Logo small

TAG: firma

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 3192
1.    Profesjonalne sprzątanie - idealnesprzatanie.pl

Interesuje Cię firma, która może zaproponować profesjonalne sprzątanie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Co można powiedzieć na temat firmy Idealne Sprzątanie? Oferowane przez nas sprzątanie jest po prostu idealne! Zastanawiasz się nad tym, jak działamy? Sprawa jest prosta sprzątamy tak, jakby chodziło o nasze pomieszczenie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na stronę firmy.

  idealnesprzatanie.pl/

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 18061

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Det 24 agencja detektywistyczna Kraków

Nasza firma detektywistyczna z Krakowa to rozwiązanie dedykowane klientom indywidualnym oraz biznesowym. Proponujemy ustalanie pokrewieństwa na podstawie zebranego materiału DNA. Weryfikujemy większość problematycznych kwestii związanych z obsługą pracowników w większych i mniejszych przedsiębiorstwach. Analizujemy, czy pracownicy nie posługują się nieuzasadnionymi zwolnieniami lekarskimi.

  det24.pl/

katalog >> Usługi >> detektywi >> 18041

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Szafy Serwerowe Szczecin - system-it.pl

System-IT to profesjonalna firma IT z Poznania, która oferuje kompleksowe usługi informatyczne na najwyższym poziomie. Zajmujemy się projektowaniem systemów informatycznych, a także ich zarządzaniem i monitoringiem. Proponujemy nowoczesne i wydajne szafy serwerowe w Poznaniu. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów.

  www.system-it.pl/

katalog >> Komputery i internet >> serwery >> 17853

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Sprzątanie po remontach Lublin - inprof.pl

Masz problem z utrzymaniem porządku w biurze i zastanawiasz się nad skorzystaniem z pomocy firmy sprzątającej? Nie ma się, nad czym zastanawiać, czas zapoznać się z naszą ofertą. Nasza firma ma za sobą wiele lat doświadczeń, to wiele znaczy. Dobrze też podkreślić, że charakteryzuje nas indywidualne podejście, co bezsprzecznie ma dobry wpływ na odzwierciedlenie oczekiwań.

  inprof.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> sprzątanie >> 17823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Firma sprzątająca - cleanex.com.pl

Cleanex to rzetelna firma sprzątająca. Zapewniamy kompleksowe (generalne) sprzątanie biura, przestrzeni hotelowej, mycie wykładzin, a także usuwanie odpadów budowlanych po remontach. Myjemy podłogi, meble biurowe w konkurencyjnym cenniku. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe na sprzątanie lub skupiamy się na serwisie długoterminowym. Gwarantujemy ponadto maszynowe mycie posadzek, co sprawdza się szczególnie dobrze w halach, magazynach.

  www.cleanex.com.pl/

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 17738

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.redbud-tuszyn.pl Firma budowlana Tuszyn

Usługi Ogólnobudowlane Red-bud Radosław Kudra w Tuszynie to firma, która na terenie całego kraju, a w szczególności województwa łódzkiego, oferuje kompleksową obsługę inwestycji budowlanej. Proponujemy Państwu obiekty w stanie surowym bądź “pod klucz” - od projektu budowlanego przez kompletne wykonawstwo, również w zakresie prac instalacyjnych i ociepleniowych. Zarządzamy wykwalifikowanym zespołem specjalistów, dzięki czemu oferujemy wysoki poziom usług w zakresie glazurnictwa, tynkarstwa i malowania czy prac elewacyjnych. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

  redbud-tuszyn.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17661

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    firma-przeprowadzkowa-warszawa.pl

Zapewniamy Państwu organizację profesjonalnej przeprowadzki w Warszawie. Zachowujemy przy tym maksymalne standardy bezpieczeństwa. Sugerujemy wyniesienie i wniesienie mienia, w tym ponowny montaż mebli na życzenie. Dbamy o dostawy jakościowych materiałów do zabezpieczenia mebli. Radzimy sobie z największymi gabarytami i bardzo wrażliwym asortymentem.

  firma-przeprowadzkowa-warszawa.pl

katalog >> Dom i Ogród >> przeprowadzki >> 17654

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.solidnafirma.pl

Jeśli Twoja firma spełnia wysokie standardy obsługi swoich klientów oraz polityki pracowniczej, chcesz by należała do grona znanych i cenionych firm, zostań uczestnikiem programu Solidnej Firmy. Certyfikaty opatrzone są oryginalnymi podpisami członków Kapituły Programu i potwierdzają rzetelność oraz wiarygodność firmy. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie zapoznają się Państwo ze szczegółami procesu i będą mogli pobrać odpowiednie dokumenty.

  www.solidnafirma.pl

katalog >> Usługi >> usługi fotograficzne >> 17631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Spółka offshore - www.admiraltax.pl

Nasza firma AdmiralTax to firma anglia, która specjalizuje się w realizowaniu usług księgowych, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić przenoszenie polskich firm do Anglii. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy możliwość założenia w firma w takich miejscach jak raj podatkowy. Oferujemy również porady jak założyć firmę w anglii. Zapewniamy również usługi, które dotyczą szeroko pojętego, międzynarodowego planowania podatkowego.

  www.admiraltax.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 17624

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


10.    Usługi sprzątające w Katowicach

Interesuje Cię wynajęcie dobrej firmy sprzątającej? Nie chcesz, by w Twoim domu lub firmie pojawiały się przypadkowe osoby, którym trudno zaufać? Postaw na profesjonalistów. Nasza firma sprzątająca w Katowicach, to jedna z największych firm tej branży w regionie. Zatrudniamy doskonałych pracowników, których co jakiś czas kierujemy na kolejne szkolenia, by byli jeszcze lepsi w swoim fachu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzątanie biur i domów, jednak to tylko wycinek naszej oferty. Jest ona o wiele szersza, znajdziecie w niej Państwo szereg usług sprzątających, a także tak nietypowe usługi, jak pielęgnacja terenów zielonych. Działamy w Katowicach, jednak podejmujemy się zleceń również w miastach regionu. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia, uważnie analizujemy zakres koniecznych do wykonania prac i doradzamy klientom najlepsze rozwiązania. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, bez względu na jego zakres czy koszt. Zapraszamy. Firma sprzątająca Prestiż ul. Mickiewicza 29 40-085 Katowice tel. 885 962 220

  sprzatajacagrupa.pl

katalog >> Dom i Ogród >> uslugi >> 17605

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 3192