Logo small

TAG: consulting

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34
1.    Firma konsultingowa - wiz-consulting.pl

Oferujemy wysokiej jakości usługi doradztwa i rozwoju biznesu w Białymstoku. Posiadamy dużą wiedzę oraz doświadczenie w produkcji, logistyce i inżynierii. Zajmujemy się usprawnianiem procesów w przedsiębiorstwach, doskonaleniem kompetencji pracowników i poprawą funkcjonowania biznesu poprzez wprowadzanie konkretnych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu.

  wiz-consulting.pl/

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 22012

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Rejestracja firmy w Niemczech - Mainka Consulting

Proponujemy consulting biznesowy dedykowany przedsiębiorcom pragnącym wejść na rynek niemiecki. Firma w Niemczech to obecnie szansa na wygenerowanie dużych oszczędności na składkach. Przeprowadzamy rejestrację firmy w Niemczech, optymalizujemy kwestie podatkowe, dbamy o wirtualne biuro w Niemczech. Charakteryzujemy się 30-letnim doświadczeniem we wskazanej materii.

  mainkaconsulting.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 19786

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Consulting B2B - Francja, Izrael, Polska, Niemcy

Nowe rynki i nowe możliwości na wyciągnięcie ręki. Profesjonalny konsulting tylko z Entry Consulting w takich krajach jak Francja, Niemcy, Izrael. Jesteśmy numerem jeden w dziedzinie badań rynkowych, negocjacji, zakupu nieruchomości i transportu. Od lat zajmujemy się handlem międzynarodowym B2B i B2C oraz pomocy w otwieraniu firm. Zaufaj doświadczonemu zespołowi Entry Consulting Francja

  pl.entryconsulting.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17720

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.      Zaskocz swoich klientów innowacją w e-commerce

Covid-19 sprawił, że świat e-commerce stanął na głowie. Sklepy internetowe odnotowały gigantyczne wzrosty sprzedaży. Nie każdemu udaje się sprostać biznesowo tej zmianie. Wiele rozwiązań e-commerce nie posiada strategii marketingowej lub nie potrafi wyznaczać celów biznesowych. Nazywam się Adam Rudnicki i mam 15 lat doświadczenia budowaniu innowacji w świecie digital. Przeszedłem kompletną drogę jako startup. Stworzyłem lidera sprzedaży sprzętu medycznego w polskim internecie a następnie sprzedałem go do lidera sprzedaży hurtowej w branży farmaceutycznej.

  digitaltime.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> zakupy przez internet >> 21503

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Likwidacja spółek

W przypadku usług o zakresie consultingowym - chociażby mowa o poradach prawnych, sporządzaniu umów, obsłudze podmiotów gospodarczych, pozyskiwaniu źródeł finansowania i inwestorów branżowych, szukaniu podmiotów gospodarczych czy chociażby gromadzeniu niezbędnej dokumentacji spółki, firma AB Consulting może zapewnić 100% profesjonalizmu. Usługi dla firm wykonujemy w końcu od długiego okresu czasu.

  www.abconsulting.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 8918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Amaconsulting.pl

Pod podanym niżej adresem www kryje się ciekawa i atrakcyjna oferta firmy ubezpieczeniowej jaką jest Ama Consulting. Cieszy się ona dużą popularnością oraz zainteresowaniem ze strony wielu zadowolonych klientów. Wciąż nieustannie się rozwija a pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje. Ceni sobie zadowolenie swoich klientów dlatego świadczy najwyższą jakość swoich usług. To rzetelna, profesjonalna firma posiadająca wieloletnie doświadczenie.

  amaconsulting.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 7614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Program do skanowania faktur RedTulip

Działalnością przedsiębiorstwa Red Tulip Consulting jest wdrażanie systemów SaldeoSMART oraz Microsoft Dynamics Nav. Swoją ofertę firma kieruje do działalności gospodarczych z sektora księgowości, rachunkowości, finansów oraz doradztwa podatkowego. Dzięki wdrożonym systemom przedsiębiorstwa mogą znacząco usprawnić procedury księgowe i finansowe, co pozwala przede wszystkim na dużą redukcję kosztów prowadzonej działalności.

  www.redtulip.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 6986

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Agencja Consulting & More

Potrzebujesz działań PR, wykonywanych przez najwyższej klasy specjalistów? Agencja Consulting and More to wieloletnie doświadczenie w obsłudze public relations i pasja w wykonywanej pracy. Każdy klient ma inne potrzeby - a my, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy szyte na miarę rozwiązania. Odwiedź nas w Warszawie!

  consultingandmore.pl/

katalog >> Usługi >> reklama >> 6741

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Bluemetrica.com

Prowadzimy szkolenia z zakresu metod ilościowych, obsługi aplikacji biurowych i pakietów statystyczno-ekonometrycznych a także programowania komputerów. Zatrudniamy szkoleniowców z bogatym doświadczeniem, którzy wiedzę zdobywali w kraju i za granicą. Posiadamy rozbudowany katalog szkoleń, ale nie ograniczamy się tylko do niego. Na życzenie klienta modyfikujemy szkolenie według określonych wymagań lub przygotowujemy szkolenie indywidualne według zadanej tematyki.

  www.bluemetrica.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 11070

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34