Logo small

TAG: doradca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 78
1.    doradca.mail.pl audyt przedsiębiorstw

Trudna sytuacja finansowa przedsiębiorstwa oraz konieczność jego restrukturyzacji potrzebują dobrej strategii. Skuteczne rozwiązania operacyjne, finansowe i własnościowe oferuje firma Doradca z siedzibą w Warszawie. Działamy na terenie całej Polski i zapewniamy profesjonalne doradztwo prawno-finansowe oraz analizę sytuacji rynkowej firm na etapie upadku. Przygotujemy plan restrukturyzacji marketingowej, zmiany w strukturze kapitałowej przedsiębiorstwa czy likwidacji działalności. Wiemy, jak ważna jest ochrona majątku przed wierzycielami oraz jak to zrobić, aby nie narazić Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do kontaktu.

  www.doradca.mail.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19981

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Doradca kredytowy - Creditoo

W ofercie firmy Creditoo jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo kredytowe. W naszej firmie jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wybranie takich ofert kredytowych, które w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów. jesteśmy w stanie zapewnić między innymi wybranie tanich kredytów firmowych czy też oferujących odpowiedni poziom finansowania kredyty hipoteczne.

  creditoo.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kredyty >> 19855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    ap-prawoifinanse.pl doradca podatkowy Siedlce

Wszechstronną pomoc w zakresie doradztwa prawnego oraz doradztwa podatkowego dostarcza Kancelaria Prawna Andrzej Paprota w Warszawie i w Siedlcach. Specjalizujemy się m.in. w prawie spółek, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych i administracyjnych, prawie upadłościowym i restrukturyzacji, prawie pracy czy też prawie budowlanym. Zajmujemy się również planowaniem podatkowym, postępowaniami podatkowymi, audytami podatkowymi i wieloma innymi kwestiami w zakresie doradztwa podatkowego. Zapewniamy także pomoc w kwestiach związanych z ochroną środowiska i OZE. Zapraszamy na stronę internetową.

  www.ap-prawoifinanse.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19787

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    witkowski-partnerzy.pl doradca podatkowy Poznań

Prawo cywilne i gospodarcze, prawo obrotu nieruchomościami, prawo handlowe i prawo spółek oraz prawo administracyjne - to tylko niektóre z obszarów, w jakich działają adwokaci i radcy prawni Kancelarii adwokackiej Witkowski, Cabała & Partners Sp. K. w Poznaniu. Zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z pomocy w rejestracji przedsiębiorstwa, wsparcia w uzyskaniu zezwoleń i koncesji, a także doradztwa w zakresie inwestycji krajowych czy zagranicznych. Świadczymy szerokie spektrum usług prawnych.

  witkowski-partnerzy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19186

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.consilo.pl doradca kredytowy kraków

Firma Consilo z Krakowa oferuje wszechstronną pomoc w zakresie wyceny nieruchomości, wykończenia wnętrz, kancelarii notarialnej i outsourcingu działu sprzedaży. Nasz zespół ma wieloletnie praktyka w branży finansowej i nieruchomości. Dzięki temu mamy możliwość selekcji i wyboru tylko takich rozwiązań, które faktycznie spełniają Twoje oczekiwania. Pomożemy Ci wycenić nieruchomość i znaleźć kupca ewentualnie zakupić własne cztery kąty za rozsądną cenę. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszystkich formalności prawnych. Z nami również umeblujesz mieszkanie. Zapraszamy!

  www.consilo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17596

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    uzdrowicielzeswiatla.pl

Romuald Statkiewicz to Uzdrowiciel ze Światła posiadający wieloletnie doświadczenie pracy jako jasnowidz, egzorcysta oraz doradca życiowy. Eliminacja problemów, dotyczących ciała oraz duszy, to jedna z wielu form pomocy, jaką proponuje Uzdrowiciel swoim pacjentom. Dzięki wielu darom, w tym jasnowidzenia i uzdrawiania, możliwe jest ocenianie poziomu zdrowia fizycznego, jak i duchowego, wraz z oczyszczaniem okolicznej aury. Ponadto kieruje Internetową Szkołą Rozwoju Duchowego, szerząc naukę Słowa Pana Stworzyciela dla poważnie poszukujących Prawdy. Więcej informacji o propozycji zamieszczono na stronie internetowej Uzdrowiciela.

  uzdrowicielzeswiatla.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 17261

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    finanseptak.pl

Ubezpieczenia na zdrowie i życie, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia majątku oraz indywidualne lub turystyczne to tylko wybrane propozycje oferty, jaką w ramach swojej praktyki w Krakowie realizuje doradca ubezpieczeniowy Wioletta Ptak. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą oraz jej opcjami, które zawsze są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a tych jest naprawdę sporo, dzięki temu, że firma prowadzi współpracę m.in. z Wartą, Compensą, MTU, PZU, Generali czy Avivą. Zapraszamy do skorzystania z usług!

  finanseptak.pl/

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 17206

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Księgowość Pruszcz Gdański - jtoffice.pl

Potrzebne jest doradztwo przy zakładaniu własnej działalności? Biuro rachunkowe Pruszcz jest w stanie nam pomóc. Dowiemy się jak założyć małą działalność jak i dużą spółkę. Specjaliści powiedzą nam o tym, jakie jest ryzyko, jak należy taką firm prowadzić. Te wszystkie informacje są bardzo ważne dla osób, które są poczatkujące i ich wiedza w tym zakresie jest bardzo znikoma.

  jtoffice.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 20413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    podatkowakancelaria.pl

Kancelaria podatkowo-księgowa Dębek Andrzej w Warszawie zachęca do skorzystania ze swoich usług. Posiadamy ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy profesjonalne porady podatkowe dla osób zakładających działalność gospodarczą. Gwarantujemy kompleksowe konsultacje podatkowe dla firm. Zajmujemy się identyfikacją problemów podatkowych i minimalizacją ryzyka zakwestionowania rozwiązań podatkowych. Klientom indywidualnym proponujemy doradztwo w obrębie podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych oraz podatku od spadków i darowizn. Zachęcamy do współpracy.

  https://podatkowakancelaria.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 20284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Doradca zakupowy - doradcazakupowy.com.pl/blog/

Doradcazakupowy to blog, z którego dowiedzieć się można ciekawostek i cennych informacji na temat produktów i zakupów. Wirtualny doradca przybliża informacje na temat danego produktu, dokonuje porównań między produktami oraz udziela porad, dotyczących zakupów. Artykuły zamieszczane na blogu można wyszukać według kategorii, do których przynależą, co sprawia, że strona jest czytelna i przejrzysta, a poruszanie się po niej jest przyjemne i wygodne. Artykuły mają za zadanie dostarczyć wszelkich informacji na temat danego produktu oraz pomóc dokonać ewentualnego wyboru między produktami danej kategorii.

  doradcazakupowy.com.pl/blog/

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 14684

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 78