Logo small

TAG: fumigacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14
1.    Fumigacja domu

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które mają problemy z kornikami w swoim mieszkaniu. Pod adresem internetowym fumigacja-domu.pl znajduje się profesjonalna firma, która świadczy swoje usługi od wielu lat. Oferowane przez nich gazowanie korników w domu gwarantuje odpowiedni efekt i bezpieczny powrót do domu wszystkim domownikom.

  fumigacja-domu.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 21431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Fumigacja kościoła

Korniki w drewnie? To bardzo często problem obiektów sakralnych, które posiadają wiele drewnianych elementów w swojej konstrukcji. Bagatelizowanie tej sytuacji może bardzo często prowadzić nawet do poważnego naruszenia drewnianych obiektów. W naszej ofercie znajdziesz ratunek na szkodniki. Fumigacja kościołów jest obecnie najlepszym sposobem na walkę ze szkodnikami.

  fumigacja-kosciola.pl/

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 17889

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Dezynsekcja dezynfekcja ozonowanie fumigacja ÂŽ - Insektpol

Firma dezynfekcyjna - 100% bezpieczeństwa - Dezynfekcja, dezynsekcja, ozonowanie, fumigacja, zwalczanie szkodników. Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Toruń, Grudziądz ÂŽ

  insektpol.pl/

katalog >> Usługi >> dom i ogrod >> 13300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Dezynsekcja dezynfekcja ozonowanie fumigacja ÂŽ - Insektpol

Firma dezynfekcyjna - 100% bezpieczeństwa - Dezynfekcja, dezynsekcja, ozonowanie, fumigacja, zwalczanie szkodników. Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Toruń, Grudziądz ÂŽ

  insektpol.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 13234

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Drevpol

Macie Państwo problem ze szkodnikami żerującymi w drewnie? Firma Drevpol posiada wieloletnie doświadczenie w walce z wszelkimi znanymi szkodnikami. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy, to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie internetowej. Świadczymy również porady przez telefon. Cechuje nas fachowość oraz wieloletnie doświadczenie.

  www.drevpol.eu/

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 17744

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Www.fumigacja.pl fumigacja silosów

Argo DDD to firma usługowa zajmująca się dezynsekcją opakowań drewnianych przeznaczonych do transportu międzynarodowego. Przeprowadzamy proces fumigacji polegający na poddawaniu drewna działaniu gazu, dymu lub pary odkażającej. Proces ten przeprowadzany jest pod ciśnieniem i zabezpiecza drewno przed szkodnikami. Nasza oferta obejmuje fumigację palet, skrzyniopalet, drewnianych przekładek, tarcicy oraz innych opakowań z drewna. Wydajemy certyfikat, który potwierdza zgodność opakowań z normą ISPM15 dopuszczająca materiały drewniane do transportu międzynarodowego.

  fumigacja.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 9323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Corneco | Zwalczanie korników i innych drewnojadów.

Firma Corneco to specjaliści w zwalczaniu szkodników drewna: spuszczel pospolity, kołatek domowy, kornik drukarz i inne. Dzięki dużej liczbie oddziałów nasze usługi są zawsze dostępne i zachowuje najwyższe normy bezpieczeństwa. Podstawowe usługi: ozonowanie, fumigacja, iniekcja ciśnieniowa, impregnacja drewna, ozonowanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  corneco.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.deratyzacja-belchatow.pl deratyzacja Bełchatów

Posiadająca siedzibę w Bełchatowie firma Insect serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Możemy się pochwalić ponad 15-letnim doświadczeniem w zwalczaniu szkodników takich jak gryzonie, owady, pluskwy, pchły, komary, osy bądź szerszenie. Usługi świadczymy w budynkach prywatnych, piwnicach a oprócz tego halach czy stadionach. Zapewniamy indywidualny dobór najkorzystniejszej metody działania oraz skutecznych i bezpiecznych środków chemicznych. Oferujemy oprócz tego zabezpieczenie obiektu specjalistycznymi siatkami. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie.

  deratyzacja-belchatow.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 14417

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    LEADER dezynsekcja jelenia góra

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Leader, którego siedziba znajduje się w Lubaniu. Zatrudniamy profesjonalnych pracowników i posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu usług DDD. Gwarantujemy profesjonalną ochronę obiektów różnego typu oraz terenów przed skażeniami i szkodnikami. Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami zarówno osoby prywatne, jak i firmy lub instytucje. Wśród wykonywanych przez nas usług znajduje się też ozonowanie pomieszczeń, gazowanie zbóż oraz elementów drewnianych oraz zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  e-leader.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 10506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    InsekPol - dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, ozonowanie

Firma oferująca szeroki zakres usług związanych z dezynfekcją, dezynsekcją, deratyzację, ozonowanie, fumigacje, naświetlanie falami UV. Grupa Insektpol składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniem klienta.

  www.insektpol.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 7989

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14