Logo small

TAG: data

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31
1.      Analiza danych dla każdego

Analiza danych to dziedzina, która przydaje się w wielu branżach. Każdego dnia wykorzystują ją w ekonomii, w medycynie, a także i w przemyśle. Zanim jednak ktoś zacznie działać w data science zawodowo, czeka go długi czas nauki. Istotne jest bowiem to, aby przyswoić wiedzę z zakresu matematyki i statystyki, a także na temat podstawowych narzędzi wykorzystywanych przy analizie dużych zbiorów danych. Między innymi takim narzędziem jest język programowania Python, wykorzystywany nie tylko do budowania aplikacji, ale też do tworzenia skomplikowanych predykcji za pomocą narzędzi machine learning. Dla każdego, kto pragnie samodzielnie poznać podstawy Pythona, idealnym miejscem do tego, aby uzyskać więcej informacji jest blog empiria.in. Blog ten jest założony przez specjalistkę od data science i przeznaczony dla osób, które same aspirują w tym kierunku. Jest nastawiony na pomoc dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę z informatyką i na przykład, zmaga się ze zrozumieniem niektórych pojęć. Na empiria.in dostępny jest słownik pojęć informatycznych, przeznaczony właśnie dla takich osób. Jeżeli masz jakieś pytania początkującego, możesz też zadać pytanie w komentarzu lub napisać do autorki. Oprócz tego na blogu poruszane będą zagadnienia związane z AI, czyli sztuczną inteligencją. Blog porusza aspekty związane zarówno z badaniami nad AI ogólnego zastosowania, jak i odkrycia w zakresie ograniczonej sztucznej inteligencji. Każdy kto pragnie pracować nad projektami związanych ze sztuczną inteligencją na pewno doceni artykuły o data science pochodzące z bloga empiria.in. Jest to świetne źródło informacji zarówno dla osób początkujących, a także dla tych, które mają braki w swojej wiedzy, pragną zmienić zawód, rozszerzyć zakres wykonywanych analiz lub pragną odświeżyć sobie niektóre zagadnienia.

  empiria.in

katalog >> Blogi >> inne >> 19389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    Prywatny Gabinet Lekarski Łódź - Adam Grzywiński

Prywatny Gabinet Lekarski Adam Grzywiński przeprowadza badania dla kierowców oraz kandydatów na kierowców kategorii A i B. Przeprowadzenie badania lekarskiego jest konieczne do wykonania, aby kandydat na kierowcę mógł założyć profil kandydata na kierowcę w urzędzie komunikacji. Również kierowca przedłużający terminowe prawo jazdy musi przejść badania lekarskie przez lekarza uprawnionego. Ponadto możliwe jest uzyskanie orzeczenia dla celów sanitarno-epidemiologicznych do książeczki zdrowia.

  lekarz-wizyty.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14910

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    superkomputery - supercomputers.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany tematami związanymi z IT, powinieneś zajrzeć po prostu na stronę internetową Super Computers. Trzeba przyznać jednoznacznie, że jesteśmy w stanie zagwarantować wyśmienitej jakości treści - mówimy w tym momencie o performance marketingu, systemach operacyjnych, optymalizacji i pozycjonowaniu, e-commerce, etc. Naprawdę warto!

  supercomputers.pl/

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 15062

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Rhenus Data Office Polska

Firma Rhenus Data Office działa w branży zarządzania informacją oraz dokumentami. Na rynku jesteśmy obecni od 2001 roku, a zakres naszych działań obejmuje całą Polską. Na stałe współpracujemy ze znanymi polskimi oraz zagranicznymi przedsiębiorstwami prywatnymi oraz instytucjami rządowymi i samorządowymi. Posiadamy certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa informacji (ISO 27001), wdrożyliśmy również system zarządzania jakością. W naszej ofercie znajdą Państwo usługę prowadzenia kancelarii pocztowej. W ramach owej usługi proponujemy kompleksowe zarządzanie przepływem firmowych dokumentów. Dodatkowo zajmujemy się również archiwizacją oraz przechowywaniem dokumentacji, digitalizacją dokumentów, niszczeniem nośników informacji (w tym także sprzętu elektronicznego), transportem archiwów.

  www.rhenus-data.pl

katalog >> Usługi >> archiwizacja dokumentów >> 5191

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    VPS - Host1.eu

Firma Host1 od 2006 roku bezustannie dąży aby zapewnić klientom bezbłędne usługi serwerowe. Od konkurencji odróżnia nas bardzo korzystna cena. Gwarantujemy przynajmniej 99 procent dostępności łącza i niebywale wysoką jakość usługi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: serwery dedykowane ECO ENTRY 6.1, ULTRA Power SSD 6.3, NOLIMIT Konfigurator 1 Gbit/s czy NOLIMIT Power 1 Gbit/s. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą na stronie www.host1.eu. Mamy wszelkie niezbędne urządzenia gwarantujące niezawodność pracy naszych DataCenter. Posiadając łącze szerokopasmowe z szybkością ponad 550 Gb/s, zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo działania serwerów i niebywale wysoką dostępność. Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi nie odczujesz zniechęcenia wynikłego z głęboko nieakceptowalnego czasu dostępu. Problemy z dostępem odejdą w niepamięć. Każdy nasz serwer dysponuje Switchportem o szybkości 1 Gb/s, dzięki któremu można się natychmiastowo podłączyć do naszej gigabitowej sieci. W naszej ofercie są także: serwery wirtualne Linux SSD VPS Start X2, Linux SSD VPS Pro X2, Linux SSD VPS Premium X2, Windows 2012 VPS Start X2, Windows 2012 VPS Pro X2, Windows 2012 VPS Premium X2. 99 procentową dostępność umożliwiamy bez żadnych zastrzeżeń, a dostępność dla aplikacji biznesowych może wynieść nawet 99,99 %.

  www.host1.eu

katalog >> Komputery i internet >> hosting >> 5057

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Qumak

Każda nowoczesna firma pragnąca mieć niezawodne rozwiązania z zakresu IT może śmiało zgłosić się do naszej firmy, która jest w stanie dostarczyć najwyższej jakości rozwiązania informatyczno-technologiczne. Dla nas nie ma zadań z zakresu IT, których byśmy się nie podjęli, ponieważ na naszym koncie jest obsługa firm z takich branż jak: telekomunikacja, finanse, multimedia, energetyka i IT.

  www.qumak.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> portale biznesowe >> 9965

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Karta

Numerologia - zaprasza Ewa Galasa. Jesteśmy opisani pewnym kodem. Ten kod to są szczegółowo i odpowiednio opracowane dane: data urodzenia, podpisy, imiona oraz nazwiska. Zestaw tych specyficznych danych to portret numerologiczny lub karta numerologiczna. Numerologia - pragniesz zmienić swoje życie? E. Galas zaprasza - liczby, numerologia, analiza predyspozycji i charakteru.

  http://www.numerolog.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 1377

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    kluczsystem-sklep.pl

Legalne licencje na systemy operacyjne dla domu i dla firmy poleca sklep internetowy Klucz System. Oferujemy produkty najwyższej jakości i w jak najniższych cenach. W ofercie mamy m. in. licencje na Windows (7, 8.1, 10), licencje na bazy danych Microsoft SQL Server 2012, 2014, 2016, 2017 oraz pakiety biurowe Office i programy graficzne Adobe. Jesteśmy partnerem Microsoftu i autoryzowanym partnerem G-DATA. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z atrakcyjnych rabatów!

  www.kluczsystem-sklep.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 20252

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    prestige24h.pl bremen praca

Firma Prestige24h to codziennie nowe oferty pracy dla Pań i Panów gotowych podjąć pracę przy opiece osób starszych i chorych w Niemczech. Zapewniamy legalną pracę,a Każdy pracownik objęty jest opieką koordynatora zlecenia. Nie zostawiamy naszych opiekunek i opiekunów z problemami - gwarantujemy biegłe wsparcie. Zlecenie dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę kwalifikacje kandydata oraz jego potrzeby. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do śledzenia ofert.

  https://prestige24h.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Instalacja monitoringu warszawa - mkmydata.pl

Wybierając usługi marki mkmydata.pl mamy do uzyskania najlepsze usługi informatyczne na rynku. Szeroki zakres możliwości jakie mamy do wykorzystania w firmie mkmydata.pl pozwoli nam korzystać z wielu bardzo istotnych funkcji w jednym miejscu. Jeśli potrzebujemy firmy która wykonuje odzyskiwanie danych z dysków i innych nośników to zapraszamy do kontaktu!

  mkmydata.pl

katalog >> Komputery i internet >> odzyskiwanie danych >> 18486

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31