Logo small

TAG: cudzoziemców

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    legalwawa.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy LegalWawa z Warszawy. Zajmujemy się szeroko rozumianym pośrednictwem pracy a działalność w branży prowadzimy już od 2015 roku. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i weryfikowaniu pracowników, legalizacji pobytu cudzoziemców a także pomocą w znajdywaniu mieszkań dla studentów chcących uczyć się na warszawskiej uczelni, niezbędnymi formalnościami, księgowością oraz tłumaczeniami. Proponujemy najwyższą jakość usług, rzetelność i atrakcyjne ceny usług. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej wiadomości o ofercie i dane kontaktowe firmy.

  www.legalwawa.pl

katalog >> Usługi >> notariusz >> 17996

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.gbrothers.pl

Eventy, gastronomia, pomoc organizacyjna dla cudzoziemców, przetargi na zakup sprzętu medycznego, jak też technologie informacyjne to oferta firmy G BROTHERS INTERNATIONAL SP. Z O.O. z Warszawy, która wyspecjalizowała się w usługach doradczych oraz w pośrednictwie pracy. Jesteśmy partnerem iGlobe IT Solutions - firmy, która wspiera przedsiębiorców w obrębie nowych technologii świata internetu i komputerów. Świadczymy profesjonalne wsparcie dla cudzoziemców przebywających w Polsce w zakresie wszelkich spraw urzędowych i formalnych. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania szczegółów oferty.

  gbrothers.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 16283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Schengen Insurance / Obowiązkowe ubezpieczenie do wizy

Obowąziązkowe ubezpieczenie cudzoziemców do wizy Schengen. Europejskie ubezpieczenie zdrowotne. Kup online. AXA Assistance. Mandatory visa schengen insurance. European health insurance. Buy online.

  visa-insurance.eu

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 11132

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Learn Polish classes. Kurs Polskiego

Learn Polish - Polish classes for foreigners. Polski - Uczenie polskiego dla cudzoziemców. Organizujemy m.in. także kursy intensywne. Modern.edu - założona przez wykładowców z wieloletnim doświadczeniem. We offer intensive Polish classes. Owners - very experienced Polish language instructors.

  www.modern.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 3562

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Learn Polish language Polish lessons classes

Learn Polish - Polish lessons for ex-pats. Polski - Szkoła polskiego dla obcokrajowców. Organizujemy m.in. także kursy indywidualne. Modern.edu - założona przez lektorów z olbrzymim doświadczeniem. We offer intensive Polish classes. Owners - well prepared Polish teachers.

  www.modern.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 3717

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Legal services in Poland for China

Kancelaria FGGK Warsaw to doświadczony podmiot prawny, który obsługuje spółki zagraniczne, a w tym firmy z Chin (China Corporation Lawyer). Poza tym okazuje wsparcie na płaszczyźnie sporów sądowych, kiedy podmiotem sporu jest obrót gospodarczy, własność intelektualna czy nowe technologie. To również pomoc dla cudzoziemców w Polsce.

  fggklegal.cn/

katalog >> Usługi >> inne >> 20304

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    biurorachunkowedora.com.pl

DORA to profesjonalne Biuro Usług Rachunkowych, które znajduje się we Wrocławiu. Współpracuje z firmami różnej wielkości bądź o różnorodnym profilu a działalność prowadzi już od wielu lat. W zakres świadczonych usług wchodzi obsługa rachunkowości oraz kadrowo-płacowa a oprócz tego doradztwo podatkowe i pomoc przy zatrudnianiu cudzoziemców. Firmie można zlecić sporządzanie analiz, rozliczeń i sprawozdań, wydawanie zaświadczeń i wiele innych zadań. Biuro zapewnia rzetelność, terminowość i atrakcyjne ceny usług. Więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  www.biurorachunkowedora.com.pl

katalog >> Usługi >> biuro rachunkowe >> 19853

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Budownictwo studia

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa to niezwykle atrakcyjna oferta na studia licencjackie, studia magisterskie oraz studia podyplomowe Warszawa. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwio możliwość nauki na takich kierunkach jak administracja, filologia angielska, filologia hiszpańska bezpieczeństwo wewnętrzne, budownictwo, pedagogika, finanse i rachunkowość studia Warszawa. Wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem intelektualnym serdecznie zapraszamy bo właśnie ruszyła rekrutacja - studia dla cudzoziemców, uczelnie Warszawa, mazowieckie. Kliknij link i zobacz więcej.

  www.wszechnicapolska.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 9217

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Gdansk travel, Poland tours

Operator Poland trips zaprasza - na naszej stronie w całoroczna oferta turystyczna na zwiedzanie miast: Sopot, Gdynia, Malbork, Gdansk, Stuthoff i okolice - Poland tourist guide. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami - oferta przeznaczona głównie dla cudzoziemców - Gdansk tours, Gdynia, Castle Malbork tours. Liczne atrakcje dostępne na polskim wybrzeżu, zwiedzanie zamku, przewodnik turystyczny - Poland tourism, Malbork trips. Także oferta typu - private tours Poland (Gdansk travel).

  www.polandwithme.pl

katalog >> Turystyka >> pensjonaty nad morzem >> 7756

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12