Logo small

TAG: chirurg

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 257
1.    wroclawska.vet

Klinika Weterynaryjna Wrocławska w Bielanach Wrocławskich zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy różnorodne szczepienia, odrobaczanie, zwalczanie pasożytów zewnętrznych, czipowanie zwierząt oraz wystawianie paszportów. Przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne i udzielamy porad żywieniowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonania takich badań jak m.in. USG, RTG, EKG, badanie moczu i krwi oraz współpracujemy z laboratoriami zewnętrznymi. Zajmujemy się też leczeniem internistycznym, nefrologią, chirurgią oraz położnictwem i rozrodem. Wszystkie informacje na nasz temat mieszczą się na stronie internetowej.

  wroclawska.vet

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    eurodent.com.pl

Stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, leczenie endodontyczne pod mikroskopem to oferta Centrum Dentystyki EuroDent w Krakowie. Oferta obejmuje również protetykę z możliwością wykonania protez całkowitych, protezy częściowej, mostu oraz koron. W ramach całościowej obsługi, umożliwiamy dostęp do pracowni RTG, którą zaopatrzyliśmy w cyfrowe aparaty najnowszej generacji o niskim współczynniku promieniowania. Zapewniamy miłą i przyjazna atmosferę, wysoko wykwalifikowany personel oraz najnowsze techniki leczenia.

  https://eurodent.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 20327

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    dental-complex.pl Chirurg stomatolog Ruda Śląska

Implanty, chirurgia oraz protetyka to zakres działalności Praktyki stomatologicznej Dental Complex w Rudzie Śląskiej. Jeśli chcesz poprawić wygląd swojego uśmiechu, zadbać o niego całościowo lub w zakresie pojedynczych zębów bądź ubytków, zapraszamy na konsultacje. Zajmujemy się odbudową braków zębowych z zastosowaniem nowoczesnych technik. Mamy zaawansowane zaplecze techniczne, które umożliwia nam na realizację specjalistycznej oferty, a poziom kwalifikacji potwierdzają liczne certyfikaty. Zachęcamy do kontaktu.

  dental-complex.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20326

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    mikrostoma.pl

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę gabinetu stomatologii mikroskopowej. Nasza siedziba znajduje się w Oleśnicy. Jesteśmy nowoczesną, doskonale wyposażoną kliniką, do której zapraszamy zarówno dorosłych, jak również dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, periodontologii, leczenia kanałowego, protetyki, profilaktyki oraz leczenia pod mikroskopem. Zapewniamy najwyższy poziom leczenia, miłą atmosferę i atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

  www.mikrostoma.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 20272

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.sandent.pl

Centrum Stomatologiczne SaNdent w Sopocie oferuje wysokiej jakości usługi stomatologiczne. Naszą ofertę adresujemy do dzieci i dorosłych. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną, protetyką, a także periodontologią. Mamy niezbędne urządzenia do zrealizowania diagnostyki radiologicznej. Używamy najwyższej jakości sprzętu oraz materiałów, które ze względów higienicznych są sterylizowane lub jednorazowe. Nasze gabinety są przestronne, komfortowe i są w pełni klimatyzowane. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności Centrum zapraszamy na stronę internetową.

  www.sandent.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 19913

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Gabinet Stomatologiczny Warszawa Śródmieście Polna 10

Od ponad 30 lat służymy opieką dentystyczną każdemu Warszawiakowi i nie tylko. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu stomatologicznego mieszczącego się w Warszawa-Śródmieście na ulicy Polnej 10. Staramy się aby każdy nasz pacjent zapomniał o lęku który zazwyczaj idzie w parze z wizytą u dentysty. Zasługą naszego sukcesu jest domowa atmosfera w naszym salonie dentystycznym, dokładność, lata praktyki i niezawodne znieczulenie. Czym sobie zasłużyło to komputerowe znieczulenie na taką sławę wśród naszych pacjentów? Mamy takie szczęście że nasz gabinet należy do grupy ośmiuset gabinetów w Polsce, w których pacjent może być znieczulony komputerowo. Bezbolesne i szybkie znieczulenie a co najważniejsze, skuteczne i niedrogie! Dzięki technologii komputerowej The Wand™ wizyta w salonie stomatologicznym jest praktycznie szybka i bezbolesna. Co ważne po skończonym zabiegu dentystycznym nie ma się wrażenia drętwienia danej strony twarzy czy ust. Zachowujesz normalny wygląd, mowę i komfort psychiczny. Gwarantujemy dodatkowo doświadczenie i wiedzę, bezpłatną wizytę kontrolną oraz przystępne ceny. Dodatkowo nasz szeroki wachlarz oferty na pewno zadowoli każdego pacjenta, który poszukuje pomocy w gabinecie stomatologiczny. Działamy od profilaktyki, leczenia zachowawczego po chirurgię i protetykę. Pamiętaj, że dbamy o zdrowie jamy ustnej i zębów w naszym gabinecie u każdego pacjenta. Zapraszamy do nas leczenie www.stomatologianapolnej.pl Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 816 24 40 codziennie od godziny 9:00 do 19:00 oraz co drugą sobotę.

  stomatologianapolnej.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 19858

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    weterynarzchorzow.com chirurgia zwierzęca chorzów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Przychodni Weterynaryjnej w Chorzowie. Mamy dwa gabinety na obszarze miasta, zaopatrzone w wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt. Oferujemy diagnostykę i leczenie zwierząt w obrębie m.in. dermatologii, okulistyki, położnictwa, stomatologii, kardiologii i onkologii. Mogą Państwo również skorzystać z kastracji oraz sterylizacji psów oraz kotów, a również z leczenia bezpłodności. Zapraszamy do omówienia wszelakich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat przychodni i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  www.weterynarzchorzow.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona ze Swarzędza w województwie wielkopolskim to profesjonalna klinika specjalizująca się w leczeniu uzależnień. Placówka działa w ramach umowy z NFZ oraz prywatnie. Zajmuje się niesieniem pomocy dorosłym, dzieciom i całym rodzinom. Oferuje pobyt, terapię grupową, indywidualną i zajęcia dodatkowe. W klinice można również skorzystać z porady lekarzy specjalistów z dziedziny psychiatrii, neurologii, psychologii, chirurgii, ortopedii, dietetyki lub wielu innym. Panuje tu sympatyczna, życzliwa atmosfera, a do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  www.centrumpersona.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    dentist-clinic.pl

Centrum Medyczne ADENT w Jantarze w województwie pomorskim proponuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Zajmujemy się profilaktyką, leczeniem zapobiegawczym i udzielamy wszechstronnych rad na temat właściwiej pielęgnacji jamy ustnej. Proponujemy również usługi w zakresie leczenia kanałowego, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Posiadamy także ofertę turystyki stomatologicznej. W ramach tejże usługi zapewniamy pełną logistykę, opiekę na miejscu i kompleksowe leczenie. Wszystkich zainteresowanych przedłożoną ofertą zapraszamy na stronę internetową.

  www.dentist-clinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 19606

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.supermed.wroclaw.pl

We Wrocławiu swoją siedzibę ma centrum medyczne SuperMed. Można tutaj skorzystać z rady wykwalifikowanego lekarza ortopedy, ortopedy lub chirurga dziecięcego, reumatologa i rehabilitanta, wykonać szereg badań diagnostycznych a ponadto skorzystać z pomocy w leczeniu wad postawy i leczeniu bólu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewniamy także krótkie terminy oczekiwania na wizytę i konkurencyjne ceny usług. Aby dowiedzieć się więcej, umówić wizytę albo skontaktować z nami, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

  www.supermed.wroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19507

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 257