Logo small

TAG: chirurgia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 101
1.    Klinika Medical Hair & Esthetic

Jeśli chodzi o dziedzinę taką jak medycyna estetyczna w Lublinie, to Klinika Medical Hair & Estetic rzeczywiście wyróżnia się pośród innych. Kierują się do niej nie tylko panie, ale również coraz częściej panowie, którym zależy na tym, aby dobrze wyglądać i cieszyć się młodym wyglądem tak długo, jak tylko to możliwe.

  lublin.chirurgiaestetyczna.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 23435

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Powiększanie piersi wrocław - chirurgia-plastyczna.wroc.pl

Chirurgia Plastyczna dr nauk medycznych Piotr Knast to klinika z bogatym doświadczeniem w chirurgii plastycznej w Wrocławiu. Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak korekcja nosa, lifting twarzy, plastyka powiek oraz powiększanie piersi. Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, którzy zapewnią pełną odpowiedzialność oraz uczciwe usługi.

  chirurgia-plastyczna.wroc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 23241

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    One Clinic - Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

One Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik tego typu w Warszawie i całej Polsce. To, co nas wyróżnia, to doświadczony zespół najlepszych specjalistów, którzy z pewnością dobiorą odpowiedni pakiet zabiegów, odpowiadających zarówno potrzebom, jak i oczekiwaniom Pacjenta. Wykonujemy między innymi zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej- modelowania sylwetki liposukcją, powiększania piersi, plastyki powiek górnych, dolnych i uszu, modelowania łydek lipotransferem lub implantami. One Clinic to jedyna klinika tego typu w Warszawie i Polsce, gdzie ujrzeć można nowoczesny wymiar zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Tworzymy przyjazne miejsce dla każdego, kto chce zadbać o siebie i na nowo poczuć się pięknie. Nowoczesne i estetyczne wnętrze naszej kliniki oraz wypełniająca je muzyka sprawiają, że u nas można się prawdziwie zrelaksować.

  oneclinic.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 22408

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    eurodent.com.pl

Stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna, leczenie endodontyczne pod mikroskopem to oferta Centrum Dentystyki EuroDent w Krakowie. Oferta obejmuje również protetykę z możliwością wykonania protez całkowitych, protezy częściowej, mostu oraz koron. W ramach całościowej obsługi, umożliwiamy dostęp do pracowni RTG, którą zaopatrzyliśmy w cyfrowe aparaty najnowszej generacji o niskim współczynniku promieniowania. Zapewniamy miłą i przyjazna atmosferę, wysoko wykwalifikowany personel oraz najnowsze techniki leczenia.

  https://eurodent.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 20327

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Gabinet stomatologiczny i implantologiczny - Protom Dental

PROTOMdental.pl to nowoczesny gabinet stomatologiczny i implantologiczny. W ofercie znajdują się nie tylko najczęściej poszukiwane zabiegi stomatologiczne takie jak: usunięcie zęba mądrości, wybielanie zębów czy protetyka ale również tomografia komputerowa i zdjęcia panoramiczne. Protomdental specjalizuje się w takich dziedzinach jak: chirurgia stomatologia, stomatologia estetyczna oraz profilaktyka. Nasze gabinety są do twojej dyspozycji w miejscowościach Żarki i Płaza. Kliknij link Protomdental.pl  i zarezerwuj dogodny termin wizyty już dziś!

  protomdental.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.chirurgia-plastyczna.info.pl

Z wielką przyjemnoscią przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu Chirurgii Kosmetycznej. Nasza placówka mieści się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Zatrudniamy fachowy personel z długoletnim doświadczeniem i dysponujemy innowacyjnym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów korekcji nosa bądź biustu, korekcji blizn i znamion, plastyki powłok brzucha, botoxu, odsysania tłuszczu czy też odmładzania twarzy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.chirurgia-plastyczna.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Gabinet Urologii i Chirurgii Estetycznej w Trójmieście

Nie od dzisiaj wiadomo, że bardzo wiele kobiet ma duży problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Spędza to sen z powiek, a także powoduje, że pewność siebie zostaje zdecydowanie zmniejszona. Na szczęście obecny poziom medycyny wchodzący w zakres takich dziedzin jak chirurgia estetyczna pozwala niemal całkowicie zlikwidować drażliwe mankamenty urody. Z pomocą chirurgii estetycznej każda osoba może pozbyć się problemu opadających powiek, które powodują, że twarz wydaje się bardziej zmęczona i starsza niż jest w rzeczywistości. Plastyka powiek w Gdyni pozwoli na całkowite zlikwidowanie tego problemu. Nie inaczej sprawa ma się z niekorzystnym wyglądem warg sromowych, które bardzo często powodują wiele kompleksów. Labioplastyka w Gdyni, to rozwiązanie dla każdej kobiety, której wygląd warg sromowych jest na tyle dużym kompleksem, że znacznie zaburza życie seksualne. Kompleksy z tego tytułu bowiem zaburzają nie tylko samoocenę, ale także nie pozwalają na pełne zadowolenie ze stosunku. Jest to więc nie tylko problem samego wyglądu, ale także taki, który jest zaliczany do tego z natury psychologicznej. Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej Armii Krajowej 38-42 81-366 Gdynia woj. pomorskie Tel: 500 430 484 https://www.chirurg-gdynia.pl

  www.chirurg-gdynia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna

Gabinet medycyny estetycznej Derm-Estetyka, działający na terenie Gdynii, daje szansę swoim pacjentom na uporanie się z trudnościami związanymi z ich wyglądem, dzięki czemu mogą ponownie nabrać pewności siebie. Specjalizacją gabinetu jest chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, trychologia oraz kosmetyka estetyczna. W związku z powyższym, jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z zabiegu usuwania zmarszczek, powiększania ust, jak i również poddać się leczeniu łysienia, to wszystkie te zabiegi mogą zostać wykonane na najwyższym poziomie przez sztab naszych specjalistów. Zatrudniani przez nas specjaliści na co dzień zajmują się różnorodnymi tematami związanymi z kwestiami medycyny estetycznej. Ponadto swoją praktykę zdobywali w warunkach klinicznych, dzięki czemu żadne zagadnienie nie jest dla nich obce. Swoją wiedzą dzielą się ze studentami podczas wykładów na Uniwersytetach Medycznych. W związku z czym przeprowadzane przez nich zabiegi są skuteczne i wykonane z należytą staranności i dokładnością. Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej. Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna ul. Stefana Batorego 7/35 81-366 Gdynia Tel: 500 430 484 https://derm-estetyka.pl

  derm-estetyka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18474

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Klinika chirurgii Mazan - ośrodek leczenia otyłości

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół chirurgów oraz najnowocześniejsze technologie medyczne gwarantują Ci bezpieczne i skuteczne rozwiązania. Przyjdź do Kliniki chirurgii Mazan i zacznij już dziś podróż ku lepszemu zdrowiu i samopoczuciu! Masz już dość walki z otyłością? Klinika chirurgii Mazan to miejsce, gdzie Twoje marzenia o zdrowej i szczupłej sylwetce stają się rzeczywistością. Nasz wyspecjalizowany zespół chirurgów plastycznych, endoskopowych oraz ogólnych zapewnia kompleksowe leczenie otyłości, a także przeprowadza innowacyjne zabiegi plastyczne, medycynę estetyczną i kosmetologię.

  klinika-mazan.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 23352

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Molarr - internetowy sklep stomatologiczny

Molarr to sklep online, w którym znajdują się wysokiej jakości narzędzia, sprzęt i materiały wypełnieniowe do gabinetów stomatologicznych. Wśród asortymentu dostępne są piaskarki, mikrosilniki, prostnice i kątnice chirurgiczne. Ponadto e-sklep prowadzi sprzedaż płynów niezbędnych do sterylizacji i dezynfekcji. Oferuje profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotował!

  molarr.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22839

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 101