Logo small

TAG: dydaktyczne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38
1.    www.pomocedydaktyczne.eu

Jeden z wielu sklepów oferujących pomocy dydaktyczne, wyróżniający się konkurencyjnymi cenami i szybką realizacją zamówień. Zamówisz tu np. plansze dydaktyczne, pomoce logopedyczne oraz meble szkolne.

  www.pomocedydaktyczne.eu/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> pomoce szkolne >> 17587

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Pomoce-dydaktyczne.PL

W sklepie internatowym Pomoce-dydaktyczne.PL zamówisz pomoce do nauki fizyki, geografii, chemii, matematyki i innych przedmiotów. Odnajdziesz tu również szeroki wybór pomocy logopedycznych, a także gier i zabawek edukacyjnych.

  www.pomoce-dydaktyczne.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> pomoce szkolne >> 17562

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Juniora.pl

Sklep juniora.pl to witryna, która powstała kilka lat temu. Celem jej stworzenia było wprowadzenie na rynek sklepu, który kompleksowo będzie zaopatrywał rodziców, terapeutów i pedagogów w potrzebne artykuły, pomoce i akcesoria do terapii Metodą Krakowską. Cel został osiągnięty z wielkim powodzeniem. Oferta sklepu obejmuje takie wydawnictwa jak: Arson, WiR, Metody Krakowskiej, Harmonii, Edukacyjne WE i wielu innych. Sklep jest prowadzony przez osoby, które bardzo dobrze znają i rozumieją zagadnienia zaburzeń rozwoju u dzieci, dlatego chętnie pomagają i doradzają w wyborze właściwych pomocy terapeutycznych, dostosowanych do możliwości, wieku i problemów dziecka. Polecamy!

  juniora.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> księgarnie >> 21139

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Tęczowa Kraina - przedszkole i żłobek

Placówki Tęczowa Kraina tworzy doświadczona kadra pedagogiczna. Nauczyciele kierują się w swojej pracy przede wszystkim dobrem dziecka. Realizowane są zajęcia: dydaktyczne, językowe, teatralne i wiele innych. Zajęcia mają na celu wzbudzić u dzieci ciekawość świata, a także pomóc w odpowiednim rozwoju. W placówkach nad dziećmi czuwa logopeda i psycholog. Placówka dba także o prawidłowe odżywanie dzieci. Różnorodne i smaczne posiłki dostarczane są trzy razy dziennie.

  www.teczowakraina.com.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.stacjameteo.com

Sprzęt meteorologiczny do zastosowań zaawansowanych, przeznaczony dla branż, takich jak przemysł, rolnictwo, służby kryzysowe, służby ratownicze, transport czy badania i rozwój oferuje firma METEOLAB Sp. z o.o. w Katowicach. Od 1996 r. zajmujemy się w szerokim zakresie meteorologią. Proponujemy nowoczesne i profesjonalne urządzenia, a oprócz dystrybucji, zajmujemy się też montażem, obsługą i serwisem urządzeń meteo. W naszej ofercie znajdują się produkty krajowych jak i zagranicznych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu!

  https://stacjameteo.com

katalog >> Sklepy i hurtownie >> zakupy przez internet >> 18430

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    TRIOPOLSKA - Pomoce dydaktyczne

Sklep internetowy oferujący szkolne pomoce dydaktyczne do nauki niemal wszystkich przedmiotów szkolnych. Atrakcyjne ceny, natychmiastowa wysyłka.

  www.triopolskapomocedydaktyczne.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> pomoce szkolne >> 12219

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Gdynia, Gdańsk, Rumia

Firma FORMAT Gdynia, Rumia to produkcja zabawki edukacyjne, to producent pomoce dydaktyczne. Właśnie z naszej oferty możecie brać wszystko co najlepsze, możecie sięgać po zabawki edukacyjne, ścianki figur, pomoce dydaktyczne starannie zaprojektowane i takoż wykonane. Zapraszamy do poznania pełnej oferty producenta FORMAT

  www.sciankifigur.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> dla dzieci >> 11906

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Pomoce edukacyjne, szkolne

FORMAT (Gdynia, Gdańsk) producent pomoce dydaktyczne czyli najlepszej jakości rozwiązania na takie opcje jak ścianki figur, jak pomoce dydaktyczne, pomoce szkolne oraz pomoce edukacyjne. Firma proponuje między innymi figury przestrzenne, zabawki z papieru, klocki oraz wiele więcej. Przystępne ceny, nowoczesność i oczywiście wysoka jakość

  www.sciankifigur.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> artykuły biurowe >> 10898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    bajkolandia2.edu.pl

BAJKOLANDIA 2 to przedszkole prywatne umiejscowione w Węgrzcach. Proponujemy Państwu fachową opiekę nad dziećmi w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat. Każde zajęcia prowadzone są przez sprawdzonych oraz wykształconych profesjonalistów z poszczególnych dziedzin. Nasza placówka poleca przestronne oraz kolorowe sale w pełni dostosowane do realizacji podstawy programowej. Co więcej oferujemy między innymi zajęcia dodatkowe z tańca towarzyskiego, jazdy konnej, mini piłki nożnej czy pływania. Warunkiem przyjęcia jest wypełnienie karty zgłoszenia dziecka do przedszkola, która jest do pobrania na naszej stronie internetowej.

  www.bajkolandia2.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 16406

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    MERIKON - Szkolne pomoce dydaktyczne

Pomoce szkolne sprawiają że lekcje prowadzone z dziećmi przynoszą dużo lepsze efekty. Właśnie dlatego sklep Merikon importuje pomoce dydaktyczne dla szkół oraz przedszkoli. Na stronie internetowej sklepu odszukasz kompletną ofertę, złożysz tam także zamiennie na pomoce dydaktyczne, których szukasz.

  merikon.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 10422

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38