Logo small

TAG: egzamin

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 79
1.    Państwowe uprawnienia elektryka

Jeżeli planujesz zdobyć uprawnienia elektryka, ale posiadasz niewiele czasu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy kurs na elektryka online. Dzięki przygotowaniu on a nie tracisz czasu na dojazdy możesz zdobyć państwowe uprawnienia elektryka zdając egzamin na elektryka. Więcej informacji na stronie internetowej.

  kurs-elektryka.pl/

katalog >> Usługi >> elektryk >> 19531

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Certyfikat przewoźnika - www.koal.com.pl

Uzyskaj Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego wraz z firmą szkoleniową KOAL! Firma KOAL zajmuje się organizacją kursów na spedytora kursów kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego. Podczas zajęć kompleksowo przygotowuje kursantów do podejścia do egzaminu organizowanego przez ITS. Dostępne terminy kursu zaprezentowane są na stronie firmy KOAL.

  www.koal.com.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 17782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    motorowodny.fun - kursy motorowodne & rejsy po Wiśle

Motorowodny.fun to centrum motorowodne, które zajmuje się szerokopojętym promowanie sportów motorowodnych jak i również żeglarstwa. Należymy do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego pod którego auspicjami organizujemy kursy i szkolenia motorowodne na patent sternika motorowodnego oraz holowanie narciarza wodnego. Prowadzimy wynajem łodzi motorowych oraz skuterów wodnych. Przygotujemy dla Twojej firmy eventy na wodzie z wykorzystaniem sprzętu pływającego. Zorganizujemy rejs po Wiśle rodzinnie lub z przyjaciółmi. Marzysz o spędzeniu czasu na motorówce, zapraszamy!

  www.motorowodny.fun/kurs-patent-sternika-motorowodnego

katalog >> Sport i rekreacja >> żeglarstwo >> 20589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    galileum.pl

Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z propozycją największego w Polsce Centrum Kształcenia GALILEUM sp. z o.o.. Swoją ofertę szkoleniową adresujemy zarówno do klientów indywidualnych jak również firm, gdzie w przeciągu jednego dnia realizujemy kurs z egzaminem końcowym. Prowadzone przez nas wykłady zaplanowane są w taki sposób, żeby w jak najkrótszym czasie przekazać wymaganą ilość wiedzy. Dodatkowo proponujemy usługę wyceny oraz ekspertyzy technicznej wszelkich obiektów ruchomych oraz wykonanie profesjonalnych audytów energetycznych. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  https://galileum.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13903

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Pytania - egzamin na prawo jazdy

Poprzez stronę prawojazdy-testy.pl można pobrać przygotowane przez instruktorów nauki jazdy zestawy egzaminacyjne z pytaniami oraz ich wyjaśnieniami. Dzięki serwisowi można zatem przygotować się do prawdziwego egzaminu, na którym pojawiają się dokładnie te same pytania, co w przygotowanych zestawach.

  prawojazdy-testy.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 13495

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    KursyPP

Kurs pierwszej pomocy jest dla wielu ludzi drogą do nowego zawodu lub rozwoju w dotychczasowym miejscu pracy. Jeżeli planujecie karierę, w której będzie on niezbędny to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza forma organizuje kursy pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizowane są te kursy kpp w miastach Białystok, Rzeszów, Warszawa, Wrocław, Kraków. Pełna oferta na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  www.kursypp.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    kam-med.com.pl

Pracownia Psychotechniczna Kam-Med to oferta kompleksowych badań do wykonywania swojego zawodu dla tych osób, które w swojej pracy potrzebują opinii psychologa. Świadczymy profesjonalne usługi m. in. dla zawodowych kierowców, ochroniarzy, osób posługujących się bronią, przedstawicieli służb mundurowych oraz prokuratorów i sędziów. Badania realizujemy rzetelnie i szybko, a naszą kadrę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani psycholodzy z uprawnieniami m. in. „Metodyki psychologicznych badań kierowców”. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z naszą Pracownią oraz do zapoznania z ofertą na stronie.

  kam-med.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> badania lekarskie kierowców >> 17024

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Centrum nauczania języka rosyjskiego

Zapraszamy do rozpoczęcia nauki w Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Oferujemy kursy językowe w czasie roku szkolnego oraz intensywne zajęcia wakacyjne. Przygotowujemy do zdawania państwowego egzaminu na certyfikat z języka rosyjskiego TRKI. Prowadzimy również kursy dla dzieci oraz dorosłych o różnym poziomie zaawansowania. Przy naszym Centrum działa bogato zaopatrzona księgarnia, w jakiej znaleźć można podręczniki do nauki języka, słowniki, klasykę literatury rosyjskiej i nowości na rynku wydawniczym. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.

  www.jezykrosyjski.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 9714

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    kam-med.com.pl

Pracownia Psychotechniczna Kam-Med to oferta kompleksowych badań do wykonywania swojego zawodu dla tych osób, które w swojej pracy wymagają opinii psychologa. Świadczymy profesjonalne usługi m. in. dla zawodowych kierowców, ochroniarzy, osób posługujących się bronią, przedstawicieli służb mundurowych oraz prokuratorów i sędziów. Badania realizujemy rzetelnie i szybko, a naszą kadrę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani psycholodzy z uprawnieniami m. in. „Metodyki psychologicznych badań kierowców”. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu z naszą Pracownią oraz do zaznajomienia z ofertą na stronie.

  kam-med.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14126

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Kursy językowe Poznań - SJO Akcent

Kursy językowe w Poznaniu? Tylko Szkoła Języków Obcych Akcent! W naszej stałej ofercie kursy języka angielskiego – kurs dla dorosłych, angielski dla dzieci i młodzieży, kursy dla firm podnoszące kompetencje językowe pracowników oraz zagraniczne kursy językowe, obozy językowe w Anglii i półkolonie dla dzieci. Szkoła Języków obcych to też świetne przygotowanie do matury, egzaminów gimnazjalnych oraz testów językowych (FCE, CAE, TOEFL), u nas zdasz popularny egzamin środowiska pracy TOEIC, w końcu nasi lektorzy są akredytowanymi egzaminatorami ETS Globas. W Szkole języków obcych także inne kursy językowe. Język niemiecki od podstaw czy dla zaawansowanych, przygotowanie do uzyskania certyfikatów WiDaF i Goethe Institut. Poza tym proponujemy kursy na różnych poziomach języków takich jak: francuski, hiszpański, portugalski, rosyjski, włoski, szwedzki, norweski.

  www.akcent-poznan.com.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 6265

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 79