Logo small

TAG: fundamentów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31
1.    izolbyd.pl izolacja pianką poliuretanową

Izolacje domów z wykorzystaniem najnowocześniejszego i najlepszego materiału izolacyjnego dostępnego na rynku, jakim jest izolacja natryskowa w postaci piany poliuretanowej oferuje firma IZOLBYD S.C. w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w ocieplaniu poddaszy, elewacji, fundamentów, stropodachów oraz posadzek. Naszym klientom zapewniamy25 lat gwarancji na niezmienność parametrów izolacyjnych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  izolbyd.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20149

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Hydrostop-3 - izolacja fundamentów, osuszanie po zalaniu

Planujesz wykonać hydroizolacje swojego domu i zastanawiasz się gdzie szukać odpowiednich fachowców? Zapraszamy do nas! Działamy na rynku ponad 25 lat. W naszej ofercie znajdziecie między innymi taki usługi jak zabezpieczenie fundamentów, osuszanie fundamentów czy też hydroizolacja ścian fundamentowych. Pełna oferta dostępna na stronie internetowej. Zapraszamy!

  hydrostop3.pl

katalog >> Budownictwo >> osuszanie budynków >> 18953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.thpur.pl izolacje natryskowe pianką stargard

Izolacja przeciwskropleniowa, izolacja natryskowa dachów płaskich, a poza tym ocieplanie przechowalni warzyw i owoców, komór chłodniczych i magazynów to oferta firmy THpur w Stargardzie. Specjalizujemy się w ociepleniach natryskowych pianką poliuretanową (PUR) i powłokami izolacyjnymi. Wykonujemy termoizolacje i hydroizolacje fundamentów, izolację podłogi na gruncie czy izolacja poddaszy domków jednorodzinnych. Pianką izolujemy także budynki inwentarskie, kurniki, chlewnie. Przeprowadzamy natrysk posadzek hal magazynowych i parkingów. Zapraszamy do współpracy!

  thpur.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18018

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    takova.pl destrukt asfaltowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Takowa z Janek. W naszej ofercie mieszczą różnego typu piaski, kruszywa ceglane oraz betonowe, pospółka, podsypka, kora asfaltowa oraz wiele innych kruszyw i materiałów budowlanych. Odbieramy ziemię ogrodową, ziemię z wykopów, a także gruz pochodzący z rozbiórek. Proponujemy szereg usług przeprowadzanych koparką i kruszarką. Realizujemy wyburzenia oraz rozbiórki, niwelacje terenu, wykopy pod fundamenty i linie kanalizacyjne. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.takova.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19001

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Novopur - ocieplanie poddasza

Novopur to niewielka firma, która prężnie się rozwija. Wykonuje usługi budowlane związane z izolacjami – ocieplaniem poddasza, izolacjami fundamentów oraz izolacjami ścian i innych elementów budynku, które narażone są na utratę ciepła. Firma działa od roku, ale mimo krótkiego czasu wykonała kilkanaście dobrych projektów w Krakowie, Katowicach oraz Rzeszowie. Firma wykonuje izolacje tylko sprawdzonymi produktami – pianką pur, która jest w 100% bezpieczna oraz posiada bardzo duże własności ocieplające.

  www.novopur.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 11826

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.kbsdiament.com.pl

Przedsiębiorstwo K.B.S. DIAMENT-SERWIS z siedzibą w Psarach zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Bieżąca oferta firmy to między innymi nacinanie, frezowanie, śrutowanie i bruzdowanie metodą diamentową betonu i asfaltu, wypełnianie szczelin i ubytków w betonie, a nawet nietypowe rozbiórki obiektów budowlanych. Przy współpracy z naszą firmą dajemy Państwu do dyspozycji mocne materiały, współczesny sprzęt oraz zespół fachowych pracowników odpowiadających za obsługę Państwa zamówień na najwyższym poziomie. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo.

  www.kbsdiament.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    NOVOTECH wzmocnienie fundamentów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Novotech z Wrocławia! Jej działalność koncentruje się na usługach geologiczno-geodezyjnych, związanych z branżą budowlaną. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi badania oraz przygotowywanie dokumentacji geotechnicznych, wzmacnianie podłoża gruntowego czy posadowienia czy kontrolę zagęszczenia gruntu. Firma zapewnia ponadto szereg usług wykonawczo-projektowych. Jej eksperci zaprojektują fundamenty budynku, będą nadzorować roboty budowlane czy też wydadzą interpretacyjne raporty geotechniczne. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą przedsiębiorstwa.

  novotech.com.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 10751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    NOWA CHATA izolacje dachów Wrocław

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy NOWA CHATA. Znajdujemy się we Wrocławiu a w branży działamy od 1997 roku. Mamy duże doświadczenie poparte zadowoleniem wielu Klientów. Oferujemy termoizolację i hydroizolację dachów, poddaszy i mieszkań metodą natrysku pianką poliuretanową. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką realizację zlecenia jak również obsługę na najwyższym poziomie a zatrudnieni fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji i służą profesjonalną poradą. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z nami, zapraszamy na naszą witrynę.

  nowachatawroclaw.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 14154

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    IZOTEX Szlam uszczelniający

Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę IZOTEX, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie hydroizolacji. Oferujemy szeroką gamę produktów stosowanych w budownictwie ziemnym czy też przy uszczelnianiu konstrukcji budowlanych. Zapewniamy również fachowe wykonawstwo robót oraz odpowiedni nadzór nad prowadzonymi pracami. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość produktów i usług jak i profesjonalna współpraca z Klientami. Gwarantujemy fachową i terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Żeby się z nami skontaktować albo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  www.sklep-izotex.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 13853

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Izolacje natryskowe - Novopur.pl

Novopur to nowoczesna firma budowlana, która zajmuje się usługami wykończeniowymi oraz pracami związanymi z ociepleniem oraz izolacją budynków. Swoją podstawową usługę firma wykonuje głównie na poddaszach, ścianach bocznych oraz fundamentach. Usługą tą są izolacje natryskowe – wykonywane przez naniesienie na mur pianki poliuretanowej, co gwarantuje wysoką izolację cieplną.

  www.novopur.pl

katalog >> Budownictwo >> ocieplanie >> 11640

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31