Logo small

TAG: firm

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 7327
1.    Kancelaria adwokacka - adwokat-wroclaw.biz.pl

Obsługa prawna firm w wykonaniu Kancelarii Adwokackiej i Radców Prawnych Klisz i Wspólnicy, dotyczy zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw oraz spółek. Siedzibą firmy jest Wrocław, ale Kancelaria dysponuje oddziałami także w: Poznaniu, Gdańsku i Katowicach. Adwokaci i Radcy Prawni specjalizują się w sprawach, dotyczących: rodziny, spadku, prawa karnego, nieruchomości oraz konfliktów z pracodawcą.

  adwokat-wroclaw.biz.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 19930

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    securitas.pl

Dedykowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa proponuje firma Securitas Polska Sp. z o.o.. Specjalizujemy się w obsłudze klientów z różnych segmentów rynku, posiadając centra kompetencyjne w zakresie obsługi. Nasze rozwiązania bazują na najnowszej technologii i obejmują rozmaite usługi dobrane indywidualnie do potrzeb. Zajmujemy się również projektowaniem i serwisem zabezpieczeń technicznych, w tym systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu czy zdalnego monitoringu wideo. Zapraszamy do kontaktu.

  www.securitas.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.owczarska.eu

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją hurtowni spożywczej Barbara Owczarska ZPUH z siedzibą w Tłuszczu w województwie mazowieckim. Od przeszło 25 lat działamy w branży a specjalizujemy się w dostarczaniu produktów spożywczych i przemysłowych, zdrowej żywności oraz karmy dla zwierząt w doskonałych cenach. Przygotowujemy też kosze prezentowe i paczki dla firm czy też instytucji. Proponujemy atrakcyjne ceny i korzystne promocje, fachową obsługę oraz szeroki wybór asortymentu. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z nami, zapraszamy na stronę internetową.

  www.owczarska.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 19839

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    money-4u.com.pl

Mająca siedzibę w Krakowie firma Money 4 u gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Funkcjonujemy w branży finansowej, a specjalizujemy się w pośrednictwie w udzielaniu kredytów. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, firmowych, samochodowych czy też dla rolników. Działamy szybko, uczciwie i nie wymagamy konta bankowego i nie pobieramy przedpłat. Zapewniamy indywidualne podejście i korzystne warunki współpracy. Na naszej witrynie znajdą Państwo więcej informacji i dane kontaktowe.

  www.money-4u.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19788

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Rejestracja firmy w Niemczech - Mainka Consulting

Proponujemy consulting biznesowy dedykowany przedsiębiorcom pragnącym wejść na rynek niemiecki. Firma w Niemczech to obecnie szansa na wygenerowanie dużych oszczędności na składkach. Przeprowadzamy rejestrację firmy w Niemczech, optymalizujemy kwestie podatkowe, dbamy o wirtualne biuro w Niemczech. Charakteryzujemy się 30-letnim doświadczeniem we wskazanej materii.

  mainkaconsulting.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 19786

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    daiphone.com odkup uszkodzonych telefonów

Chcesz sprzedać stary telefon? A może masz zupełnie nowy, tylko uszkodzony i zastanawiasz się, gdzie i jak go zamienić, ażeby zbyt dużo na tym nie stracić? Zapraszamy do kontaktu z firmą DaiPhone z Krakowa, która zapewnia sprzedaż bez wychodzenia z domu i z gwarancją najlepszej ceny oraz zapłatą w ciągu doby. Oferujemy możliwość sprzedania telefonu, tabletu lub innego urządzenia. Oferujemy darmowy odbiór przedmiotu przez kuriera lub wysyłkę w najbliższym paczkomacie. Zapraszamy do kontaktu.

  daiphone.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Przeprowadzki Warszawa - nortrans.pl

Przeprowadzka w życiu każdego człowieka niewątpliwie jest stresującym wydarzeniem. Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy oferują najwyższej jakości przeprowadzki Warszawa, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy państwu terminowość oraz najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo powierzonego nam mienia.

  www.nortrans.pl/

katalog >> Usługi >> przeprowadzki >> 19729

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Quanmedia - strony internetowe dla firm

Myślisz o stronie firmowej i w związku z tym rozglądasz się za profesjonalną pomocą? W takiej sytuacji możesz na nas liczyć. Wybór naszej oferty jest wyborem satysfakcji. Być może myślisz sobie teraz, że to tylko słowa, ale te słowa są zgodne z rzeczywistością. Proponujemy tworzenie stron internetowych na miarę oczekiwań (za przykład może posłużyć choćby responsywność czy design).

  www.quanmedia.pl

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 19725

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.saldo.vr.pl

Wysoki poziom usług w zakresie doradztwa podatkowego i finansowego oraz pełną księgowość świadczy Biuro Rachunkowe SALDO S.C. w Dąbrowie Górniczej. Dzięki rozległemu doświadczeniu w branży księgowej zapewniamy kompleksową obsługę firm. W ramach specjalizacji prowadzenia ksiąg rachunkowych świadczymy usługi takie jak: sprawdzanie poprawności wszystkich dokumentów, prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych czy obliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowej. Obszerną ofertę prezentujemy na naszej stronie.

  www.saldo.vr.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19697

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.jedziecatering.pl

Firma cateringowa Jedziecatering swoją siedzibę posiada w Szczecinie. Już od 2006 roku zajmuje się sporządzaniem posiłków dla firm i instytucji, wśród których znajdują się także szkoły i przedszkola. W ofercie firmy znaleźć można catering dietetyczny lub wegetariański, a wszystkie posiłki sporządzane są przez doświadczonych kucharzy, ze świeżych i zdrowych składników. Firma proponuje zupy, drugie dania a także gotowe zestawy obiadowe, które przygotowuje dla klientów ze Szczecina. Zapewnia konkurencyjne ceny, terminowość i najwyższą jakość posiłków. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.jedziecatering.pl

katalog >> Usługi >> catering >> 19692

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 7327