Logo small

TAG: energetyczne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 66
1.    www.et-energoaudyt.com

W Kościanie w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firmy ET-EnergoAudyt. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat stale poszerzając zakres świadczonych usług i inwestując w rozwój firmy. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i spółdzielnie mieszkaniowe lub firmy. Oferujemy wykonanie audytów energetycznych, elektrycznych i remontowych, wydajemy świadectwa energetyczne a także proponujemy projekty instalacji wentylacyjnych, chłodniczych oraz sieci c.o., wodno-kanalizacyjnych czy gazowych. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  www.et-energoaudyt.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Termocent – badania termowizyjne budynków

Jako Termocent świadczymy różnorodne usługi dla Ciebie oraz Twojej firmy – sprawdź naszą ofertę, znajdują się w niej m.in. badania termowizyjne, badania szczelności budynków, audyty energetyczne, kontrole nieruchomości przed zakupem i wiele więcej. Z nami Twój dom oraz Twoje biuro czy budynek produkcyjny będzie w znakomitym stanie, co zmniejszy Twoje koszty jego utrzymania!

  termocent.com/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 18515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Obsługa energetyczna Twojej firmy | PowerGO

Kompleksowa obsługa energetyczna dla Twojej firmy. Zakup energii i gazu, kompensacja mocy biernej, audyty energetyczne, pomiary energii, fotowoltaika, smart metering, zarządzanie energią,

  powergo.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 17704

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    it-energy.pl

Masz problem związany z korzystaniem z energii elektrycznej? A może wymagasz dokumentacji projektowej sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia? Jeśli jesteś z Wielkopolski, skontaktuj się z Pracownią projektową IT-Energy sp. z o.o. w Poznaniu. Od ponad 7 lat funkcjonujemy na rynku w obszarze elektroenergetyki, zajmując się m. in. projektowaniem sieci elektroenergetycznych i ich realizacją, całościowo obsługujemy cały proces przyłączenia do sieci elektroenergetycznej, świadczymy audyty efektywności energetycznej. Zapraszamy do współpracy - jesteśmy do dyspozycji.

  it-energy.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 16442

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.smart-bud.com.pl świadectwo

Inwentaryzacje budowlane i doradztwo techniczne związane z eksploatacją budynków oferuje firma Smart-Bud Marek Nowak z Zabrza. Na potrzeby umów przygotowujemy kosztorysy budowlane, które zawierają wycenę realizacji inwestycji. Poza tym wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonujemy wydruki wielkoformatowe, wycenę maszyn oraz zapewniamy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia i certyfikaty w zakresie przeglądów technicznych, inwentaryzacji czy też badań termowizyjnych budynków. Zapraszamy do kontaktu!

  smart-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    SZACHMAT przeglądy okresowe budowlane budynków

Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można powierzyć opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne oraz wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

  szachmat.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 15002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    zarzadca-pboczar.eu zarządzanie nieruchomościami szczecin

Mieszcząca się w Szczecinie firma Przemysława Boczara zajmuje się oceną energetyczną oraz zarządzaniem budynkami. Przedsiębiorstwo posiada uprawnienia do wystawiania świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonywania inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej budynków czy lokali, przeprowadzania audytów remontowych oraz energetycznych a także zarządzania nieruchomościami (administrowania, obsługi księgowej oraz technicznej). Posiadamy licencje, uprawnienia a także wiele ukończonych kursów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, miłą współpracę i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  www.zarzadca-pboczar.eu

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 14089

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    wktir.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji w Lublinie. Jesteśmy profesjonalną, funkcjonującą od 1962 roku organizacją naukowo-techniczną współpracującą z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami wielu branż oraz instytucjami i urzędami. Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu BHP, zarządzania, obsługi maszyn i urządzeń, dla służby zdrowia, informatyczne i wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, korzystne ceny i pomoc wykwalifikowanych ekspertów. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej witrynie.

  www.wktir.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 19209

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Termocent – badania termowizyjne budynków

Chcesz płacić mniej za ogrzewanie ? Firma Termocent oferuje kompleksowe usługi z zakresu specjalistycznych badań budynków. Oferujemy testy szczelności, dzięki którym możliwe jest ustalenie źródła utraty ciepła. Za pomocą kamery termowizyjnej wykrywamy problem i pomagamy się z nim uporać. Wykonujemy również inne usługi! Sprawdź szczegółową ofertę na naszej stronie internetowej i umów się na profesjonalną diagnozę budynku.

  termocent.com/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 66