Logo small

TAG: geowłókniny

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    Mata drenażowa, geokompozyt

Nie mamy wątpliwości, że każdy klient szukający geosyntetyków, geowłókniny, geokompozytów, mat drenażowych i antyerozyjnych czy nawet siatek do asfaltu lub geosiatek nie zawiedzie się na ofercie firmy FRAM - GEO z Pisarzowic. Takich produktów w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo. Co jednak najważniejsze są to artykuły naprawdę wysokiej jakości, które posłużą Wam przez lata.

  www.fram-geo.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 13750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    fol-system.com.pl

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Fol-System. Od 2016 roku oferujemy produkcję, sprzedaż oraz montaż folii hydroizolacyjnych. Zakupią u nas Państwo folie PVC, do oczek i stawów, basenowe, przemysłowe. Nasi pracownicy są wyśmienitymi fachowcami, tym samym zlecenia przez nas realizowane są na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest satysfakcja każdego Klienta. Swoją działalność prowadzimy na terenie Łodzi i okolic. W celu uzyskania bliższych informacji na temat naszych artykułów prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty. Więcej wiadomości znajduje się na stronie internetowej.

  fol-system.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 15029

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Geowłóknina, geosyntetyk

Geowłókniny. Geowłóknina 531 680 530, to wyrób płaski, wyprodukowany z wysoko spolimeryzowanych włókien syntetycznych, w tym tworzyw termoplastycznych: z polipropylenu (PP) (m.in. stylon) lub poliestru (PES) (m.in. elana) jednowarstwowy nietkany wzmacniany techniką igłowania, dodatkowo może być wzmacniany termicznie przez kalandrowanie oraz geowłókniny wielowarstwowe. Charakteryzuje się m.in. dużą wytrzymałością oraz wodoprzepuszczalnością. Filtracyjna, Drenażowa, Separacyjna, Wzmacniająca, Drogi i inne powierzchnie obciążone ruchem.

  geowloknina.lut.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo drogowe i wodne >> 8636

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.      Ogrodzenia panelowe, kratki trawnikowe - Niuwsky

Niuwsky to firma z branży budowlanej, będąca na rynku od 2012 roku. Zajmuje się dystrybucją produktów z segmentu dom i ogród. Realizuje zamówienia na terenie Polski oraz do wybranych krajów UE. Co wyróżnia firmę Niuwsky: ciągła analiza jakości oferowanych produktów, badanie satysfakcji z obsługi inwestycji oraz dążenie do doskonałości, szybkie realizacje zamówień, elastyczny model finansowy, dostępna oferta 24h na dobę, niskie koszty towaru, tani transport, szeroki zakres działania oraz wiarygodność biznesowa poparta szeregiem referencji. W dystrybucji Niuwsky znajdą Państwo: ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z siatki, ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia przestawne bramy i furtki, automatykę do bram kratki trawnikowe, geowłókniny i agrowłókniny, membrany i folie dachowe, folie elewacyjne i kubełkowe, tasmy i kleje, akcesoria dachowe i ogrodzeniowe, oraz wiele innych produktów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy

  www.niuwsky.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 4783

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 4 z 4