Logo small

TAG: danych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 297
1.      Analiza danych dla każdego

Analiza danych to dziedzina, która przydaje się w wielu branżach. Każdego dnia wykorzystują ją w ekonomii, w medycynie, a także i w przemyśle. Zanim jednak ktoś zacznie działać w data science zawodowo, czeka go długi czas nauki. Istotne jest bowiem to, aby przyswoić wiedzę z zakresu matematyki i statystyki, a także na temat podstawowych narzędzi wykorzystywanych przy analizie dużych zbiorów danych. Między innymi takim narzędziem jest język programowania Python, wykorzystywany nie tylko do budowania aplikacji, ale też do tworzenia skomplikowanych predykcji za pomocą narzędzi machine learning. Dla każdego, kto pragnie samodzielnie poznać podstawy Pythona, idealnym miejscem do tego, aby uzyskać więcej informacji jest blog empiria.in. Blog ten jest założony przez specjalistkę od data science i przeznaczony dla osób, które same aspirują w tym kierunku. Jest nastawiony na pomoc dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z informatyką i na przykład, zmaga się ze zrozumieniem niektórych pojęć. Na empiria.in dostępny jest słownik pojęć informatycznych, przeznaczony właśnie dla takich osób. Jeżeli masz jakieś pytania początkującego, możesz też zadać pytanie w komentarzu lub napisać do autorki. Oprócz tego na blogu poruszane będą zagadnienia związane z AI, czyli sztuczną inteligencją. Blog porusza aspekty związane zarówno z badaniami nad AI ogólnego zastosowania, jak i odkrycia w zakresie ograniczonej sztucznej inteligencji. Każdy kto pragnie pracować nad projektami związanych ze sztuczną inteligencją na pewno doceni artykuły o data science pochodzące z bloga empiria.in. Jest to świetne źródło informacji zarówno dla osób początkujących, a także dla tych, które mają braki w swojej wiedzy, pragną zmienić zawód, rozszerzyć zakres wykonywanych analiz lub pragną odświeżyć sobie niektóre zagadnienia.

  empiria.in

katalog >> Blogi >> inne >> 19389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Usługi IT - securitypartners.pl

W Security Partners specjalizujemy się w bezpieczeństwie informacji. Posiadamy 12 letnie doświadczenie na rynku w zakresie świadczenia usług związanych z bezpieczeństwem IT. W naszej firmie realizowana jest również usługa ochrona danych osobowych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Jednocześnie nasza firma wykonuje kompleksowe usługi w ramach outsourcingu usługi IT. W tym względzie outsourcing IT jest realizowany na najwyższym poziomie dostępności oraz w zoptymalizowany sposób.

  securitypartners.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bezpieczeństwo informacji >> 19320

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Ochrona Danych | Soczko & Partnerzy

Soczko & Partnerzy - Ochrona Danych pomoże twojej firmie wdrożyć wymagania RODO oraz przygotować systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Oferta wdrożenia RODO obejmuje analizę ryzyka przetwarzania danych, audyt ochrony danych, stworzenie dokumentacji ochrony danych osobowych, a także szkolenia dla pracowników. Ponadto firmy, które muszą powołać Inspektora Ochrony Danych, mogą skorzystać z outsourcingu IOD, czyli pełnienia funkcji Inspektora Danych Osobowych przez eksperta z naszej firmy. Oferta związana z bezpieczeństwem informacji obejmuje m.in. analizę bezpieczeństwa informacji, szkolenia, oraz audyt zgodności z ISO 27001. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z konsultingiem, polegającym na wsparciu merytorycznym Państwa pracowników w zakresie poprawnego przetwarzania danych osobowych oraz właściwego zabezpieczenie informacji znajdujących się w Państwa firmie. Nasza oferta ochrony danych i bezpieczeństwa informacji dotyczy nie tylko Warszawy, ale również innych miast w całej Polsce. Dzięki pracy naszych ekspertów, Państwa dane będą odpowiednio chronione, a działalność Państwa firmy będzie zgodna z aktualnymi wymaganiami prawa w tym zakresie. Polecamy.

  www.soczko.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 18645

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


4.    Instalacja monitoringu warszawa - mkmydata.pl

Wybierając usługi marki mkmydata.pl mamy do uzyskania najlepsze usługi informatyczne na rynku. Szeroki zakres możliwości jakie mamy do wykorzystania w firmie mkmydata.pl pozwoli nam korzystać z wielu bardzo istotnych funkcji w jednym miejscu. Jeśli potrzebujemy firmy która wykonuje odzyskiwanie danych z dysków i innych nośników to zapraszamy do kontaktu!

  mkmydata.pl

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 18486

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Akcesoria meblowe - Laguna

Jeżeli oferujecie Państwo montaż mebli lub szaf na wymiar to doskonale wiecie jak ważnym elementem jest wysoka jakość użytych podzespołów. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej i do zapoznania się z nasza ofertą. Znajdziecie w niej między innymi samodomykacz do drzwi i szaf przesuwnych czy też systemy do drzwi składanych. Zapraszamy!

  laguna.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> akcesoria meblowe >> 18411

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Strony www Rzeszów

Firma informatyczna KAMLEGIT posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu usług informatycznych na terenie całej Polski. Główny oddział firmy mieści się w Rzeszowie przy ulicy Starowiejskiej 6. Oferta firmy zawiera szeroki wachlarz usług informatycznych jak: • Projektowanie stron internetowych • Działanie e-marketingowe • Odzyskiwanie danych • Kompleksowe wsparcie w zakresie outsourcingu IT • Produkcja oprogramowania dla wielu sektorów gospodarczych • Kompleksowe doradztwo w zakresie informatyki • Stała opieka informatyczna dla firm KAMLEGIT jest stale rozwijającą się firmą, która każdego dnia podejmuje nowe wyzwania. Korzystając z już posiadanego doświadczenia i przez ciągły i kreatywny rozwój, realizuje zamierzone cele, i osiąga zamierzone sukcesy. Celem firmy jest nieustanny rozwój, a informatyka jest pasją jej pracowników, dlatego wszelkie projekty wykonywane są rzetelnie i w pełni profesjonalnie.

  www.kamlegit.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> agencja reklamowa >> 18340

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Odzyskiwanie danych z dysku

Musisz odzyskać dane z dysku, ale nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? W takiej sytuacji pomocny jest mój blog o odzyskiwaniu danych. Zresztą warto podkreślić, że jednym z poruszonych tematów jest samodzielne odzyskiwanie danych. Co do szczegółów, wyjście jest tylko jedno - mowa oczywiście o odwiedzenie bloga.

  odzyskiwaniedanychzdyskutwardego.pl

katalog >> Blogi >> inne >> 17730

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Wikmar - Serwis laptopów i komputerowy

Koniec problemów ze sprzętem komputerowym, żadna awaria nie będzie problemem, bez względu na to czy prowadzisz firmę czy komputer służy Ci do rozrywki. Sprawdź naszą ofertę i zachowaj nasz numer. A jeśli prowadzisz działalność, to zadzwoń już dziś, by Twoja firma miała odpowiednią opiekę informatyczną. Jesteśmy zespołem specjalistów, najlepszych na rynku IT, którzy z pasji do komputerów stworzyli pogotowie komputerowe Wikmar. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku-Białej, niedaleko Galerii Handlowej Sfera. Wystarczy jeden telefon, by umówić się na wizytę serwisanta. Rozwiązujemy problemy ze sprzętem komputerowym. Oferujemy naprawę laptopów zalanych cieczą, naprawę kart graficznych, płyt głównych, programowanie biosu, instalacje Windows (od xp do 8.1), czyszczenie komputera. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych. Pracując w na odpowiednich programach jesteśmy w stanie skutecznie odzyskać w stu procentach dane i pliki. Gwarantujemy przy tym sto procent poufności. W sytuacji wymiany podzespołów, korzystamy z usług dystrybutorów oferujących oryginalne części. Na każdą z nich otrzymują Państwo gwarancję. Na nasze usługi wystawiamy faktury bądź też paragony, w zależności od potrzeb klienta. Żadna awaria sprzętu komputerowego nie jest dla nas zagadką, dlatego jesteśmy Firmą godną zaufania.

  www.wikmar.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> serwis komp. >> 16975

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Blog Adwokata z Wrocławia

Ten blog adwokata z Wrocławia jest miejscem, w jakim to można sporo dowiedzieć się na temat przetwarzania danych osobowych. Znajdzie się na nim informacje o tym, jakie są granice odpowiedzialności cywilnej za naruszenie ochrony danych osobowych, jak kształtuje się odpowiedzialność, gdy w przetwarzaniu bierze udział większa liczba podmiotów, jak i również, do jakiego sądu należy wnieść pozew?

  przetwarzanie-danych-osobowych.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> blogi >> 16898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Odzyskiwanie danych w Warszawie

Jeżeli interesuje Cię odzyskiwanie danych w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się ze swoją ofertą. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że nasza propozycja skierowana jest absolutnie do wszystkich — proponujemy bezpłatną analizę. Co więcej, analiza nie jest równoznaczna, z tym że klient zobowiązuje się do skorzystania z pomocy firmy.

  www.lge.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 16571

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 297