Logo small

TAG: gruz

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 70
1.    Wywóz materiałów odpadowych - mal-kor.com

Oferujemy wynajem worków big-bag. Niektóre osoby nie mają zbyt wiele gruzu po remoncie kuchni czy łazienki, dlatego im proponujemy worki. Nie ma sensu brać kontenera, bo jest zbyt duży. Worki są tanie, dlatego na pewno każdy nasz klient będzie z takiej oferty zadowolony. Macie gruz? Planujecie remont? Skontaktujcie się z nami, a dostarczymy Wam worek pod dom.

  mal-kor.com/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    gruz-pak.pl

Jeśli chcesz się pozbyć gruzów budowlanych, gleby, złomów metalicznych czy też innych odpadów pozostałych np. po remoncie, zapraszamy do kontaktu z firmą GRUZ-PAK w Szczecinie. Oferujemy wywóz m.in.: śmieci po remoncie oraz różnych odpadów budowlanych, gruzu (cegieł, betonu, materiałów ceramicznych), czy ziemi z wykopów budowlanych. Wykaz wszystkich odpadów znajdą Państwo na naszej stronie. Zapewniamy wysoki standard usług, rzetelność i terminowość. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.

  https://www.gruz-pak.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20516

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Worki na gruz Warszawa - gruz24.pl

Podczas remontu lub budowy niezbędny jest pozbywanie się odpadów takich jak gruz. Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy zaoferują wam usługi takie jak wywóz gruzu i podstawiają szybko kontenery na gruz, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szybką realizację.

  gruz24.pl/

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 20283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    markur.com.pl gruz Wrocław

Wywóz odpadów stałych (remont/budowa), ziemi oraz humusu, skup/sprzedaż makulatury, folii, złomu stalowego i metali kolorowych oferuje firma MARKUR we Wrocławiu. Naszym klientom zapewniamy odbiór własnym transportem, podstawianie kontenerów oraz transport kruszyw (piaski, żwiry i inne). Posiadamy własną flotę i m.in. samochody typu hakowiec z przyczepą (zestaw) oraz ciągniki siodłowe z naczepami. Więcej informacji prezentujemy na stronie.

  markur.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19092

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    takova.pl destrukt asfaltowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Takowa z Janek. W naszej ofercie mieszczą różnego typu piaski, kruszywa ceglane oraz betonowe, pospółka, podsypka, kora asfaltowa oraz wiele innych kruszyw i materiałów budowlanych. Odbieramy ziemię ogrodową, ziemię z wykopów, a także gruz pochodzący z rozbiórek. Proponujemy szereg usług przeprowadzanych koparką i kruszarką. Realizujemy wyburzenia oraz rozbiórki, niwelacje terenu, wykopy pod fundamenty i linie kanalizacyjne. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.takova.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19001

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    GruzMax : Wywóz gruzu Warszawa, kontenery na gruz i śmieci.

Jeśli mieszkasz w jakiejkolwiek dzielnicy Warszawy lub w odlegości 60 km od Warszawy i zasypany jesteś gruzem, nie martw się, pomożemy Ci szybciej niż się spodziewasz. Wystarczy, że zadzwonisz do warszawskiego zespołu Gruz Max. Wybierając naszą pomoc wybierasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Jesteśmy rzetelni, terminowi i doświadczeni.Na życzenie klienta dostarczamy wskazane kontenery. Na zamówienie wywozimy gruz po remontach, ziemię, materiały izolacyjne, papę i rozmaite odpady budowlane. Z Gruz Max poczujesz się o tonę lżej. Nie musisz czekać długo, usuniemy gruz tego samego dnia. Nasze kontenery mogą pozostać u Ciebie tak długo, jak potrzebujesz. Korzystając z naszych usług, nie musisz martwić się ani wywiezieniem odpadów, ani ich załadunkiem. Wystarczy, że dokonasz właściwego zlecenia.

  gruzmax.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18951

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    omel-kop.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy OMEL-KOP z Starych Babic w województwie mazowieckim. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem świadczącym szeroki zakres usług z branży budowlanej. Proponujemy roboty ziemne, wyburzeniowe, wynajem maszyn budowlanych a także usuwanie i recykling gruzu. Dysponujemy flotą nowoczesnych maszyn takich jak koparki, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe oraz kruszarki szczękowe. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, korzystne warunki współpracy i miłą obsługę. W celu uzyskania szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową.

  omel-kop.pl

katalog >> Budownictwo >> prace ziemne >> 18680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.wotra.pl

Okazały wachlarz usług w zakresie wywozu odpadów, prac rozbiórkowych, usług transportowych, wynajmu sprzętu budowlanego czy prac porządkowych zapewnia Firma Wotra Recykling z Poznania. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Proponujemy m. in. wywóz odpadów w kontenerach, a pojemniki dostarczamy nawet tego samego dnia. Usuwamy gruz, odpady budowlane, odpady poremontowe, odpady wielkogabarytowe i ziemię. Przeprowadzamy prace ziemne tj. niwelacja terenu, wykopy pod budynek, wykopy fundamentów, wykopy stawów i oczek wodnych oraz wiele innych. Więcej szczegółów znajda Państwo na naszej stronie.

  wotra.pl

katalog >> Usługi >> budownictwo >> 17407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.pwmax.pl

Firma budowlano-transportowa P. W. MAX z Mierzyna na rynku usług budowlanych działa od 1990 r. Specjalizujemy się w robotach ziemnych, które prowadzimy na obszarze Szczecina dodatkowo niektórych rejonów województwa zachodniopomorskiego. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn, jaki tworzą ciężkie maszyny budowlane, drobny sprzęt i wyposażenie oraz elementy zaplecza budowy, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi na wysokim poziomie. Oferujemy wywóz gruzu i ziemi, wszelkiego rodzaju wykopy, odnawianie terenów czy układanie płyt drogowych, jak również usługi remontowe i renowacyjne. Zapraszamy do współpracy!

  www.pwmax.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17025

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    selectbud.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy SELECTBUD z Wojnicza w województwie małopolskim. Od wielu lat zajmujemy się odbiorem, utylizacją i transportem różnego rodzaju odpadów a ponadto oferujemy wynajem kontenerów. Odbieramy także Big Bagi. Przyjmujemy odpady zmieszane, zielone, budowlane, ziemię jak również gabaryty. Dysponujemy potrzebnymi zezwoleniami i zatrudniamy doświadczonych pracowników. Zapewniamy miłą obsługę, terminowość i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.selectbud.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 70