Logo small

TAG: fizjoterapeuta

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    Holistic Sport Clinic

Holistic Sport Clinic to miejsce, w którym kompleksowo popracujemy nad Twoją kondycją fizyczną i dobrym samopoczuciem. Szeroka oferta treningów personalnych, treningów EMS, wsparcie fizjoterapeutyczne i dietetyczne sprawi, że z nami osiągniesz każdy cel! Dodatkowo w naszym studio możesz skorzystać z profesjonalnych pomiarów masy i składu ciała na urządzeniu InBody, rollmasaży, drenażu limfatycznego i całej gamy usług fizjoterapeutycznych. Wyróżnia nas indywidualna relacja z każdym Klientem, a także dbałość o komfort odwiedzających nas osób. Z nami zadbasz o ciałokształt!

  holisticsportclinic.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> fitness >> 22407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    sonatio.pl

Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio to nowoczesne i profesjonalne placówki, które mieszczą się w Bydgoszczy. Oferujemy szeroką gamę usług przyczyniających się do poprawy zdrowia naszych pacjentów. Przychodzą do nas osoby po urazach, kontuzjach sportowych, operacjach czy też cierpiący na rozmaite choroby. Oferujemy masaże, kinezyterapię, terapię laserem, ultradźwiękami, światłem, zinem oraz polem magnetycznym a ponadto inne specjalne i skuteczne metody. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów i zapewniamy najwyższą jakość usług. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  https://sonatio.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19492

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    fundacjameritum.com

Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu zapewnia wszechstronną diagnozę, terapię oraz rozwój dzieci, młodzieży i dorosłych. Oferujemy wsparcie psychologów, fizjoterapeutów, logopedów i neurologopedów Organizujemy poza tym szkolenia dla nauczycieli w celu zdobycia wiedzy z zakresu rozwiązywania problemów wychowawczych. Zapraszamy do współpracy!

  https://www.fundacjameritum.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 19115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.      Rehabilitacja Warszawa prywatnie

Rehabilitacja Warszawa doświadczeni fizjoterapeuci i atmosfera niespotykana nigdzie indziej. Warszawa Bielany Bemowo Żoliborz. Rehabilitacja Kolana po operacji Warszawa.Fizjoterapeuta Warszawa Maciej Piechota

  bodymove.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 8286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    reha-kfz.pl

Walczysz z kontuzją, doświadczasz stanów zapalnych i bólu lub ograniczonej ruchomości narządu ruchu? Zgłoś się do Krakowskiej Fabryki Zdrowia! Nasze Centrum Profesjonalnej Fizjoterapii oferuje pełną gamę zabiegów rehabilitacyjnych z uwzględnieniem kinezjoterapii, zabiegów fizykalnych i masaży także dostęp do usług fizykoterapii tj. ultradźwięki, jonoforeza, prądy Kotza i Tens lub krioterapia miejscowa. Wysokie umiejętności kadry potwierdzają liczne szkolenia i dyplomy oraz prowadzona w ramach Centrum działalność edukacyjna w zakresie anatomii i biomechaniki wysiłku fizycznego. Serdecznie zapraszamy!

  reha-kfz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15513

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.szymczukmedical.pl

Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt Szymczuk Medical w Szczecinie to nowoczesny ośrodek założony przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę. Zarządzamy nowocześnie zaopatrzonym gabinetem z uwzględnieniem funkcjonalności działania rehabilitacyjnego na rzecz dzieci i niemowląt a także zagwarantowaniem rodzicom czy opiekunom komfortu podczas wizyty. Oferujemy kompleksową opiekę z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia oraz znajomości nowoczesnych metod terapeutycznych które pozwalają nam otaczać najmłodszych Pacjentów troskliwą opieką. Zapraszamy do umówienia się na wizytę lub zapoznania się z naszą stroną internetową.

  www.szymczukmedical.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 15326

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Banaszkiewicz Maciej: fizjoterapeuta rehabilitacja Warszawa

Zajmuję się rehabilitacją i profilaktyką zdrowego kręgosłupa moich pacjentów. Wykonuję masaż leczniczy i terapię manualną w dolegliwościach kręgosłupa, stawów obwodowych. Moją pracą staram się przywrócić stan zdrowia sprzed urazu, zmniejszając ból i przywracając ruchomość kręgosłupa.

  www.rehabilitacja.warszawa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 7887

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Trener Personalny Łódź - bodybulwark.com

Firma Bodybulwark to przede wszystkim zespół trenerów personalnych, dietetyków oraz fizjoterapeutów. Wśród nich są także masażyści. Oferują pomoc osobom, które chcą zmienić swój dotychczasowy styl życia na zdrowszy i aktywniejszy. Pomagają ustalić odpowiednią dietę oraz dobrać metody treningowe. Jako zespół specjalistów stanowią dla nich wsparcie oraz motywację do jeszcze intensywniejszego działania.

  bodybulwark.com/

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 13810

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Akademia Masażu Manualni Kraków

Jesteśmy doświadczonymi fizjoterapeutami, terapeutami SPA i manualnymi, kosmetologami, a masaż i nauczanie to nasze pasje. Od lat zmieniamy nowicjuszy w masażystów, a osoby z doświadczeniem w pełnokrwistych profesjonalistów. Wykształciliśmy już tysiące osób – aktywnych zawodowo masażystów, którzy pomogli tysiącom swoich własnych pacjentów. Chcesz profesjonalnie masować? Wszystko jest w Twoich rękach – my Cię tego nauczymy. Co dla Ciebie mamy? Kursy masażu dla początkujących i profesjonalistów, Medical Flossing, Masaż Ajurweda Abhyanga, Masaż Shiatsu, Masaż gorącymi kamieniami, Masaż Balijski, Masaż Tajski, Kobido, Masaż biurowy, Współczesny masaż klasyczny, Drenaż limfatyczny i kompleksowa terapia obrzęku, Kinesiotaping medyczny, Manualni, Szkoła masażu, Szkoła masażu Kraków, Kurs masażu, Kurs masażu tajskiego, Szkolenia z masażu, Akademia masażu, Kurs masażu Kraków, Kurs masażu tkanek głębokich, Kurs masażysty, Kurs masażu bańką chińską, Refleksologia szkolenia, Kurs masażu głowy, Kurs masażu kobido, Kobido szkolenie, Kurs masażu Kraków cena, Szkolenia masaż Kraków, Instruktor masażu, Szkoła masażu leczniczego, Kursy masażu w Krakowie, Jak zacząć masować? Kurs masażu metical flossing, Kurs masażu stóp, Kurs masażu gorącymi kamieniami, Kurs masażu ajurweda abhyanga,

  manualni.com/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 22907

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Rehabilitacja Beata Drozdek

Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi działalność fizjoterapeutyczną na obszarze miasta Legnicy i okolic. Zakres usług to zabiegi fizykalne, oklejanie taśmami kinesio, ćwiczenia rehabilitacyjne oraz masaże lecznicze. Rehabilitantka posiada przenośne urządzenia fizykalne przystosowane do przeprowadzania zabiegów w warunkach domowych. Darmowy dojazd w granicach miasta.

  www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 12935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11