Logo small

TAG: funduszy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27
1.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Projekty inwestycyjne w Lublinie

Lubelskie Centrum Consultingu to specjalistyczna firma, która zajmuje się między innymi prowadzeniem profesjonalnych szkoleń biznesowych, które są ściśle dostosowywane do wszystkich wymagań zamawiającego. Dodatkowo, proponowane jest także obsługiwanie handlu mającego charakter międzynarodowy oraz przygotowywanie drobiazgowych projektów inwestycyjnych. Firma jest w stanie ponadto pomóc w skutecznym pozyskiwaniu środków płynących z funduszy Unii Europejskiej.

  lcc.lublin.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 8220

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    KRYSTIAN SAMBORSKI Ewidencja przychodów Wrocław

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją biura rachunkowego, kierowanego przez Krystiana Samborskiego! Od ponad 10 lat świadczy fachowe usługi księgowe dla firm o różnych profilach działalności. Zapewnia on pełną obsługę księgową, prowadzenie ewidencji zysków, obsługę kadrowo-płacową czy sporządzanie raportów. Co więcej, w ramach usług konsultacyjnych, pomaga przedsiębiorstwom uzyskać dofinansowanie unijne czy wykonać analizę finansowo-księgową. Biuro ma wymagane ubezpieczenie OC. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie dostępny jest pełen zakres usług.

  ksiegowosc-samborski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 11375

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ranking OFE

Ranking Otwartych Funduszy Emerytalne OFE, Sprawdź aktualne notowania OFE 2009, Zapisz się do OFE teraz, nie czekaj na losowanie ZUS, Zapisy on-line, ING, Generali, AVIVA, PZU, Polsat. Porównaj wszystkie firmy i wybierz najlepsze OFE na rynku

  http://www.rankingofe.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> fundusze emerytalne >> 1606

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Agencja Rozwoju Biznesu

Pozyskujemy Fundusze Europejskie oraz NGO dla naszych klientów Główny nacisk kładziemy na znalezienie najbardziej atrakcyjnej formy finansowania z Funduszy Unii Europejskiej dla naszego klienta. Realizujemy projekty do 15 milionów złoty.

  www.arb.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 22732

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Apartamenty pod inwestycje - olcapital.pl

Masz pomysł na biznes, ale nie masz funduszy? Chciałbyś zainwestować w akcje crowdfundingowe, ale nie wiesz jak? Wejdź na stronę Oliver Capital i poznaj wyjątkową platformę, skupiającą inwestorów kapitałowych. Inwestycja kapitału w start up jest bardzo ciekawym pomysłem. Dzięki Oliver Capital jest to bardzo proste! Nie wahaj się i już teraz poznaj aktywne kampanie.

  olcapital.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> obsługa inwestycji >> 22422

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    agencja google ads

Audyt energetyczny Wykonuję audyty energetyczne budynków na potrzeby dofinansowania termomodernizacji Celem audytu energetycznego jest określenie ilości i struktury zużywanej energii oraz zalecenie konkretnych rozwiązań (technicznych, organizacyjnych i formalnych) i określenie ich opłacalności. Audyt energetyczny budynku obejmuje także doradztwo w zakresie podejmowania i realizacji inwestycji mających na celu racjonalizację zużycia energii. Ta niezależna i obiektywna opinia stwierdza, które modernizacje są opłacalne w badanym budynku oraz jakie produkty i rozwiązania techniczne są najkorzystniejsze. Audyty energetyczne są niezbędne w następujących przypadkach: dofinansowanie przedsięwzięcia termomodernizacyjnego z funduszu termomodernizacyjnego BGK, pozyskanie środków na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego z innych funduszy (RPO, NFOŚ, EOG i WFOŚ). Jeśli planujesz pozyskanie dofinansowanie do termomodernizacji i wykonanie audytu energetycznego zapraszam do kontaktu i współpracy.

  audytor-energetyczny.com

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 21693

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    epsilonbiznes.pl

Przedstawiamy Państwu propozycję firmy EPSILON Księgowość i Inwestycje, umiejscowionej w Skawinie w województwie małopolskim. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz inwestycji dla firm oraz instytucji. Pomagamy w uzyskiwaniu funduszy, a następnie w zarządzaniu inwestycją i projektami. Sporządzamy biznesplany i sporządzamy wnioski i pisma urzędowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem pełnej poufności. Współpracujemy z dużym gronem specjalistów z wielu dziedzin. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.epsilonbiznes.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 20667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Poradnik hipoteczny - bezpłatne kompendium wiedzy o kredycie

Jeśli myślisz o zakupie lub budowie nieruchomości, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Kadra naszych najlepszych ekspertów finansowych przygotowała specjalny Poradnik Hipoteczny, który oferuje kompleksową pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Poznaj sposób na zdobycie funduszy na szybką realizację swojego marzenia sprawdzając naszą stronę https://poradnik-hipoteczny.pl Wybierz dla siebie bezpłatny pdf ze wszystkimi niezbędnymi informacjami już dziś.

  poradnik-hipoteczny.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 20614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kancelaria podatki Warszawa - taxwaysgroup.com

Grupa Taxways jest kancelarią prawną działającą w obszarze usług korporacyjnych dla spółek, świadczy usługi podatkowe, ich optymalizację, doradza gospodarczo w zakresie funduszy. Przeprowadza audyty spółki. Opracowuje strategie restrukturyzacyjne, inwestycyjne, doradza w zmianach rezydencji podatkowej. Administruje trustami, doradza planowanie podatkowe.

  taxwaysgroup.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 14778

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27