Logo small

TAG: domów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 343
1.    Domy szkieletowe - inveco-domy.pl

Nasza firma specjalizuje się w takich pracach jak projektowanie domów energooszczędnych oraz budowa domów szkieletowych. Jeżeli chcecie Państwo nowoczesny, energooszczędny i ekologiczny dom to polecamy domy w technologii szkieletowej. Takie prefabrykowane domy drewniane to gwarancja szybkiej budowy i wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  inveco-domy.pl

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 18526

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Producent tiny house - mobihouse.pl

MobiHouse to producent domów mobilnych. Domy na kołach można przewozić ze sobą samochodem. To szansa na to, aby wybrać się na urlop za miasto, po czym wypocząć w dobrze wyposażonym domu. Mobilne budynki mają bowiem wszystko, co jest niezbędne do komfortowego wypoczynku, np. prąd, instalację wodno-kanalizacyjną czy ogrzewanie.

  mobihouse.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 18378

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    BIAMS Architekt Łódź – Pracownia projektowa

BIAMS to łódzka pracownia projektowa architekta Marcina Sieradzkiego zajmująca się projektowaniem domów, budynków mieszkalnych, wnętrz i architektury. Działa na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. nnFirma oferuje usługi z zakresu projektów budowlanych, architektonicznych, instalacyjnych, obsługi budowy, zapewnia dokumentację formalno-prawną i prowadzi adaptacje wnętrz. Zajmuje się również zadaniami nietypowymi oraz kompleksową obsługą inwestycji. nnPracownię prowadzi architekt Marcin M. Sieradzki – doświadczony architekt z Łodzi, absolwent Politechniki Łódzkiej, członek łódzkiej okręgowej izby inżynierów oraz elitarnego SARP. Jest też autorem licznych prac i publikacji, w tym pracy doktorskiej pod tytułem "Metamorfozy przestrzeni mieszkalnychnw obliczu postępu technologicznego". nnFirma BIAMS posiada doświadczenie w realizacjach i tworzneiu koncepcji budynków, domów i wnętrz - zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

  biams.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18373

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Firma budowlana New-House | Budowa domów pod klucz

Budowa domu to jedna z najważniejszych inwestycji, dlatego warto powierzyć ją odpowiednio przygotowanym i doświadczonym specjalistą. Firma New-house jest liderem branży budowy domów jednorodzinnych pod klucz, a jej realizacje możemy spotkać na terenie całej Polski. 25 lat doświadczenie pozwoliło na wypracowanie doskonałego systemu budowlanego oraz pozyskanie najlepszych specjalistów na rynku. New-house oferuje również gotowe projekty domów jednorodzinnych z kompletną i aktualną wyceną.

  new-house.com.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17989

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Projekty gotowe domów - www.slonecznedomy.pl

Chciałbyś otrzymać projekt swojego wymarzonego domu? Zapoznaj się z ofertą pracowni architektury Słoneczne Domy. U nas możesz liczyć na atrakcyjne projekty domów jednorodzinnych. Nasz zespół doświadczonych architektów tworzy projekty domów parterowych, piętrowych, domów z użytkowym poddaszem, a także domów na wąską działkę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  www.slonecznedomy.pl/

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 17875

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


6.    Budowa domów jednorodzinnych Lublin - progressc.com

Świadczymy usługi budowlane w Lublinie. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wspieramy Państwa przy robotach ziemnych, murarskich. Optymalizujemy podstawowe instalacje na poziomie budowy domów jednorodzinnych. Doradzamy przy zakupie optymalnych materiałów budowlanych. Współpracujemy bezpośrednio z najlepszymi producentami co gwarantuje korzystne ceny.

  www.progressc.com/

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 17798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    www.muroarchitekci.pl

Zapraszamy do zapoznania się z całkowitą ofertą przedsiębiorstwa Muro Architekci. Biuro sporządza na życzenie swoich klientów koncepcje architektoniczne domów jednorodzinnych, zabudowy mieszkaniowej, budynków użyteczności publicznej, budynków biurowych, centr handlowych, ale także koncepcje aranżacji wnętrz mieszkań oraz lokali użytkowych. Firma współpracuje z doświadczonymi fachowcami wykonującymi instalacje elektryczne, sanitarne, instalacje klimatyzacji oraz wentylacji, a nawet instalacje przeciwpożarowe. Odwiedź stronę internetową oraz poznaj cały zakres usług, a również niektóre realizacje stworzone przez naszych projektantów.

  www.muroarchitekci.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 17515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.expert-nieruchomosci.eu

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Expert Nieruchomości, która swoją siedzibę posiada w Rybniku. Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami a także pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie domów, mieszkań, lokali użytkowych czy też gruntów. Zajmujemy się administrowaniem i zarządzaniem budynkami mieszkalnymi, wspólnotami mieszkaniowymi, nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Zapewniamy weryfikację prawną ofertą i pomoc w fachowym ustaleniu ceny obiektu. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  expert-nieruchomosci.eu

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 16914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.proclean.info.pl

Mycie okien, porządkowanie mieszkań i domów, w tym także kompleksowe sprzątanie po remoncie, jak również sprzątanie piwnic i działek, to usługi jakie oferuje firma ProClean z Rumii. Zapewniamy profesjonalne czyszczenie zarówno okien, jak i wnętrz sprawdzonymi środkami, dzięki czemu zapewniamy długotrwały efekt, świeżość i poczucie komfortu. W zakresie naszych kompetencji znajduje się także utrzymanie czystości na osiedlach oraz pielęgnacja zieleni. Działamy na terenie Trójmiasta. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy swoje usługi, a w razie pytań prosimy o kontakt.

  www.proclean.info.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 16829

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    domy-oszczedne.pl

Kompleksowe projekty i budowa domów jednorodzinnych, budownictwo energooszczędne z zastosowaniem nowoczesnych technologii tj. fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne, klimatyzatory i rekuperacja to oferta firmy Domy Oszczędne sp. z o.o. sp. k. w Golubiu-Dobrzyniu. Zapewniamy elementy stolarki otworowej oraz nowoczesne rozwiązania instalacyjne dla każdego budynku. Realizujemy domy w technologii tradycyjnej, jak i szkieletowej, zapewniając najwyższe standardy usług na rynku budownictwa indywidualnego i instytucjonalnego. Zapraszamy do zaznajomienia sie z ofertą i do kontaktu!

  domy-oszczedne.pl/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 16345

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 343