Logo small

TAG: gps

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 55
1.    Monitoring pojazdów GPS - safefleet.pl

Zarządzasz flotą pojazdów? Oferujemy profesjonalne monitoringi GPS, które Ci to ułatwią. Dzięki nim możesz podążać za pojazdem na mapie, a także otrzymywać wszelkie powiadomienia o zmieniających się warunkach. Nasze systemy monitorowania pojazdów pozwalają na kontrolowanie zużycia paliwa i czujników temperatury oraz mają wiele innych przydatnych funkcji.

  safefleet.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> logistyka >> 22126

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Lokalizator GPS kierowców - emtrack.eu

Platforma telematyczna EMTRACK do lokalizacji maszyn budowlanych jest niezwykle prosta w obsłudze. Możesz prowadzić monitoring GPS swojej koparki i innych maszyn budowlanych za pomocą przejrzystej aplikacji dostępnej dla systemu Android oraz iOS, obsługują ją także strony internetowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj, już teraz wejdź na emtrack.eu i poznaj szczegóły.

  emtrack.eu/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 22079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Monitornig pojazdów - truckonline.pl

Polska firma Lincor specjalizuje się w dystrybucji zaawansowanych narzędzi telematycznych do monitoringu GPS oraz śledzenia pojazdów. Oferujemy dystrybucję, obsługę i serwis. Wspieramy działania wielu firm, poprzez nasz autorski system TruckOnline, który ułatwia zarządzanie flotą aut. Nasi specjaliści z przyjemnością udzielają fachowych porad na temat zaawansowanych i innowacyjnych urządzeń do monitoringu pojazdów. Lincor współpracuje z przedsiębiorstwami z sektora handlowego, produkcyjnego, usługowego i wielu innych. Z chęcią pomożemy także i Tobie.

  www.truckonline.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 20121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Monitoring GPS pojazdu

Popularny system monitoring gps jest spotykany w każdym samochodzie. Lokalizator gps pozwoli Ci na kontrole nad samochodem. Będziesz miał wgląd gdzie pojazd się porusza a także ile kilometrów pokonuje każdego dnia. Do wyboru różne rodzaje lokalizatorów gps także lokalizator gps pod obd który nie wymaga żadnego dodatkowego montażu.

  www.driveoo.pl

katalog >> Transport >> inne >> 19762

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


5.    Monitoring gps auta

Dlaczego monitoring gps pojazdów jest cenionym urządzeniem? Jakie firmy powinny go stosować? oraz dlaczego monitoring gps pojazdów jest urządzeniem prawie niezniszczalnym? Na te wszystkie pytanie odpowiemy. Nasze odpowiedzi będą proste, szybkie i zrozumiałe. Dlatego przeczytaj o monitoring gps pojazdów wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Zaczynamy. Dlaczego monitoring gps pojazdów jest cenionym urządzeniem? Nikt nie lubi być oszukany. Nikt nie lubi, kiedy dana rzecz ginie przez śladu. Kiedy nasze rzeczy obca, nieznana osoba traktuje jak swoją. W tych sytuacjach monitoring gps pojazdów ratuje nam skórę. Gdy mamy podejrzenie, że nas pracownik mija się z prawdą. Wykorzystuje samochód niezgodnie z przeznaczeniem. Często zamiast jeździ do klienta robi zakupy bez Twojej wiedzy samochodem służbowym albo jeździ z rodziną na dłuższe wycieczki możesz dokonać niewielkiej kontroli. Po prostu logujesz się do monitoring gps pojazdów i sprawdzasz ilość przebytych km oraz miejsce zatrzymania pojazdu. Metoda sprawdzania pomaga również w sytuacjach, gdy samochód zginie. Jeśli monitoring gps pojazdów jest stale podłączony bez problemu namierzysz pojazd. Jakie firmy powinny go stosować? To pytanie jest zasadniczo proste. Wszędzie tam, gdzie w interesach firmy są wykorzystywane pojazdy mechaniczne. Od aut po traktory. Dlaczego monitoring gps pojazdów jest urządzeniem prawie niezniszczalnym? Ponieważ urządzenia monitoring gps pojazdów są wykonane bardzo solidnie. Wymogiem też jest, aby działały non stop.

  xgps.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 18691

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 11


6.    www.enavigare.pl

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sklepu internetowego enavigare.pl. Zaopatrujemy marynarzy jak i miłośników żeglugi w urządzenia i oprogramowanie związane z elektroniczną nawigacją morską. Można u nas uzyskać fachową poradę w zakresie wyboru urządzenia i jego konfiguracji. Proponujemy produkty takie jak mapy nawigacyjne i wektorowe, książki i locje, odbiorniki GPS, urządzenia AIS lub adaptery czy wzmacniacze Wi-Fi. Posiadamy jedynie najwyższej klasy sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Ze swojej strony zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz profesjonalizm. Więcej szczegółów na stronie.

  www.enavigare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Monitoring samochodów - Gannet.pl

W ofercie Gannet Guard System znajdą Państwo radiowy i GPS monitoring samochodów. Wiele opcji, mnóstwo korzyści, najlepsze efekty. Lokalizacja pojazdów, czas pracy, analiza trasy, miejsca postoju, tankowanie i wiele innych informacji przesyłanych drogą elektroniczną do zainteresowanej osoby. Monitoring gps pozwala efektywniej zarządzać flotą pojazdów, to z kolei wpływa na jakość usług transportowych czy oszczędność paliwa.

  gannet.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 15446

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Monitoring pojazdów - satisgps.com

SATIS GPS oferuje system, dzięki któremu uda się w kompleksowy sposób zarządzać flotą pojazdów. Zwiększy to efektywność pracy, a także pomoże w planowaniu kolejnych inwestycji. Dojdzie także do redukcji kosztów w firmach, które muszą profesjonalne zarządzać flotą pojazdów oraz je monitorować. Podstawowym celem systemu jest dostarczenie danych analitycznych przydatnych przy ocenie eksploatacji pojazdów.

  www.satisgps.com/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 15353

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Systemy gps w transporcie - Navifleet

Posiadając firmę transportową często martwimy się, gdzie aktualnie znajduje się nasz pojazd i opłacany przez nas kierowca. System monitoringu GPS, to możliwość natychmiastowego sprawdzenia, obydwóch tych rzeczy. System GPS do samochodu, umożliwia nam także sprawdzenie, czy nasz pracownik, nie robi nadprogramowych, kosztownych dla nas kilometrów. Systemy GPS w transporcie, to możliwość określenia, gdzie aktualnie znajduje się nasz pojazd, ile czasu nasz pracownik spędza w danym miejscu, a także zwiększenie szans na odnalezienie samochodu, w przypadku kradzieży.

  www.navifleet.pl

katalog >> Motoryzacja >> monitoring pojazdów >> 12695

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    TV COLOR naprawa laptopów Bydgoszcz

Prezentujemy Państwu firmę TV Color Serwis z siedzibą w Bydgoszczy. Na rynku istniejemy od 1991 roku. Działamy na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Prowadzimy serwis sprzętu RTV i AGD. Zajmujemy się także usługami instalacyjnymi w zakresie systemów alarmowych, nagłośnieniowych, informatycznych, antenowych TV-SAT oraz monitoringu CCTV. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też osobisty. Więcej wiadomości zawiera nasza strona internetowa. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

  www.tvcolor.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 55