Logo small

TAG: dezynfekujące

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    Odkurzacze przemysłowe - fair-play-plus.eu

Maszyny czyszczące, profesjonalna chemia i środki do dezynfekcji oraz szeroki wybór odkurzaczy na sucho, mokro, a także budowlanych. Dystrybucją tego wszystkiego zajmuje się, już od ponad 20 lat firma Fair Play Plus. Przedsiębiorca ma swoją siedzibę w Markach, koło Warszawy. Zapewnia swoim klientom dostęp do profesjonalnego doradcy i produkty najwyższej jakości.

  fair-play-plus.eu

katalog >> Usługi >> urządzenia biurowe >> 22360

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Środki piorące Mr. ZIGGI

Jeśli potrzebny jest proszek hipoalergiczny to my mamy go w ofercie. Nasza firma słynie z tego, że zawsze oferujemy to, co bezpieczne dla zdrowia naszych klientów. Przejrzyjcie całą naszą ofertę i wybierzcie z niej to, co jest najlepsze. Mamy bardzo duży wybór proszków i środków czystości. Wszystkie nasze środki produkowane są tak żeby nie zaszkodzić środowisku.

  mr-ziggi.pl/

katalog >> Usługi >> pranie, czyszczenie >> 19666

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    SILVER Suszarki do rąk

Silver to mieszcząca się w Łużnej hurtownia, oferująca wysokiej jakości preparaty czyszczące dla firm. Proponuje ona szereg towarów cenionych marek w konkurencyjnych cenach. Wśród proponowanego towaru znajdują się środki myjące oraz dezynfekujące czy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia. Dodatkowo, sklep w ofercie posiada wyposażenie do toalet oraz łazienek, takie jak podajniki papieru, dozowniki mydła, suszarki do rąk, przewijaki dla dzieci bądź kosze. Wszystkie wyroby są w całości bezpiecznie i posiadają najwyższe standardy jakości. Wszystkie dostępne towary znajdą Państwo na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

  hurtoownia.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> hurtownie >> 11020

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Zdrowie i Higiena, sprzedaż detaliczna

Preparaty do utrzymania zdrowia, czystości i higieny. Środki czyszczące, dezynfekujące, nawaniające. Profesjonalna chemia.

  zdrowie-higiena.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> chemia >> 7685

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4