Logo small

TAG: cieplice

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    Apartamenty Jelenia Góra

W Sercu Uzdrowiska jest pierwszą inwestycją w Polsce w pełni zasilaną przez energię odnawialną. Otrzymaliśmy za nią wyróżnienie Green Apple Awards. Pompa ciepła wraz z kolektorami słonecznymi odpowiedzialna jest za dostarczenie ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewanie nieruchomości w trakcie zimy. Ogrzewanie podłogowe zostało wybrane z uwagi na dobrą współpracę z temperaturami generowanymi przez pompę ciepła oraz właściwości zdrowotne. Panele fotowoltaiczne odpowiedzialne są za dostarczenie energii elektrycznej do mieszkań. Nieruchomość jest ogrodzona, a do każdego mieszkania przyporządkowane są miejsca parkingowe. Dodatkowo lokalizacja sprawia, iż jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

  w-sercu-uzdrowiska.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> nieruchomości >> 20889

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    KOVA developer mieszkania Cieplice

Serdecznie zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy Kova Developer z siedzibą w Jeleniej Górze. Firma funkcjonuje w branży deweloperskiej od 2009 roku oferując szeroki wybór nowych nieruchomości - mieszkań, apartamentów, powierzchni użytkowych jak również domów w zabudowie szeregowej. Oferowane obiekty mieszczą się w Jeleniej Górze, Karpaczu oraz Szklarskiej Porębie. Nasze inwestycje wyróżniają się nowoczesnym wyglądem i architekturą, funkcjonalnością a oprócz tego są gwarancją dobrze zainwestowanego kapitału. Zapewniamy miłą atmosferę, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  www.kova.pl

katalog >> Budownictwo >> deweloperzy >> 13305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.caspar.pl Hotel Jelenia Góra

Pobyty indywidualne i kuracyjne, organizacja konferencji i szkoleń oraz spotkań biznesowych to oferta Hotelu*** Restauracji Caspar. Znajdujemy się w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry, w najstarszym uzdrowisku w Polsce - w Cieplicach. Do Państwa dyspozycji mamy klimatyczne pokoje, wyjątkowo zaaranżowane, z dostępem do Wi-Fi. W zakresie oferty konferencyjnej, świadczymy wynajem 55-osobowej sali z możliwością cateringu w trakcie konferencji, biznes lunchu w przerwie i wsparcia technicznego dla organizatorów. Zapraszamy do kontaktu - nasz profesjonalny personel służy pomocą przy tworzeniu ofert.

  caspar.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 15951

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    UZDROWISKO CIEPLICE kąpiel w borowinie jelenia góra

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ciekawą ofertę Uzdrowiska Cieplice. Nasz obiekt mieści się u samych stóp Karkonoszy. Organizujemy pobyty lecznicze, zdrowotne, SPA, a także noworoczne i świąteczne. Posiadamy koncesję na wydobycie wód termalnych, które wykorzystujemy w basenie, kąpielach mineralnych, hydromasażach oraz inhalacjach. Dzięki posiadanym właściwościom zdrowotnym idealnie sprawdzają się w leczeniu narządów ruchu, układu moczowego i chorób oczu. Oprócz tego mogą Państwo u nas skorzystać z zabiegów SPA, zapisać się na zajęcia z jogi lub pilatesu, a także przespacerować się z kijkami do nordic walking. Zapraszamy serdecznie! Szczegóły na witrynie www.

  www.uzdrowisko-cieplice.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 9998

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 4 z 4