Logo small

TAG: ciepłownicze

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    Instalacje ciepłownicze - Ferrox Białystok

Nasza firma przygotowuje instalacje ciepłownicze. Możemy zająć się projektowaniem i wykonywaniem u klientów. Możemy również zaoferować Wam modernizacje istniejących instalacji. Wszystko przygotowujemy w pełni profesjonalnie. Znamy się na takich praca, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Korzystamy z najlepszych rozwiązań dostosowanych do ciepłownictwa.

  ferrox.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 21078

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.profim.net.pl

Nowoczesne rozwiązania takie, jak OZE, energetyka, instalacje sanitarne, sieci sanitarne czy instalacje technologiczne oferuje Biuro Projektów PROFIM s.c. w Raciborzu. Nasza funkcjonowanie ma charakter kompleksowy, skupiający się na opracowywaniu dokumentacji technicznej instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w projektach zabudowy instalacji, przyłączy i sieci dla obiektów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej. Zapraszamy do współpracy.

  www.profim.net.pl

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 18966

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    EKO wykonawstwo wod-kan gdynia

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prac jakie proponuje Państwu firma EKO z Gdyni. Działamy na rynku od 1991 i proponujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu instalacji wodnych, grzewczych i robót ziemnych. Realizujemy instalacje kanalizacyjne, sanitarne, kotłowni, przyłącza ciepłownicze oraz gazowe, a także wodociągi. Oprócz tego zajmujemy się budową oczyszczalni ścieków, melioracją terenów, wyburzeniami i rozbiórkami budynków, studniarstwem, a także wszelkimi pracami drogowymi. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, terminową realizację prac, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do Klienta. Więcej informacji i dane teleadresowe zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  eko-sieci.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 11117

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.energocentrum.hcp.com.pl

W Poznaniu swoją siedzibę ma firma Energocentrum, która założona została w 1996 roku. Specjalizuje się ona w zapewnianiu dostaw czynników energetycznych jak również utrzymaniu zakładów przemysłowych i technicznych. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi montaż, remonty, naprawy a także konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji. Firma zatrudnia doświadczonych fachowców i może się pochwalić nowoczesnym parkiem maszynowym. Gwarantuje najwyższą jakość usług i obsługi a także konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.energocentrum.hcp.com.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 16285

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    MERA TECHNIK konserwacja budynków warszawa

Firma Mera Technik zajmuje się obsługą techniczną budynków oraz węzłów cieplnych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie a pochwalić się możemy wielkim doświadczeniem w branży oraz zgranym zespołem inżynierów, techników-konserwatorów, techników serwisu, monterów - automatyków i spawaczy. Zajmujemy się integracją serwisów technicznych instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, przeciwpożarowej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, monitoringu i układów automatyki i armatury grzejnikowej. Dysponujemy mobilnymi zespołami serwisowymi a na świadczone usługi i oferowane produkty dajemy gwarancję. Szczegóły na stronie.

  www.meratechnik.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 12658

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    wik-zu.pl

Oczyszczanie powietrza oraz filtry to specjalizacja firmy WIK-ZU w Żorach. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą oraz świadczymy usługi w zakresie redukcji emisji zanieczyszczonego powietrza. W ofercie mamy filtry kieszeniowe, kasetowe, włókniny, maty filtracyjne, filtry do kabin lakierniczych. Nasze produkty mają użytek w wielu branżach, m.in. meblarskiej, motoryzacyjnej (lakiernie), spożywczej, poligraficznej, elektroenergetycznej czy ciepłowniczej. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej praktyce oraz wykwalifikowanej kadrze oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.

  https://wik-zu.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20256

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.bodim.com.pl

Filtracja pyłowa związana z pyłową emisją zanieczyszczeń oraz filtracja gazowa obejmująca emisję LZO to obszar działalności Biura Inżynierskiego BODIM w Tychach. Jesteśmy producentem i dystrybutorem filtrów uzdatniających powietrze przemysłowe. Zajmujemy się też inżynierią ochrony środowiska. Jeśli w zakresie Waszego przedsiębiorstwa borykacie się z problemem emisji zanieczyszczonego powietrza, zapraszamy do współpracy. Z naszej oferty korzystają fabryki mebli, lakiernie, zakłady spożywcze, farmaceutyczne, poligraficzne, elektroenergetyczne czy ciepłownicze. Prosimy o kontakt.

  www.bodim.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 16851

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    SZCZELINEX Wąż do gaśnic

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Szczelinex, której siedziba znajduje się w Krzywopłotach w województwie małopolskim. Jesteśmy założonym w 1986 roku profesjonalnym Zakładem Produkcyjno-Handlowym, który specjalizuje się w produkcji bezazbestowych uszczelnień technicznych, materiałów termoizolacyjnych oraz powroźniczych. Naszymi odbiorcami są przedstawiciele przemysłu energetycznego, ciepłowniczego, petrochemicznego, stoczniowego, wydobywczego, chemicznego i wielu innych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Zapraszamy na naszą stronę.

  www.szczelinex.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> części >> 12853

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Instalacja gazowa domowa, montaż kotła, instalacja co

Zajmujemy się montażem kotłów i kompletnych kotłowni, wykonujemy doziemne i domowe instalacje gazowe oraz instalacje centralnego ogrzewania. Wykonujemy serewis i naprawa kotłów. Oferujemy bezpieczne i nowoczesne rozwiązania oraz doradztwo przy doborze urządzeń i konfiguracji systemów grzewczych. Staramy się na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje i regularnie uczestniczymy w szkoleniach technicznych organizowanych przez producentów urządzeń, które montujemy. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia wymagane przy wykonywanych przez nas pracach: gazownicze, ciepłownicze i elektryczne. Świadczymy usługi w Trójmieście oraz w całym województwie pomorskim.

  jmdtermotechnika.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10883

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 9 z 9