Logo small

TAG: grupa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 136
1.    Producent warzyw lubelskie - gpklasa.pl

Świeże i ekologiczne owoce to specjalność grupy producentów Klasa działającej w województwie lubelskim. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się m.in. maliny, jagoda kamczacka, borówka, agrest, jeżyna, porzeczka czerwona i czarna oraz żurawina, jednak jeśli interesuje Cię produkt, którego nie ma na liście, chętnie dopasujemy swoje możliwości produkcyjne do Twoich potrzeb.

  gpklasa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 22819

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    aoguardia.com

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy ochroniarskiej Guardia Dariusz Siejko. Siedziba naszej firmy umieszczona jest w Liskach, jednak swą działalność prowadzimy na obszarze całej Polski. Świadczymy usługi ochroniarskie i wszechstronne usługi windykacyjne. Ochraniamy osoby fizyczne, a również zajmujemy się obsługą imprez masowych oraz zamkniętych. Zatrudniamy zaufanych oraz kompetentnych pracowników. Oferujemy wysoki standard usług w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.aoguardia.com

katalog >> Usługi >> usługi >> 18962

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    grupaslubeo.pl - portale ślubne

Każdy kto chce mieć wyjątkowy ślub musi pamiętać o wielu różnych kwestiach. Organizacja tego wyjątkowego dnia będzie rzeczywiście trudna, ale będzie można sobie z tym poradzić między innymi z naszymi serwisami, które należą do grupy Ślubeo. Stworzyliśmy grupę, w której znajduje się aż 7 różnych serwisów i dzięki temu rzeczywiście organizacja wyjątkowego dnia okaże się zdecydowanie łatwiejsza, z naszą pomocą wszystko się uda.

  www.grupaslubeo.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> ślub i wesele >> 13081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    finish-a.com.pl

Posiadająca siedzibę w Kętach (woj. małopolskie) firma Finish A serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Jesteśmy rodzinną firmą funkcjonującą na rynku od 1983 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z branży instalacyjnej i grzewczej a w szczególności systemów ogrzewania podłogowego. Prowadzimy także sprzedaż najwyższej jakości elementów - pomp, zestawów do kotłów i kominków, mieszaczy ogrzewania podłogowego, rozdzielaczy, złączek czy zaworów. Gwarantujemy profesjonalizm, atrakcyjne ceny i miłą obsługę. Szczegóły dostępne na stronie.

  finish-a.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 13701

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    info-grupa.pl - Twoja Baza Informacji

Info-grupa.pl - nowoczesny portal biznesowy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii skutecznie promujemy Naszych klientów w internecie. Najwyższa jakość usług oraz profesjonalne wsparcie dla małych jak i większych przedsiębiorstw.

  www.info-grupa.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing internetowy >> 5915

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Corpos.pl

Projektowanie wnętrz sklepów i stoisk targowych oferuje grupa CorPOS. Specjaliści przygotowują projekty, wykonują stadny do eksponowania produktów, produkują stojaki do artykułów reklamowych. W pracy wykorzystują materiały solidne i najwyższej jakości. Klientom zapewniają stały kontakt podczas realizacji zamówienia, doradztwo w kwestii materiałów POSM.

  corpos.pl/

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing bezpośredni >> 22882

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Ubezpieczenie cudzoziemca - uniqa.waw.pl

Uniqa to agencja ubezpieczeniowa znajdująca się w Warszawie. Grupa przygotowała ofertę dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wykupić od nich można m.in. OC Premium, Assistance, OC Standard na dom lub mieszkanie. Oprócz tego mają pakiety dla właścicieli samochodów i osób mieszkających za granicą. Zespół zapewnia kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

  uniqa.waw.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 22874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Transkrypcje SpiszeTo

Spiszeto.pl to grupa osób z pasją, które specjalizują się w spisywaniu transkrypcji. Firmę odznacza lojalność, transparentność i rzetelność. Bogata oferta obejmuje: transkrypcję e-protokołów, przepisywanie tekstów, transkrypcję wywiadu, transkrypcję nagrań, transkrypcje sądowe. Ponadto spiszeto.pl świadczy usługi z zakresu transkrypcji podcastów. Jest to oferta skierowana dla klientów, którym zależy na zwiększeniu widoczności w sieci. Spiszeto.pl to wieloletnie doświadczenie, które zaowocowało sprawdzoną metodologią pracy. Firma działa na terenie Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Wszystkie transkrypcje wykonywane są w błyskawicznym tempie z zachowaniem należytej precyzji. Każda oferta i cena omawiana jest indywidualnie z klientem. Profesjonaliści uważnie słuchają oczekiwań klientów, aby końcowy efekt pracy był dla nich zadowalający. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Czas wykonania transkrypcji jest z góry ustalony i pracownicy zawsze dbają o jego przestrzeganie. Tym samym klient ma pewność, że zawsze otrzyma swoje zlecenie na czas. Transkrypcje SpiszeTo Aleja Wyzwolenia 18/1 95-070 Aleksandrów Łódzki woj. łódzkie Tel: 604 361 653

  www.spiszeto.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22851

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Kastelnik - usługi porządkowe

Osuszanie zalanych pomieszczeń, czy usuwanie skutków pożaru, to zlecenia, z którymi Kastelnik poradzi sobie bez problemu. Firma pracuje na terenie całego kraju przez 365 dni w roku. Specjalnie przygotowana grupa pracowników, stanowi "pogotowie techniczne", które zareaguje na najbardziej pilne zlecenia i jak najszybciej usunie skutki różnych awarii. Na stronie internetowej www.kastelnik.pl można zapoznać się z szeroką ofertą firmy.

  www.kastelnik.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 22824

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę firm występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari. Zasadniczym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Obejmuje ona całkowitą realizację linii pakujących, które stosowane są w sektorze spożywczym od wymyślania począwszy, przez wytwarzanie, transport, aż po fachowo działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dostarczania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostęp do całej rozpiętości urządzeń profesjonalnych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie wymyślania, skonstruowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i kompletnie dopasowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji. Następną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora pozyskać może automatyczną linię przemysłową, gdzie wykończony towar zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową. Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack. Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować potencjalne szkody z tego tytułu.

  sacmi.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 22635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 136