Logo small

TAG: ftp

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    novisat.pl

Firma Novisat Sp. z o.o. we Wrocławiu to wieloletni producent okablowania, który funkcjonuje pod marką CONOTECH. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które także dystrybuujemy w Polsce oraz w krajach UE. Posiadamy kable koncentryczne, kable LAN, Patch Cord, kable HDMI, złącza oraz opaski zaciskowe. W ofercie dysponujemy też akcesoriami. Służymy pomocą odbiorcom telewizji satelitarnej, zapewniając solidną informację i fachową obsługę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do współpracy.

  www.novisat.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 21100

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    s-cabling.pl

S-Cabling Sp. z o.o. w Lesznie oferuje systemy okablowania strukturalnego. Jako przedstawiciel czołowych producentów, dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania sieciowe oparte o kable miedziane i światłowodowe - CobiNet, Siemon, Excel Networking, AT&T Cabling Systems. W ofercie Mamy okablowanie miedziane, okablowanie światłowodowe jedno- i wielomodowe oraz akcesoria, a także fabrycznie zakończone wiązki światłowodowe, czy okablowanie telefoniczne voice i akcesoria. Realizujemy też pomiary certyfikacyjne sieci strukturalnych. Zapraszamy do współpracy.

  www.s-cabling.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19732

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    hosting

Nasz zaawansowany hosting cba oferuje klientom nowoczesny i rozbudowany panel w którym możesz sprawdzić pocztę,podpiąć domenę,utworzyć bazę danych mysql,dodawać konta ftp,pocztowe i hostingowe.Mamy dość tanie usługi hostingowe a nasze konta zaczynają się od ceny 4zł za miesiąc więc nie jest to wygórowana kwota za takie konto.Nasze domeny mają konkurencyjne ceny i są tańsze niż w wielu firmach możesz nas sprawdzić.Żeby poznać naszą całą ofertę po prostu zajrzyj do nas na stronę i wtedy zobaczysz co i za ile.

  www.cba.pl

katalog >> Komputery i internet >> hosting >> 11693

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 3 z 3