Logo small

TAG: deszczowej

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.    Naziemne zbiorniki na deszczówkę - aquai.pl

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat Dostarcza najwyższej jakości systemy zagospodarowania wody deszczowej. W naszej ofercie Znajdziecie państwo zarówno zbiorniki na wodę deszczową jak i studnie chłonne. Dostępne są zbiorniki podziemne jak i również naziemne. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  aquai.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    ANDER 87 Budowa sieci kanalizacji deszczowej Poznań

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ANDER 87 z Puszczykowa w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się pracami budowlano-usługowo-transportowymi a na rynku działamy już od 1987 roku. Wykonujemy budowę sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, przyłączy, przepompowni, separatorów, zbiorników jak i zgrzewanie rur i usługi koparkami i koparko-ładowarkami. Zajmujemy się rozbiórkami, cięciem żelbetu i asfaltu oraz wykonujemy dokumentację techniczną. Mamy wiele specjalistycznych pojazdów i nowoczesnych maszyn. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  www.ander87.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 14279

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    asenizacyjne24.pl

Czyszczenie i udrażnianie kanalizacji metodą hydrodynamiczną WUKO na terenie Łodzi i okolic oferuje ZAKŁAD USŁUG ASENIZACYJNYCH z Wiśniowej Góry. Przeprowadzamy czyszczenie mechaniczne kanalizacji sanitarnej i deszczowej, czyszczenie tłuszczowników, osadników, zbiorników i przepompowni. Świadczymy również usługi związane z czyszczeniem i serwisem przydomowych oczyszczalni ścieków. Realizujemy ponadto inspekcje sieci kanalizacyjnych kamerą TV. Zapraszamy!

  asenizacyjne24.pl

katalog >> Budownictwo >> oczyszczalnie ścieków >> 19819

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    elektric-instal.pl

Firma Elektric Instal Tomasz Gorczakow w Poznaniu specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Zajmujemy się zarówno nowymi instalacjami, jak i przeróbkami oraz naprawami istniejących. W ramach usług realizujemy też instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze, sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Zapewniamy kompleksowy montaż instalacji w nowych budynkach oraz przeróbki instalacji po zwiększeniu mocy. Zapraszamy do kontaktu.

  elektric-instal.pl

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 18939

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    naprawa okien Warszawa

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy, renowacji i konserwacji różnych typów okien. Posiadamy również doświadczenie w montażach ścianek biurowych na bazie profili aluminiowych i szkła (clips, sds, als, abc profile, dorma system) oraz w ich przeróbkach i konserwacji. Nieszczelność okien ujawnia się w postaci przecieków wody deszczowej i przeciągów. Aby uniknąć nieprawidłowego funkcjonowania okien oraz przedłużyć ich żywotność, należy je raz w roku odpowiednio zakonserwować i przynajmniej raz na parę lat zadbać o ich kompleksowy przegląd. Często złe funkcjonowanie okien jest wynikiem błędów montażowych firm montujących oraz braku odpowiedniego doregulowania okien kilka tygodni po montażu (gdy okna zaczną "pracować" pod wpływem czynników atmosferycznych). Jednak głównym czynnikiem wpływającym na psucie się okuć jest brak ich konserwacji.

  www.okna-naprawa.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 18587

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Odzież sportowa i firmowe buty sportowe

Odzież sportowa i obuwie sportowe, wbrew temu na co nazwa wskazuje, nie muszą być wcale używane tylko i wyłącznie do wysiłku fizycznego, na treningi, ćwiczenia, wszelkiego rodzaju zajęcia o charakterze sportowym, z powodzeniem mogą być noszone i używane na co dzień. Na przykład buty do biegania, to świetne rozwiązanie gdy dużo chodzimy czy to w pracy czy w szkole, są one po prostu wygodne i mają świetną amortyzację. Drugi przykład to obuwie trekkingowe, powszechnie używane na wycieczki górskie, ale świetnie sprawdzi się również podczas zimowej czy deszczowej aury gdyż są nieprzemakalne i chronią nas przed nie sprzyjającymi warunkami i wilgocią. Jeśli natomiast chodzi o odzież sportową, to tutaj sprawa ma się zgoła inaczej, gdyż raczej nie będziemy chodzić na co dzień w legginsach do biegania czy tych na zajęcia fitness, ciuchy sportowe casual, to takie raczej o charakterze sportowym i w takim też stylu, ale szyte z bawełny, która to już średnio nadaje się na treningi, a za to znakomicie po za nimi. Sklep internetowy Oytam.pl, posiada dużo markowej odzieży sportowej i butów sportowych, mamy fajne koszulki z krótkim rękawem, spodnie dresowe, bluzy polarowe, kurtki na zimę, swetry cienkie męskie rozpinane, bluzy z kapturem i bez kaptura zakładane przez głowę czy męskie koszule z długim rękawem, oprócz tego fajne koszulki bokserki damskie i topy na ramiączkach, a z butów polecamy modne tenisówki i trampki oraz mokasyny męskie i buty dziecięce na zimę lub kalosze Disney.

  www.oytam.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> zakupy przez internet >> 11694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    MISIEK MICHAŁ KUNCIK

Specjalnością mieszczącej się w Radwanicach firmy Misiek są fachowe usługi instalatorskie. Jej specjaliści zajmą się kompleksowym wykonawstwem nowoczesnych instalacji gazowych oraz hydraulicznych, kotłowni, instalacji solarnych jak również ogrzewania podłogowego. Obszar usług firmy obejmuje również prace ziemne. Dzięki własnemu ciężkiemu sprzętowi, przedsiębiorstwo może podjąć się budowy sieci i przyłączy wodociągowych, sieci kanalizacji deszczowej, odwodnień terenu czy też centralnego ogrzewania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami bogatej oferty przedsiębiorstwa, zamieszczonymi na stronie internetowej.

  wodkanco.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 11029

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7