Logo small

TAG: danych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 220
1.    Oprogramowanie - dataanalytics.pl

Oferta przygotowana przez naszą firmę to wdrażanie nowoczesnych rozwiązań jeśli chodzi o oprogramowanie oraz analizę danych. W tym momencie mamy ciekawe propozycje dla różnych firm, postaramy się o stworzenie takich rozwiązań, które będą dopasowane do waszych potrzeb. Staramy się o przygotowywanie świetnych propozycji, które będą spełniać Wasze oczekiwania. Świetna opcja będzie między innymi wizualizacja danych.

  dataanalytics.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 15718

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Odzyskiwanie danych tabletów - centrumodzyskiwaniadanych.pl

Z firmą MiP Data & Forensic odzyskiwanie danych, które wydawały Ci się bezpowrotnie utracone jest możliwe niezależnie od przyczyny utraty danych i nośnika, z którego zniknęły! W ofercie usług: odzyskiwanie danych z dysków, odzyskiwanie danych z pendrive, odzyskiwanie danych z kart pamięci, odzyskiwanie danych z telefonów, odzyskiwanie danych smartfonów, odzyskiwanie danych tabletów i wiele więcej.

  centrumodzyskiwaniadanych.pl/

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 15634

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 9


3.    Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego - hddlaboratory.pl

Firma HDD Laboratory z Warszawy specjalizuje się w odzyskiwaniu danych. Takie usługi świadczymy nieprzerwanie od 15 lat. W tym czasie udało nam się odzyskać wiele zdjęć czy innych danych. Wykonujemy odzyskiwanie danych z kart pamięci, dysków oraz innych nośników. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, niskie ceny oraz krótki czas realizacji. Zapraszamy na stronę hddlaboratory.pl.

  hddlaboratory.pl/

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 15566

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Prawo pracy Lublin - www.kancelaria-siedlec.pl

Nasza kancelaria prawna działa na terenie Lublina, gdzie zapewniamy realizowanie szerokiego zakresu usług prawnych dla osób prywatnych a także firm. Zapewniamy prowadzenie dla naszych firm spraw z zakresu takich dziedzin jak między innymi prawo cywilne, gdzie realizowane jest przez naszą kancelarię kompleksowe doradztwo, przygotowanie opinii prawnych z zakresu procedur administracyjnych. Prowadzimy sprawy związane również z prawem rodzinnym, prawem korporacyjnym, prawem upadłościowym czy ochrony danych osobowych.

  www.kancelaria-siedlec.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 14297

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Statystyka.az.pl – portal analizy danych

Portal dostępny pod adresem www.statystyka.az.pl to garść wiarygodnej wiedzy z zakresu profesjonalnego prowadzenia analizy danych. Wyjaśniamy najważniejsze pojęcia statystyczne, ułatwiamy zrozumienie trudnych wzorów, a także pomagamy dobrać metody służące przeprowadzaniu obliczeń. Informacje prezentowane u nas stanowią doskonałe wsparcie na etapie przeprowadzenia analizy do doktoratu, pracy magisterskiej czy jakiejkolwiek pracy zaliczeniowej w trakcie studiów. Na portalu znajdziesz między innymi słownik statystyczny, opis najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych testów, a także automatyczny kalkulator doboru próby. Publikujemy również ekspercie artykuły, w których poruszamy przede wszystkim tematykę zastosowania statystyki w ramach analizy rynku. Zapewniamy, że nasza wiedza statystyczna cechuje się najwyższą jakością, gdyż jesteśmy doświadczonymi ekspertami w tej dziedzinie. Nasze publikacje wielokrotnie były już umieszczane w czasopismach z listy filadelfijskiej. Zachęcamy więc serdecznie do odwiedzenia serwisu Statystyka od A do Z – z nami na pewno odniesiesz wymarzony sukces!

  statystyka.az.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> inne >> 13312

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Odzyskiwanie danych

Utraciłeś dane? Odzyskamy je dla Ciebie szybko i bezpiecznie bez względu na to, jakiego nośnika dotyczą. Firma Labmedia to oferta odzyskiwania danych. Dane księgowe, bazy kontrahentów, archiwa to tylko niektóre z przykładów zbiorów danych, których utrata spowodowałaby trudne do przewidzenia konsekwencje.

  www.labmedia.pl

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 11763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.helkom.com.pl

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Hel kom z Pruszkowa, która kompleksowo zajmuje się wszelakimi sprawami oraz problemami komputerowymi. Chętnie zmodernizujemy dla Państwa system, założymy i zabezpieczymy sieci, zajmiemy się obsługą serwerów lub doradzimy w wyborze optymalnego sprzętu i oprogramowania. Działamy na rynku już od przeszło dwudziestu lat i jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie i profesjonalne podejście zaspokoi Państwa potrzeby i wymagania. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.helkom.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> uslugi >> 15788

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Przechowywanie danych osobowych

Nasza kancelaria radców prawnych wyspecjalizowała się w udzielaniu rzetelnej i kompleksowej pomocy podmiotom gospodarczym w zakresie polityki bezpieczeństwa informacji. Jest to coraz bardziej istotna kwestia, ponieważ brak prawidłowej polityki w tym obszarze wiąże się z wieloma zagrożeniami, m.in. są to kary finansowe, roszczenia ze strony stowarzyszeń broniących praw konsumenta i wiele innych.

  solidnepbi.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 9902

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Usuwanie danych Skupit

Nasza specjalizacja to skup sprzętu komputerowego od różnych działalności gospodarczych. Odbieramy na terenie całego kraju laptopy, monitory, urządzenia wykorzystywane w pracach biurowych, telewizory. Jesteśmy odbiorcami sprzętu poleasingowego od 1999 roku, co zapewnia Państwu najlepsze stawki na rynku. Dodatkowo zajmujemy się bezpiecznym usuwaniem danych z dysku.

  www.skupit.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> komputery i internet >> 9727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Wapro erp - wapro.biz

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę wszystkie osoby, które chcą wykorzystywać w działaniach biznesowych profesjonalny system ERP. Szybko stanie się dla Ciebie jasne, że współpraca z nami będzie bardzo efektywnym i konkretnym działaniem, nastawionym wyłącznie na korzyści. Wejdź na naszą stronę i sprawdź osobiście.

  wapro.biz/

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 15438

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 220