Logo small

TAG: groomer

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Pielęgnacja psów - ambernova.pl

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne strzyżenie psów w Gdańsku zapraszamy do współpracy. Przygotowaliśmy liczne pakiety pielęgnacyjne, dział profilaktyki jamy ustnej, relaks w wannie, a nawet usuwanie poważniejszych przebarwień. Strzyżemy psiaki w modny, bezstresowy sposób. Mamy duża bazę lojalnych klientów, co sugeruje ogrom pozytywnych opinii.

  ambernova.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> salon dla psów >> 20409

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Pielęgnacja zwierząt Zielona Góra

Groomer Zielona Góra, Na Psa Urok czyli znakomity salon dla psa, znakomite rozwiązania odnoszące się do takich kwestii jak trymowanie psa, jak strzyżenie psa. Profesjonalna pielęgnacja zwierząt, doskonały salon dla psa, psi fryzjer i oczywiście to co najlepsze w niskich cenach. Jeżeli kochacie swoje psy to polecamy właśnie nasze usługi, wybierajcie wszystko to co przygotowaliśmy

  napsaurok.zgora.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> psy i koty >> 11860

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    ChiChi Dog – The pet spa & fashion experts

CHICHI DOG to ekskluzywny salon oraz butik dla psów i kotów. w naszej ofercie znaleźć można kompleksową pielęgnację psów i kotów: strzyżenie, trymowanie, rozczesywanie skołtunionej sierści, czesanie kąpiele, w tym regeneracyjne i odbudowujące włos. Ponadto w naszym butiku oferujemy ubrania dla psów, szelki, obroże, akcesoria, kosmetyki.

  www.chichidog.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13498

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Strzyżenie psów Bydgoszcz - studiopsiaka.pl

Wykonujemy strzyżenie psów w Bydgoszczy, a także proponujemy wiele innych usług pielęgnacyjnych Państwa pupilom. Nasze główne specjalizacje to kąpiele lecznice, rozczesywanie, obcinanie pazurów, higiena oczu, uszu, usuwanie martwych włosów. Stawiamy na klasyczne lub indywidualne stylizacje tworzone po konsultacji z klientami. Nasz salon fryzjerski dla psów podchodzi do opieki nad zwierzętami kompleksowo, a co najważniejsze bezpiecznie. Każdy psiak jest odpowiednio przygotowywany do zabiegów pielęgnacyjnych.

  studiopsiaka.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> zwierzeta >> 10706

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    MIROSŁAW RAK kastracja kotek Toruń

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Lecznicę Weterynaryjną Mirosław Rak. Nasza przychodnia zaistniała w 1990 roku w Toruniu. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne: kastrację, sterylizację, guzy nowotworowe, złamania, usuwanie kamienia nazębnego, ekstrakcje zębów, ekstrakcje przetrwałych zębów mlecznych, operacje dziąseł ( nadziąślaki ), korekcję powiek, korekcję rzęs. mamy sprzęt do USG, RTG, EKG. Badanie RTG to nieinwazyjne, niebolesne badanie promieniami Rentgena, które polega na oglądaniu obrazu rentgenowskiego na ekranie telewizora. Pełna propozycja zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  mirak.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 10061

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5