Logo small

TAG: choroba

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39
1.    eatfit-dietetyk.pl

Poradnia dietetyczna Eat Fit mieści się w Warszawie. Jest to profesjonalna placówka prowadzona przez wykwalifikowanego dietetyka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającego certyfikaty i stale poszerzającego swoją wiedzę w zakresie dietetyki. W placówce uzyskać można fachową poradę dotyczącą żywienia w chorobach dietozależnych i innych, w czasie ciąży i karmienia piersią, dla sportowców lub osób chcących schudnąć. Dietetyk oferuje konsultacje, ustalenie indywidualnego jadłospisu lub diety on-line, pomiary antropometryczne z interpretacją jak również warsztaty żywieniowe. Szczegóły na stronie internetowej.

  www.eatfit-dietetyk.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 16810

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Refluxoherbs na nadkwasotę

Zioła, z pomocą których pozbędziesz się zgagi, refluksu lub zaparć, to właśnie skrzyp, rumianek, tatarak, melisa i szałwia. Wszystkie je znajdziesz w mieszance ziołowej Refluxo Herbs! Dzięki ich naturalnemu działaniu polepszysz stan swojego zdrowia do poziomu, którego normalnie nie osiągnąłeś. Koniec z bólem żołądka i problemami z trawieniem. Pełną ofertę znajdziesz na refluxoherbs.pl.

  refluxoherbs.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> suplementy, zioła >> 20616

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    magdadorko.com

Skuteczne indywidualne plany zdrowienia proponuje trener nawyków żywieniowych Magdalena Dorko-Wojciechowska. Propozycja Magdaleny Dorko-Wojciechowskiej opiera się na przywróceniu równowagi w fizjologii i biochemii organizmu i zintegrowanym podejściu do zdrowienia. Zachęcamy do skorzystania z jednego z trzech planów albo do uczestnictwa w szkoleniu w obrębie nauk o zdrowiu i życiu człowieka. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku. Zapewniamy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.magdadorko.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowa żywność >> 20217

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Chlorowanie instalacji wodnej | Legionella

Strona internetowa Legionelioza to kompendium wiedzy poświęconych chorobie płuc - legioneliozie. Szukasz więcej informacji? Idealnie trafiłeś! Na stronie znajdziesz wiele informacji o rozwoju i przebiegu choroby. Zaufaj ekspertom! Zobacz w jaki sposób zwalczać bakterie legionelli. Rzuć okiem na stronę! Poznasz wszystkie niezbędne informacje

  www.legionellacontrol.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19856

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    centrumpersona.pl

Centrum Medyczne Persona ze Swarzędza w województwie wielkopolskim to profesjonalna klinika specjalizująca się w leczeniu uzależnień. Placówka działa w ramach umowy z NFZ oraz prywatnie. Zajmuje się niesieniem pomocy dorosłym, dzieciom i całym rodzinom. Oferuje pobyt, terapię grupową, indywidualną i zajęcia dodatkowe. W klinice można również skorzystać z porady lekarzy specjalistów z dziedziny psychiatrii, neurologii, psychologii, chirurgii, ortopedii, dietetyki lub wielu innym. Panuje tu sympatyczna, życzliwa atmosfera, a do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  www.centrumpersona.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Akademia To Tylko Astma

Wielu z nas, słysząc diagnozę "astma" czy "POChP" czuje strach i bezradność. Choroba jednak nie musi oznaczać wyrzeczeń i porzucenia dotychczasowego trybu życia. Nowy program edukacyjny ToTylkoAstma.pl dostarcza cennych wskazówek, jak się odżywiać i prowadzić leczenie astmy, aby zachować radość z życia. Użytkownikom strony, serwis oferuje porady specjalistów z dziedzin pulmonologii, psychiatrii i psychologii a także dostarcza cennych informacji, przejrzyście zaprezentowanych jako artykuły czy też videoporady.

  www.totylkoastma.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 13815

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Cytomegalia w ciąży

Cytomegalia to zakaźna choroba, która została przyporządkowana do kategorii chorób wenerycznych. Te i inne informacje dotyczące opisywanej przypadłości znajdziecie Państwo na witrynie internetowej cytomegalia.org.pl. Portal został w całości poświęcony jednej chorobie, dzięki czemu jest rzetelnym źródłem informacji, które wyczerpuje temat. Opisujemy drogi zakażenia, objawy, leczenie a także konsekwencje, które mogą wystąpić po zachorowaniu.

  cytomegalia.org.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> choroby >> 6681

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Dna moczanowa - leczeniednymoczanowej.pl

Dna moczowa to przewlekła choroba. Nieleczona może być katastrofalna w skutkach. Choruje na nią około 0.3 procent europejczyków. Aby uświadomić jak bardzo jest ta choroba niebezpieczna założyliśmy tę stronę internetową, na której zgromadziliśmy wszelką dostępną wiedzę. Publikujemy treści autorstwa wybitnych lekarzy i specjalistów. Wszystko opisaliśmy prostym i zrozumiałym językiem. Zapraszamy do lektury.

  leczeniednymoczanowej.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> choroby >> 6579

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Ośrodki terapeutyczne - osrodkiterapeutyczne.pl

Każdy dobry leczenia uzależnień, czy to państwowy czy też prywatny, powinien spełniać pewne kryteria na podstawie których można ocenić świadczone przez niego usługi. Strona Ośrodki Terapeutyczne weryfikuje oficjalne dane sprawdzając, jak maja się one do rzeczywistości. Oceniamy program ośrodka, jego położenie oraz wyżywienie.

  osrodkiterapeutyczne.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    HORIZON

Ośrodek Terapii Uzależnień „Horizon” zajmuje się leczeniem odwykowym rozmaitego typu uzależnień. Prowadzi grupy terapeutyczne dla alkoholików, narkomanów, seksoholików oraz innych uzależnionych. Podstawowa terapia wynosi 28 dni, ale ewentualna jest również terapia dwutygodniowa dla tych uzależnionych, którzy uczestniczyli już wcześniej w jakichś formach leczenia odwykowego. W naszym ośrodku proponujemy detoksykację, psychoterapię, a dodatkowo różne ćwiczenia zdrowotne. Istnieje też możliwość skorzystania z porad doświadczonych psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów. Gwarantujemy anonimowość dla wszystkich pacjentów w trakcie leczenia. Szczegóły na stronie.

  www.horizon.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 8426

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39