Logo small

TAG: danych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 238
1.    Odzyskiwanie danych w Warszawie

Jeżeli interesuje Cię odzyskiwanie danych w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się ze swoją ofertą. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że nasza propozycja skierowana jest absolutnie do wszystkich — proponujemy bezpłatną analizę. Co więcej, analiza nie jest równoznaczna, z tym że klient zobowiązuje się do skorzystania z pomocy firmy.

  www.lge.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 16571

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    www.rodoradar.pl

Serwis Rodoradar powstał z potrzeby dostarczenia solidnej i niezbędnej informacji nt. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz zmian, jakie czekają w 2018 r. wszystkie podmioty na terenie UE, które przetwarzają dane osobowe. Serwis jest bazą wiedzy m. in. dla administratorów bezpieczeństwa informacji, inspektorów ochrony danych, pracowników działów IT oraz compliance. Serwis prowadzą eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych i prawa konsumenckiego, doradcy w zakresie ochrony danych osobowych oraz administratorzy bezpieczeństwa informacji. Zapraszamy!

  https://rodoradar.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 16519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Uszkodzony dysk - alldatarecovery.pl

Jako firma All Data Recovery z Warszawy kierujemy do Klientów indywidualnych oraz biznesowych z Warszawy i okolic. Jesteśmy podmiotem, który od wielu lat zajmuje się odzyskiwaniem utraconych danych, w czym mamy ogromne doświadczenie. Odzyskujemy je z dysków, kart pamięci i innych nośników. Wszystkich Klientów zainteresowanych taką usługą Zapraszamy na stronę alldatarecovery.pl.

  www.alldatarecovery.pl/

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 16074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.4telpartner.pl

Tajemnica przedsiębiorstwa, szkolenie z ochrony informacji niejawnych, świadectwo, bezpieczeństwa przemysłowego czy ochrona informacji i danych osobowych to kluczowy zakres działalności profesjonalnej kancelarii tajnej w Warszawie 4Tel Partner Sp. z o.o. Obsługujemy klientów wielu branż, m. in. telekomunikacyjnej, energetycznej, mieszkaniowej, budowlanej i agencje ochrony. Ponieważ znamy bardzo dobrze obecny stan prawny, nasza oferta jest odpowiednio dostosowana do potrzeb przedsiębiorcy. Szczegółowy zakres naszej współpracy z Państwem prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  www.4telpartner.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16010

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Oprogramowanie - dataanalytics.pl

Oferta przygotowana przez naszą firmę to wdrażanie nowoczesnych rozwiązań jeśli chodzi o oprogramowanie oraz analizę danych. W tym momencie mamy ciekawe propozycje dla różnych firm, postaramy się o stworzenie takich rozwiązań, które będą dopasowane do waszych potrzeb. Staramy się o przygotowywanie świetnych propozycji, które będą spełniać Wasze oczekiwania. Świetna opcja będzie między innymi wizualizacja danych.

  dataanalytics.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 15718

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Odzyskiwanie danych tabletów - centrumodzyskiwaniadanych.pl

Z firmą MiP Data & Forensic odzyskiwanie danych, które wydawały Ci się bezpowrotnie utracone jest możliwe niezależnie od przyczyny utraty danych i nośnika, z którego zniknęły! W ofercie usług: odzyskiwanie danych z dysków, odzyskiwanie danych z pendrive, odzyskiwanie danych z kart pamięci, odzyskiwanie danych z telefonów, odzyskiwanie danych smartfonów, odzyskiwanie danych tabletów i wiele więcej.

  centrumodzyskiwaniadanych.pl/

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 15634

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 9


7.    Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego - hddlaboratory.pl

Firma HDD Laboratory z Warszawy specjalizuje się w odzyskiwaniu danych. Takie usługi świadczymy nieprzerwanie od 15 lat. W tym czasie udało nam się odzyskać wiele zdjęć czy innych danych. Wykonujemy odzyskiwanie danych z kart pamięci, dysków oraz innych nośników. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, niskie ceny oraz krótki czas realizacji. Zapraszamy na stronę hddlaboratory.pl.

  hddlaboratory.pl/

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 15566

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Prawo pracy Lublin - www.kancelaria-siedlec.pl

Nasza kancelaria prawna działa na terenie Lublina, gdzie zapewniamy realizowanie szerokiego zakresu usług prawnych dla osób prywatnych a także firm. Zapewniamy prowadzenie dla naszych firm spraw z zakresu takich dziedzin jak między innymi prawo cywilne, gdzie realizowane jest przez naszą kancelarię kompleksowe doradztwo, przygotowanie opinii prawnych z zakresu procedur administracyjnych. Prowadzimy sprawy związane również z prawem rodzinnym, prawem korporacyjnym, prawem upadłościowym czy ochrony danych osobowych.

  www.kancelaria-siedlec.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14297

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Statystyka.az.pl – portal analizy danych

Portal dostępny pod adresem www.statystyka.az.pl to garść wiarygodnej wiedzy z zakresu profesjonalnego prowadzenia analizy danych. Wyjaśniamy najważniejsze pojęcia statystyczne, ułatwiamy zrozumienie trudnych wzorów, a także pomagamy dobrać metody służące przeprowadzaniu obliczeń. Informacje prezentowane u nas stanowią doskonałe wsparcie na etapie przeprowadzenia analizy do doktoratu, pracy magisterskiej czy jakiejkolwiek pracy zaliczeniowej w trakcie studiów. Na portalu znajdziesz między innymi słownik statystyczny, opis najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych testów, a także automatyczny kalkulator doboru próby. Publikujemy również ekspercie artykuły, w których poruszamy przede wszystkim tematykę zastosowania statystyki w ramach analizy rynku. Zapewniamy, że nasza wiedza statystyczna cechuje się najwyższą jakością, gdyż jesteśmy doświadczonymi ekspertami w tej dziedzinie. Nasze publikacje wielokrotnie były już umieszczane w czasopismach z listy filadelfijskiej. Zachęcamy więc serdecznie do odwiedzenia serwisu Statystyka od A do Z – z nami na pewno odniesiesz wymarzony sukces!

  statystyka.az.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> inne >> 13312

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Odzyskiwanie danych

Utraciłeś dane? Odzyskamy je dla Ciebie szybko i bezpiecznie bez względu na to, jakiego nośnika dotyczą. Firma Labmedia to oferta odzyskiwania danych. Dane księgowe, bazy kontrahentów, archiwa to tylko niektóre z przykładów zbiorów danych, których utrata spowodowałaby trudne do przewidzenia konsekwencje.

  www.labmedia.pl

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 11763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 238