Logo small

TAG: choroby

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 75
1.    kardiologlegnica.pl

Gabinet kardiologiczny prowadzony przez specjalistę kardiologa Urszulę Maciejak znajduje się w Legnicy. Można tu skorzystać z szerokiego pakietu usług na wysokim poziomie. Placówka specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca, niewydolności serca, migotania przedsionków, arytmii, miażdżycy i wielu innych schorzeń układu krążenia. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i gwarantuje profesjonalizm, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej.

  https://www.kardiologlegnica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> kardiolog >> 20496

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    neurolog-gutkowski.pl ból kręgosłupa chojnice

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę gabinetu lekarskiego lek. med. Spec. neurologa Mateusza Gutkowskiego. Nasza nowoczesna i profesjonalna placówka znajduje się w Chojnicach i działa od 2009 roku. Naszym pacjentom oferujemy konsultacje z zakresu leczenia bólów głowy, chorób kręgosłupa, choroby Parkinsona i Alzheimera, padaczki, miastenii oraz innych chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  www.neurolog-gutkowski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    optimamed.eu Choroby serca Lublin

OPTIMAMED to profesjonalna klinika mieszcząca się w Lublinie. Oferujemy kompleksową pomoc i konsultacje z wykwalifikowanymi lekarzami wielu specjalności. Świadczymy usługi z zakresu kardiologii, ginekologii i położnictwa, endokrynologii, neurologii, dietetyki, urologii oraz rehabilitacji. Wykonujemy również badania USG na nowoczesnym sprzęcie, leczymy migreny przy pomocy botoxu a oprócz tego wykonujemy korekcję zmarszczek. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnią praktyką zawodową i ogromną wiedzą medyczną. Zapewniamy najwyższą jakość usług i sympatyczną obsługę. Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

  optimamed.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Diagnostyka medyczna - badaniaspecjalistyczne.eu

Chcesz zbadać swój kał na obecność bakterii lub zastanawiasz się, czy hormon stresu nie jest u Ciebie za wysoki? Specjalistyczna Diagnostyka Medyczna Genom oferuje ogromny wybór badań. Nie czekaj i zadzwoń, aby poznać pełną ofertę oraz cennik. Genom dostarczy Ci zestaw do pobrania materiału wraz z instrukcjami, a następnie go przetransportuje oraz wyśle Ci wyniki!

  badaniaspecjalistyczne.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22160

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Przekaż 1% podatku - zanik mięśni

Czy słyszałeś o czymś takim jak „przekaż 1% podatku”!? Pewnie tak! I pewnie nie raz w swoim życiu przyłączyłaś/eś się do tej szczytnej akcji. Dzisiaj to ja proszę Cię o pomoc i wpisanie moich danych do deklaracji podatkowej celem przekazania 1% podatku. Twoja pomoc jest na wagę złota, pomaga wesprzeć moje mięśnie do dalszego funkcjonowania. Choruję na genetycznie uwarunkowaną chorobę o nazwie Miopatia Mitochondrialna która to niszczy bezpowrotnie mięśnie. W komplecie otrzymałem jeszcze neuropatię która niszczy nerwy obwodowe. Wszystkie te neurologiczne dysfunkcje nie są do wyleczenia w dzisiejszych czasach bo nie ma na nie skutecznego leku. Latamy w kosmos a ciężko naukowcom wynaleźć skuteczny lek na przyczynę dolegliwości. Na dzień dzisiejszy nie mam już bicepsa w obu rękach a inne słabną. Aby je wspomóc należy stosować specjalistyczne suplementy diety celujące w mitochondria które u mnie mają uszkodzenie w jądrowym genie POLG i przez to nie wytwarzają energii. Aby działające mięśnie utrzymywały formę należy je ćwiczyć od tego jest wykwalifikowany rehabilitant który kieruje całą terapią. Wszystkie te „atrakcje” są kosztowne dla mojego domowego budżetu stąd prośba o wsparcie. Przekaż 1% podatku nic Ciebie nie kosztuje a mnie wzmacnia :) Przekaż jeden procent podatku to nie jedyna możliwość wsparcia. Można skorzystać z innych form pomocy, dla przykładu instalacja wtyczki przeglądarki FaniMani wspiera mnie cały rok podczas robienia przez Ciebie zakupów online, również nic nie tracisz finansowo. Lubisz wysyłać SMSy? Wyślij wiadomość premium – Twoje 5PLN trafi na moje subkonto fundacji Avalon do której należę. Wszystkie zawsze aktualne formy pomocy znajdziesz na mojej stronie! Nie zapomnij dołączyć na fanpage @miopatia.mitochondrialna i udostępnij moje posty!

  www.miopatia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> choroby >> 22133

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    malgorzatadesmond.com

Nowy opisTerapia dietą powinna być nieodłącznym elementem wspomagania leczenia chorób stawów, tj. reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK), łuszczycowe zapalenie stawów (ŁZS), czy reaktywne zapalenie stawów (REZS). Wszystkie te choroby pod kątem ich leczenia żywieniowego oraz medycznego konsultuje Małgorzata Desmond, dietetyk, specjalista medycyny żywienia. Swoją prywatną praktykę dietetyki klinicznej i medycyny prowadzi w Warszawie, w ramach Kliniki EVOMED. Zapraszamy na konsultacje, a w razie pytań prosimy o kontakt.

  malgorzatadesmond.com/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 16097

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    stopmastitis.pl

Polskie Stowarzyszenie ds. Mastitis w Gnieźnie prowadzi działalność edukacyjną w zakresie profilaktyki chorób gruczołu mlekowego w stadach bydła mlecznego. Naszą misję realizujemy poprzez organizację szkoleń otwartych dla lekarzy weterynarii oraz konferencji Stopmastitis.pl. W swojej działalności i realizowanej idei, zmierzamy również do ograniczenia stosowania antybiotyków u bydła mlecznego. Staramy się dotrzeć do jak największego grona odbiorców, w szczególności lekarzy weterynarii oraz hodowców. Zapraszamy do zaznajomienia się ze wszystkimi informacjiami, jakie prezentujemy na stronie.

  https://www.stopmastitis.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 21236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.lubieniecka.com.pl

Fachowa diagnostyka i kompleksowe leczenie chorób tarczycy i schorzeń hormonalnych to główna oferta Placówki Endokrynologicznej w Oświęcimiu. Prowadzony jest on przez dr hab. n med Beatę Jurecką-Lubiniecką – specjalistę wysokiej klasy z długoletnim doświadczeniem zawodowym. W zakres świadczonych usług wchodzi leczenie chorób tarczycy, niepłodności, zaburzeń miesiączkowania a oprócz tego chorób nowotworowych gruczołów wydzielania wewnętrznego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zapewniamy indywidualne podejście do każdego przypadku. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczególów.

  www.lubieniecka.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Choroby reumatyczne

Reumatolog.com to serwis informacyjny dotyczący chorób reumatycznych. Na naszej stronie można znaleźć bazę specjalistycznych informacji na temat poszczególnych chorób o podłożu reumatycznym, ich objawach, skutkach i formach leczenia. Piszemy o reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów, dnie moczanowej, kolagenozie, chorobie Stilla, zapaleniu wielomięśniowym, zapaleniu skórno-mięśniowym, guzkowym zapaleniu tętnic i innych schorzeniach. Zamieszczamy aktualną bazę leków, przedstawiamy leki biologiczne, polecamy odpowiednią dietę.

  reumatolog.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11714

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 75