Logo small

TAG: elektroenergetycznych

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.    TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika

Treelektryk to firma elektryczna z ponad 25 letnim doświadczeniem. Zatrudniani przez nas fachowcy wiedzą, jak obniżyć rachunki za prąd. Stosujemy najnowsze i najbardziej efektywne technologie, dzięki czemu tworzone przez nas instalacje elektryczne pozwalają na optymalizację kosztów za energie. Oferujemy takie usługi jak: budowa rozdzielni elektrycznej oraz kompensacja mocy biernej. Ponadto zajmujemy się tworzeniem stacji TRAFO dla zakładów produkcyjnych. Wykonujemy profesjonalne projekty instalacji elektrycznych. W razie konieczności nasi specjaliści zajmują się budową przyłączy elektroenergetycznych. Elektryk w Olkuszu obsługuje przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami dla instytucji państwowych i prywatnych działalności. Niezależnie od tego czy jest to budowa linii kablowych czy pomiary ochronne budynków, do wszystkich czynności podchodzimy w sposób profesjonalny i rzetelny. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów na terenie Małopolski i Śląska. TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika, kompensacja mocy biernej ul. Kluczewska 2 32-300 Olkusz Tel: 602322921

  www.treelektryk.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Remonty pomp zatapialnych - opa-carbo.pl

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Opa Carbo. Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników wykwalifikowanych w rozmaitych dziedzinach związanych z bezpieczeństwem elektrycznym. Projektujemy instalacje elektryczne, dokonujemy napraw i remontów, a także prowadzimy serwis urządzeń elektrycznych działający 24 godziny na dobę.

  www.opa-carbo.pl

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 22775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Pomiary PEM

Trzeba wiedzieć, że pomiary pola elektromagnetycznego pełnią ważne zadanie. Pozwalają sprawdzić czy jego poziom nie przekracza przyjętych norm. Dlatego też nie każda firma może wykonać pomiar promieniowania elektromagnetycznego. Tą pracą może zajmować się jedynie akredytowane laboratorium. Do popularnych placówek tego typu należy Kwant-Lab. Poza wiedzą i doświadczeniem dysponuje przydatną ofertą. Dostępne są w niej pomiary PEM prowadzone w środowisku naturalnym. To badanie rozkładu pola przy stacjach elektroenergetycznych albo liniach wysokiego napięcia. Kwant-Lab wykonuje także pomiary pola elektromagnetycznego w środowisku pracy. Pełną ofertę tego laboratorium znajdziesz pod adresem kwant-lab.pl. Nie czekaj, skorzystaj z niej już teraz.

  kwant-lab.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 21750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    IZOL-PLAST Generator udarowy typu GUA-100E

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno-Usługowego "Izol-Plast" z Rogowa w województwie śląskim. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją materiałów elektroizolacyjnych, elektroenergetycznych ekranowych czy też średniego i niskiego napięcia. Są to specjalistyczne wyroby używane w podziemiach kopalń. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem takim jak ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne oraz elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt czy przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe. Zapraszamy na naszą witrynę.

  izol-plast.rogow.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 17337

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    IZOL-PLAST Elektryczna lokomotywa akumulatorowa

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe „Izol-Plast” zajmuje się produkcją materiałów elektroizolacyjnych, elektroenergetycznych ekranowych oraz średniego i niskiego napięcia. Mamy ponad 20- letnie doświadczenie w branży a proponowane przez nas wyroby mają chronione w Urzędzie Patentowym znaki firmowe. Oferujemy między innymi ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne i elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt oraz przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów, korzystne ceny i fachową obsługę. Więcej szczegółów na stronie.

  izol-plast.rogow.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 13402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Prawo jazdy bełchatów

W Szkole Nauki Jazdy Labora, która znajduje się w Bełchatowie, będziecie mogli przygotować się Państwo do egzaminu pod okiem doświadczonych, profesjonalnych oraz kontaktowych instruktorów. Jednocześnie w Labora oferujemy kursy pedagogiczne, szkolenia okresowe kierowców zawodowych, kursy w zakresie uprawnień energetycznych i elektroenergetycznych czy chociażby BHP dla wszystkich grup zawodowych.

  labora.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 12657

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    SpyraPrimo – złączki

W Mikołowie od wielu lat mieści się siedziba przedsiębiorstwa Spyra Primo. Od 1983 roku zajmujemy się produkowaniem rur osłonowych do kabli telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, rur do kanalizacji i sieci światłowodowych, a również rur polietylenowych do budowy systemów klimatyzacyjnych w kopalniach. Wysoką postać naszych artykułów potwierdzają liczne referencje otrzymane od zadowolonych klientów. Nasze wyroby mają także certyfikat jakości ISO 9001. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz urządzeń, jakie gwarantują precyzję dodatkowo szybkość wykonania każdego rodzaju rur oraz złączek. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące propozycji, zapraszamy do kontaktu meblowego bądź telefonicznego. Odpowiemy na każde pytanie. Więcej wiadomości dotyczących firmy Spyra Primo znajduje się na stronie internetowej.

  spyraprimo.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 6264

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7