Logo small

TAG: europejskie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 109
1.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    okopowaflagi.pl

Wydarzenia państwowe, święta patriotyczne czy ideowe - jeśli potrzebujesz flagi, proporca czy godła, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Artykuły Propagandowe w Warszawie. Zajmujemy się produkcją gadźetów propagandowych i realizujemy prawie każdy rodzaj zamówień okolicznościowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, jaką przedstawiamy na naszej stronie oraz do kontaktu.

  https://www.okopowaflagi.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> producenci >> 20661

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Adam Bielan - Poseł do Parlamentu Europejskiego

Portal internetowy oferujący dostęp do informacji na temat jednego z posłów startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na stronie znajdują się informacje pogrupowane w odpowiednie kategorie, w tym również dział zawierający dane na temat życiorysu posła, jego dotychczasowych sukcesów politycznych oraz innych informacji. Wszystkie dane zawarte na stronie są regularnie aktualizowane i poszerzane m.in. o materiały wideo z wystąpień.

  bielan.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 5282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Biznes plan

Siedziba Gdynia i oddział Warszawa - Master Consulting. Doradztwo unijne - fundusze europejskie i fundusze strukturalne, dotacje unijne. Doradzamy w przygotowaniu wniosków unijnych, audyt unijny, ocena projektów, doradztwo inwestycji, kadrowe i szkolenia EFS. Doradztwo MŚP, ewaluacja, biznes plan - szkolenia pracownicze, dopłaty, dofinansowanie z UE. Programy operacyjne, mechanizmy finansowe, inicjatywy wspólnotowe, ochrona środowiska.

  http://www.master.top.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 2129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Zwrot podatku VAT z zagranicy

Firma Noble Tax pomaga polskim firmom odzyskać podatek VAT z zagranicy. Naszymi klientami są głównie firmy prosperujące w branży transportowej, ale także inne podmioty o szerokim profilu działania. Za pośrednictwem naszych usług można uzyskać z powrotem podatek VAT zapłacony zagranicą. Wydatki te powinny być poświadczone fakturą lub paragonem. Zwrot VAT często związany jest z zakupem paliwa, opłat drogowych oraz innych kosztów poniesionych w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zwrot podatku VAT można uzyskać z Niemiec, Francji, Hiszpanii oraz z pozostałych państw wchodzących w skład UE.

  www.zwrotvat.net

katalog >> Biznes i ekonomia >> zwrot podatku vat >> 4579

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Agencja Rozwoju Biznesu

Pozyskujemy Fundusze Europejskie oraz NGO dla naszych klientów Główny nacisk kładziemy na znalezienie najbardziej atrakcyjnej formy finansowania z Funduszy Unii Europejskiej dla naszego klienta. Realizujemy projekty do 15 milionów złoty.

  www.arb.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 22732

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    EVERUN POLSKA ŁADOWARKI PRZEGUBOWE

Everun to renomowany producent ładowarek kołowych, ładowarek teleskopowych, miniładowarek, koparek, minikoparek oraz wózków widłowych, posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości sprzętu. Everun Polska jest jego dystrybutorem na terenie kraju. Zajmuje się sprzedażą zarówno maszyn, jak i części zamiennych oraz posiada szeroki asortyment osprzętu do ładowarek i koparek. Produkty Everun posiadają pełną dokumentację według wymogów Unii Europejskiej, dzięki czemu są niezwykle wydajne, komfortowe oraz bezpieczne w użytkowaniu. Wysoka jakość w połączeniu z konkurencyjną ceną czyni je niezwykle atrakcyjnymi dla polskich klientów.

  ladowarki-everun.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 22728

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Przeszczep włosów Turcja

Przeszczep włosów w Turcji – FlyMedica jest jedynym oficjalnym przedstawicielem w Polsce, jednej z najlepszych klinik – Dr. Serkan Aygin Clinic, zdobywcy prestiżowej Europejskiej Nagrody Medycyny XXI wieku w roku 2019. Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2016 roku. Zajmujemy pełną obsługą polskich pacjentów od kwalifikacji przez zabieg po opiekę w okresie rekonwalescencji. Oferujemy: Metoda FUE Metoda DHI kompleksową organizację w tym tłumacza w Turcji. Kontakt: +48 729 086 200 kontakt@flymedica.pl

  flymedica.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21895

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Serwis samochodowy AutoSzpital

AutoSzpital to serwis samochodowy, któremu można zaufać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mechanicy działają w sposób uczciwy, dlatego tak ważne jest dla nas, by nasi klienci mieli gwarancję najlepiej wykonanych usług bez naciągactwa albo chodzenia na skróty. Dbają o to nasi profesjonaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie zdobyte przy pracy na najróżniejszych markach i modelach pojazdów dostępnych w Unii Europejskiej. Dzięki czemu mamy pewność, że niezależnie od tego, jaki samochód do nas przyjedzie, i jaką będzie miał usterkę, to na pewno podołamy naprawie. Oferujemy szeroki wachlarz usług: wulkanizację i wymianę opon, naprawę układów hamowania, silnikowego, wydechowego itd., diagnostykę komputerową, wymiany w oparciu o części klienta oraz specjalistyczne raporty błędów. Posiadamy profesjonalne zaplecze, zaś w przypadku wymiany elementów - korzystamy tylko z wysokiej jakości części.

  autoszpital.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 21694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    WOODEN.CITY - producent modeli drewnianych

Produkujemy drewniane puzzle 3D - modele do składania o różnym poziomie zaawansowania. Zbuduj własną drewnianą mapę świata, lokomotywę czy zegar. WOODEN.CITY to miasto wyłącznie z drewna - stwórz swoje miasto. Produkt ekologiczny, wytworzony w Unii Europejskiej, idealny na prezent dla dziecka i chłopaka. A może i dla dziewczyny?...

  wooden.city/

katalog >> Rozrywka i hobby >> dla dzieci >> 21522

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 109