Logo small

TAG: doradztwo

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 939
1.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    doradca.gliwice.pl

Zlokalizowane w Gliwicach Biuro Księgowe Grażyny Jabłońskiej zajmuje się obsługą firm oraz klientów indywidualnych w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego. Klientom indywidualnym proponujemy m.in. rozliczenia podatku dochodowego oraz podatków od spadku i darowizn, przygotowywanie bilansów i rocznych zeznań podatkowych, a także reprezentowanie klienta przed organami administracji państwowej i organami samorządowymi. Firmom oferujemy m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych rozliczanie podatków, prowadzenie spraw kadrowych i doradztwo podatkowe. Zapraszamy do współpracy.

  www.doradca.gliwice.pl

katalog >> Usługi >> biuro rachunkowe >> 20597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    kognitariat.pl biuro podatkowe warszawa

Biuro Rachunkowe Kognitariat w Warszawie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla firm. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, reprezentacją Klienta przed urzędami i sądami, a także obsługą administracyjną. Zapewniamy profesjonalne doradztwo podatkowe, administracyjne i gospodarcze. Przeprowadzamy audyty finansowe, które pozwalają na określenie rozwiązań w zakresie poprawy problemów finansowych, księgowych i gospodarczych. Świadczymy też usługi on-line. Więcej informacji na temat aktywności Biura znajduje się na naszej stronie internetowej.

  www.kognitariat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Doradztwo podatkowe - taxservice.net.pl

Prowadź firmę bez stresu i lęku! Tax Services to biuro rachunkowe, które zadba o aspekty prawne, księgowe, finansowe i podatkowe. Nasz zespół doświadczonych specjalistów doskonale rozumie Twoje potrzeby, a następnie zaopiekuje się Twoją firmą! W rezultacie będziesz mógł cieszyć się bezstresowym zarabianiem pieniędzy i realizacją kolejnych marzeń. Co Ty na to?

  taxservice.net.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 20503

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Doradztwo gospodarcze lublin - wojcikdoradztwo.pl

Szukasz doradztwa gospodarczego w Lublinie lub Rzeszowie? Właśnie je znalazłeś! Agnieszka Wójcik oferuje usługi doradcze zorientowane wokół: finansów oraz wyceny przedsiębiorstw i ich ekonomiki. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanne zdobywane wiedzy owocuje zdolnościami analitycznymi w kilkudziesięciu, najpopularniejszych branżach. Jest to m.in.: IT, transport lotniczy, przemysł odzieżowy oraz branża deweloperska. Doradztwo gospodarcze w wykonaniu Agnieszki Wójcik to rzetelna analiza problemu, zestaw gotowych rozwiązań i skuteczne wdrożenie, przynoszące spokój, bezpieczeństwo i zyski.

  www.wojcikdoradztwo.pl/

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 20418

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    podatkowakancelaria.pl

Kancelaria podatkowo-księgowa Dębek Andrzej w Warszawie zachęca do skorzystania ze swoich usług. Posiadamy ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy profesjonalne porady podatkowe dla osób zakładających działalność gospodarczą. Gwarantujemy kompleksowe konsultacje podatkowe dla firm. Zajmujemy się identyfikacją problemów podatkowych i minimalizacją ryzyka zakwestionowania rozwiązań podatkowych. Klientom indywidualnym proponujemy doradztwo w obrębie podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych oraz podatku od spadków i darowizn. Zachęcamy do współpracy.

  https://podatkowakancelaria.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 20284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Doradztwo - exbis.pl

Firma szkoleniowa Exbis to wysokiej jakości szkolenia z zakresu biznesu. To warsztaty dla menedżerów i pracowników wszystkich szczebli. W ofercie znaleźć można szkolenia z rozwoju osobistego, technik sprzedaży i negocjacji, czy zarządzania organizacją. Poza tym to w pełni profesjonalne doradztwo biznesowe.

  exbis.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 20227

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    doradca.mail.pl audyt przedsiębiorstw

Trudna sytuacja finansowa przedsiębiorstwa oraz konieczność jego restrukturyzacji potrzebują dobrej strategii. Skuteczne rozwiązania operacyjne, finansowe i własnościowe oferuje firma Doradca z siedzibą w Warszawie. Działamy na terenie całej Polski i zapewniamy profesjonalne doradztwo prawno-finansowe oraz analizę sytuacji rynkowej firm na etapie upadku. Przygotujemy plan restrukturyzacji marketingowej, zmiany w strukturze kapitałowej przedsiębiorstwa czy likwidacji działalności. Wiemy, jak ważna jest ochrona majątku przed wierzycielami oraz jak to zrobić, aby nie narazić Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do kontaktu.

  www.doradca.mail.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19981

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Doradca kredytowy - Creditoo

W ofercie firmy Creditoo jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe doradztwo kredytowe. W naszej firmie jesteśmy w stanie oferować naszym klientom wybranie takich ofert kredytowych, które w pełni spełniają oczekiwania naszych klientów. jesteśmy w stanie zapewnić między innymi wybranie tanich kredytów firmowych czy też oferujących odpowiedni poziom finansowania kredyty hipoteczne.

  creditoo.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kredyty >> 19855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kancelaria prawna Kraków - smwlegal.pl

Oferta na doradztwo kontraktowe skierowana jest do firmy. Firma, która chce bezpiecznie działać powinna skorzystać z oferty prawnika. W ten sposób można przejrzeć wszystkie umowy i potrzebne dokumenty i wyłapywać z nich błędy. Im bardziej doświadczony będzie prawnik tym lepsze będą efekty jego pracy, dlatego warto z pomocy kogoś takiego skorzystać.

  smwlegal.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 19657

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 939