Logo small

TAG: gabinet

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 675
1.    Gabinety lekarskie Łódź - ultimed.com.pl

Ultimed to przychodnia prywatna znajdująca się w Łodzi. Zapisać się tutaj można na konsultacje do ginekologa, stomatologa, dietetyka. W klinice gabinet ma również endokrynolog i diabetolog. Lekarze do dyspozycji mają nowoczesną pracownię 3D oraz RTG. Natomiast pacjenci mogą korzystać z: prywatnego parkingu, opieki nad dziećmi w trakcie wizyty, bezpłatnego internetu.

  ultimed.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22654

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Gabinet stomatologiczny Otwock - agwstomatologia.pl

AGW Stomatologia jest miejscem, gdzie znajdziesz pomoc doświadczonych stomatologów, chirurgów jak i specjalistów medycyny estetycznej. Warto zaufać profesjonalistom, którzy od lat pomagają swoim pacjentom w odzyskaniu zdrowia oraz dobrego wyglądu. Zadzwoń już teraz i zarezerwuj wybrany termin. Nie wahaj się i już teraz wybierz AGW Stomatologia, a nie będziesz zawiedziony!

  www.agwstomatologia.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22584

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    gabinet alergologiczny lublin- alergolog.lublin.pl

Lekarz alergolog dr nauk med. Teresa Stelmasiak oferuje pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób alergicznych. Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy w ramach prywatnej praktyki prowadzonej w Specjalistycznym Gabinecie Alergologicznym w Lublinie. Doktor zapewnia opiekę pacjentom z astmą, w przypadku kaszlu i duszności, a także Leczy przypadki alergicznego nieżytu nosa (sezonowego i całorocznego). W przychodni realizowana jest spirometria oraz testy alergiczne i odczulanie, czyli swoista immunoterapia (SIT). Zapraszamy do kontaktu i umawiania wizyt.

  www.alergolog.lublin.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22562

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Endodoncja Szczecin - dentalstomatolog.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Poradni Stomatologicznej Dental Service zlokalizowaną w Szczecinie. Zapewniamy kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego pacjentów polskich i zagranicznych. Zajmujemy się m.in. stomatologią zachowawczą, protetyką, implantologią oraz ortodoncją. W naszej poradni przyjmuje również kardiolog oraz ginekolog. Gwarantujemy miłą atmosferę w czasie każdej wizyty. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Więcej informacji na temat naszej działalności mieści się na naszej stronie internetowej.

  https://www.dentalstomatolog.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22554

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    leczenie protetyczne lublin - new-dent.pl

GABINETY STOMATOLOGICZNE NEW-DENT W LUBLINIE oferują swoim pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej i chirurgii stomatologicznej. Ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu praktyki stomatologicznej, zaawansowane zaplecze techniczne i specjaliści z wieloletnią praktyką to gwarancja bezpiecznej i skutecznej terapii. Wykonujemy również badania profilaktyczne, a do kontaktu i rezerwacji wizyt zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

  https://new-dent.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22538

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    klinika stomatologiczna zabrze - stomatologiamolar.pl

Rozległy zakres usług stomatologicznych oferuje Gabinet Dentystyczny Molar w Zabrzu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii i protetyki. Chcąc zapewnić pacjentom solidność i zoptymalizować ich czas, przy naszym gabinecie zlokalizowane jest laboratorium protetyki dentystycznej, które świadczy usługi protetyczne i uzupełnienia zgodnie z najnowszymi standardami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz najnowocześniejsze zaplecze techniczne.

  https://www.stomatologiamolar.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    leczenie zębów iława - stomatolog-ostroda-ilawa.com.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty gabinetów stomatologicznych Jardent mieszczących się w Iławie i Ostródzie. Oferujemy profesjonalne oraz przystosowane dla każdego klienta indywidualnie usługi stomatologiczne. Zajmujemy się między innymi chirurgią stomatologiczną, implantacją, protetyką, piaskowaniem czy wybielaniem zębów. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i konkurencyjne ceny. Nasz zespół to wyłącznie wysoko wykwalifikowani ludzie z długoletnim stażem z obrębu stomatologii. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do kontaktu telefonicznego.

  https://www.stomatolog-ostroda-ilawa.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Implanty zębów Kraków - steczkodentysta.pl

Odkrywcze rozwiązania stomatologiczne w Krakowie poleca Klinika Stomatologia Steczko. Zapraszamy wszystkich chcących skorzystać z wszechstronnej oferty leczenia zarówno protetycznego, jak i zachowawczego, a także chirurgii stomatologicznej. Zapewniamy komfortowe gabinety i nowoczesny sprzęt, co gwarantuje wysoki poziom usług. Zaawansowane zaplecze techniczne w ramach gabinetu chirurgicznego i stomatologiczno-ortodontycznego pozwala na efektywne leczeniem.in. wad zgryzu, a pracownia diagnostyczna zaopatrzona jest w pantomograf i tomografię komputerową (CBCT). Korzystamy również ze skanera wewnątrzustnego 3D. Zapraszamy!

  https://www.steczkodentysta.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 22452

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 675