Logo small

TAG: ekspertyzy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37
1.    www.ekspertyzy.waw.pl

Jestem doświadczonym rzeczoznawcą majątkowym oraz budowlanym. Prowadzę firmę J.P. Praxis z siedzibą w Warszawie i realizuję zlecenia na obszarze całego województwa mazowieckiego. Przyjmuję je zarówno od osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych m.in. od banków, instytucji, urzędów i organów prawniczych. W mojej ofercie znajdą Państwo m.in. wyceny domów, mieszkań, działek połączone z analizą rynku, a ponadto oceny techniczne i analizy techniczno-ekonomiczne budynków oraz operaty szacunkowe. Zapewniam, że wszystkie usługi realizowane są zgodnie z bieżącym prawem. Pozostaję do Państwa dyspozycji. Więcej danych na stronie internetowej.

  www.ekspertyzy.waw.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18445

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    esphouses.pl

W Guardamar del Segura i Altea w Hiszpanii działa Agencja Nieruchomości ESPHOUSES. Jesteśmy grupą fachowców działających w branży nieruchomości oraz deweloperskiej. Zajmujemy się budową, sprzedażą, wynajmowaniem i obsługą obiektów każdego rodzaju (mieszkania, domy, luksusowe wille). Zapewniamy obsługę prawną, nadzór, finansowanie transakcji oraz fachowe doradztwo. Zatrudniamy specjalistów z doskonałą znajomością branży i oferujemy korzystne warunki współpracy. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty albo skontaktować, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  www.esphouses.pl

katalog >> Nieruchomości >> nieruchomosci >> 21138

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    geotest.biz.pl

Wieloletnie praktyka w branży usług geologicznych mają specjaliści z P.P.U.H. GEOTEST ZAKŁAD ROBÓT GEOLOGICZNO-INŻYNIERYJNYCH w Tychach. Jesteśmy jedną z wiodących firm z tego obszaru, która funkcjonuje na obszarze całego kraju. Na swoim koncie posiadamy studnie głębinowe, które wiercimy nawet w najtwardszych skałach, zabezpieczania głębokich wykopów, odwodnienia oraz iniekcje ciśnieniowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie przedstawiamy więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.

  www.geotest.biz.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 20598

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    LEWANDOWSKI PAWEŁ ekspertyzy techniczne pojazdów

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Pawła Lewandowskiego. Jest to rzeczoznawca techniki motoryzacyjnej zrzeszony w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Ruchu Drogowego, Maszyn i Urządzeń AUTOCONSULTING i członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskim SiMP. Firma mieści się w Izabelinie B w województwie mazowieckim i świadczy usługi z zakresu oceny stanu technicznego, ustalenia wartości czy kosztów naprawy, likwidacji szkód, kosztorysowania napraw oraz diagnostyki pojazdów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  rzeczoznawca-auto.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Ekspertyzy Budowlane - mpExpertBud

Ekspertyza budowlana jest Ci potrzebna? Zgłoś się do mpexpertbud.pl! Firma z Sochaczewa pomoże Ci stworzyć odpowiednią, rzetelną ekspertyzę. Używamy w swojej pracy technik alpinistycznych, dlatego trudno dostępne miejsca nie są nam straszne. Wejdź na naszą stronę www i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Zapraszamy serdecznie!

  mpexpertbud.pl

katalog >> Usługi >> ekspertyzy przyrodnicze >> 13138

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Biuro Inżynierskie - compact-project.pl

Compact Project jest firmą z bogatym doświadczeniem na rynku w dostarczaniu najwyższej jakości ocen stanu technicznego budynków. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby każdy z z naszych klientów mógł cieszyć się profesjonalnymi usługami, realizowanymi na najwyższym poziomie. Nie czekaj zatem, ale jak najszybciej zapoznaj się z pełną ofertą pod podanym numerem telefonu.

  www.compact-project.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 16886

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.impact-pro.pl

Zarządzanie projektami i realizacja inwestycji, także projekty indywidualne oraz adaptacja ich do potrzeb prywatnych lub biznesowych - to propozycje gdyńskiej firmy IMPACT Sp. z o.o. Oferujemy kompleksową ofertę w zakresie budownictwa kubaturowego oraz indywidualne podejście do każdego z klienta, a ponadto wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji lub projektu. Nasza kadra inżynierska to doświadczeni projektanci, kierownicy budów i koordynatorzy projektów, którzy doświadczenie zdobywali w ramach największych inwestycji w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

  www.impact-pro.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16015

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.projekty-promiast.pl

Projektowaniem budynków oraz instalacji różnego rodzaju, zajmuje się Biuro projektów i nadzoru budowlanego Promiast z Sosnowca. Biuro może wykonać m.in.: ekspertyzę kominiarską, projekt modernizacji oraz przebudowy instalacji gazowej czy elektrycznej, adaptację lokali i zmianę sposobu ich użytkowania, audyt oraz certyfikat energetyczny budynków, dokumentację podziału nieruchomości. Firma może pochwalić się już sporą liczbą zadowolonych z usług Klientów, co potwierdzają posiadane przez Biuro referencje. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że Biuro wszelkie usługi wykonuje w sposób fachowy. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

  www.projekty-promiast.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 14161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.kpmsis.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii Podatkowej Małgorzata Szaraniec i Synowie. Siedziba firmy mieści się w Krakowie a jej działalność w branży sięga 1993 roku. Kancelaria zatrudnia ekonomistów oraz specjalistów podatkowych i zapewnia obsługę Klienta indywidualnego jak również podmiotów gospodarczych. Zajmuje się prowadzeniem ewidencji księgowej, podatku VAT, kosztów i przychodów, środków trwałych i wyposażenia, sporządzaniem raportów, rozliczeń z US, obsługą listy płac, deklaracji podatkowych i PFRON, przygotowywaniem sprawozdań jak i nadzorem nad dokumentacją kadrową. Szczegóły dostępne na stronie.

  kpmsis.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 14153

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Wielobranżowy nadzór inwestorski katowice

Fachowy inspektor nadzoru inwestorskiego - przedsiębiorstwo Wojtyła - nasza firma pełni funkcje kierownika budowy oraz sprawuje wielobranżowy nadzór inwestorski we wszystkich specjalnościach dostępnych na rynku usług budowlanych. Inspektor nadzoru robót elektrycznych, drogowych i robót sanitarnych. Zapraszamy serdecznie - ekspertyzy budowlane, nadzory inwestorskie Katowice, Bielsko Biała i wszystkie inne miasta w Polsce.

  www.nadzorinwestorski.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 8256

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37