Logo small

TAG: dotacje

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 32
1.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Agencja Rozwoju Biznesu

Pozyskujemy Fundusze Europejskie oraz NGO dla naszych klientów Główny nacisk kładziemy na znalezienie najbardziej atrakcyjnej formy finansowania z Funduszy Unii Europejskiej dla naszego klienta. Realizujemy projekty do 15 milionów złoty.

  www.arb.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 22732

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    kotly-dragon.pl

KOTŁY GRZEWCZE DRAGON SP. Z O. O. w Pleszewie to producent nowoczesnych kotłów. Proponujemy sprzedaż ratalną oraz atrakcyjne ceny. W ramach działalności przeprowadzamy także remonty i wymianę kotłów. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do kontaktu - w razie wątpliwości służymy doradztwem technicznym przy zakupie kotła oraz doborem w zależności od potrzeb.

  www.kotly-dragon.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogrzewanie >> 18958

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    kotly-piece.pl

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy DRAGON z siedzibą w Pleszewie w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją kotłów centralnego ogrzewania. Naszym klientom oferujemy kotły retortowe, tłokowe, zasypowe, kotły 5 klasy, na pellet oraz na eksport. Są to tylko nowoczesne, niezawodne i wydajne urządzenia. Ponadto, posiadamy sterowniki i dmuchawy do kotłów, panele pokojowe, podajniki opału jak i części zamienne plus akcesoria. Zapewniamy fachową obsługę, montaż i serwis urządzeń oraz atrakcyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  https://www.kotly-piece.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogrzewanie >> 18920

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Regionalne szanse na dotację - dotacjenainnowacje.taxand.pl

Dostęp do dodatkowych funduszy na realizację planów biznesowych oraz innowacji zawsze jest przydatny. Teraz można go uzyskać w danym regionie dzięki działającym projektom unijnym. Na tej stronie internetowej zgromadzone zostały wszystkie aktualności oraz ważne informacje dotyczące dofinansowań z Unii Europejskiej na innowacje w dziedzinie biznesu. Można sprawdzić dotacje unijne obowiązujące przedsiębiorców z danego regionu, a także śledzić ich kalendarium. Dla zainteresowanych prowadzone są bezpłatne konsultacje w dziedzinie dofinansowań.

  dotacjenainnowacje.taxand.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 12812

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    gry hot spot na telefon

ochronaryb.pl - Dotacje na przepławki dla ryb i wiele innych spraw z zakresu ekologii. Sprawdz naszą ofertę w zakresie doradztwa ekologicznego.

  www.ochronaryb.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 10857

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.wfr.org.pl

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. w Poznaniu udziela wsparcia na rzecz rozwoju sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, obszarów miejskich i projektów z zakresu efektywności energetycznej. Ułatwiamy dostęp do kapitału przez oferowanie poręczeń, pożyczek oraz innych produktów finansowych. Zapewniamy ułatwienia dotyczących obrotu gospodarczego i umożliwiamy realizację przedsięwzięć gospodarczych, które służą wzrostowi wielkopolskich przedsiębiorców. Jesteśmy spółką samorządu województwa wielkopolskiego - zapraszamy do współpracy!

  www.wfr.org.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15688

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    RPO Małopolska - dotacje dla firm Kraków

Nasza firma działa na rynku pozyskiwania środków unijnych oraz doradztwa prawnego. Zapewniamy usługi, które realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy mają doskonale przygotowanie, co pozwala na realizowanie skutecznych usług. Gwarantujemy naszym klientom z różnych branż gospodarczych kompleksowe realizowanie poszczególnych usług na każdym etapie realizowania usług przy konkretnym projekcie.

  rpo-malopolska.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 8739

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Biuro rachunkowe Syców, usługi księgowe Międzybórz

Biuro rachunkowe Międzybórz oferuje usługi księgowe, doradztwo,dotacje unijne w takich jak Oleśnica, Ostrów Wlkp., Twardogóra, Kępno, Syców i Wrocław.

  www.wozniak-klejn.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 8414

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 32