Logo small

TAG: gazowanie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    Fumigacja domu

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które mają problemy z kornikami w swoim mieszkaniu. Pod adresem internetowym fumigacja-domu.pl znajduje się profesjonalna firma, która świadczy swoje usługi od wielu lat. Oferowane przez nich gazowanie korników w domu gwarantuje odpowiedni efekt i bezpieczny powrót do domu wszystkim domownikom.

  fumigacja-domu.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 21431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Fumigacja kościoła

Korniki w drewnie? To bardzo często problem obiektów sakralnych, które posiadają wiele drewnianych elementów w swojej konstrukcji. Bagatelizowanie tej sytuacji może bardzo często prowadzić nawet do poważnego naruszenia drewnianych obiektów. W naszej ofercie znajdziesz ratunek na szkodniki. Fumigacja kościołów jest obecnie najlepszym sposobem na walkę ze szkodnikami.

  fumigacja-kosciola.pl/

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 17889

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Drevpol

Macie Państwo problem ze szkodnikami żerującymi w drewnie? Firma Drevpol posiada wieloletnie doświadczenie w walce z wszelkimi znanymi szkodnikami. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy, to zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie internetowej. Świadczymy również porady przez telefon. Cechuje nas fachowość oraz wieloletnie doświadczenie.

  www.drevpol.eu/

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 17744

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Corneco | Zwalczanie korników i innych drewnojadów.

Firma Corneco to specjaliści w zwalczaniu szkodników drewna: spuszczel pospolity, kołatek domowy, kornik drukarz i inne. Dzięki dużej liczbie oddziałów nasze usługi są zawsze dostępne i zachowuje najwyższe normy bezpieczeństwa. Podstawowe usługi: ozonowanie, fumigacja, iniekcja ciśnieniowa, impregnacja drewna, ozonowanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  corneco.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Szkodniki drewna - korniki.net

Firma Drevpol zajmuje się zwalczaniem różnych gatunków korników. Oferuje gazowanie poddaszy oraz usuwanie owadów metodą fumigacji. Profesjonalnie i z dużym doświadczeniem usuwa występujące w drewnie robaki, charakteryzując się skutecznością. Zakład świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Zakres usług firmy dostępny jest w internecie pod adresem korniki.net

  www.korniki.net/

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 21437

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    LEADER dezynsekcja jelenia góra

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Leader, którego siedziba znajduje się w Lubaniu. Zatrudniamy profesjonalnych pracowników i posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu usług DDD. Gwarantujemy profesjonalną ochronę obiektów różnego typu oraz terenów przed skażeniami i szkodnikami. Zachęcamy do podjęcia współpracy z nami zarówno osoby prywatne, jak i firmy lub instytucje. Wśród wykonywanych przez nas usług znajduje się też ozonowanie pomieszczeń, gazowanie zbóż oraz elementów drewnianych oraz zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami. Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  e-leader.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 10506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Fotografia dziecięca Wrocław

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty studia fotograficznego. Proponujemy Państwu wyjątkowe zdjęcia z chwili ślubu oraz chrzcin. Fotografia to nie tylko nasza praca, ale również życiowa pasja. Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli w 100% usatysfakcjonowani i zadowoleni, dlatego do każdego z nich podchodzimy z niezagazowaniem. Naszym podstawowym zadaniem jest zatrzymanie Państwu najpiękniejszych chwil w życiu.

  kartywspomnien.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> fotografia ślubna >> 6483

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Klimatyzacja Tychy

Montaż, projektowanie oraz doradztwo - Eko-Ekspert. Instalacje, odgazowanie składowisk, odzysk ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja i instalacje związane z ochroną środowiska - duże zasługi dla gospodarki wodnej. Pełna obsługa, różnorodne realizacje, np. wentylacja i klimatyzacja serwerowni. Obszar działania to Śląsk - Gliwice, Sosnowiec, Katowice, Tychy. Projekty utylizacji odpadów i rekultywacja składowisk odpadów. Klimatyzatory i Wentylatory, montaż klimatyzacji, odgazowanie składowisk, ochrona środowiska. Firma dostała Medal Ministra O.Ś. Wykonywanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w pomieszczeniach technicznych.

  www.eko-ekspert.com.pl

katalog >> Budownictwo >> wentylacja >> 2106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8