Logo small

TAG: hełmy

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    SPRZĘT-POŻ Sprzęt strażacki

Mamy dużą przyjemność przedstawić Państwu jedno z najbardziej docenianych przedsiębiorstw zajmujących się dostarczaniem sprzętu strażackiego - SPRZĘT-POŻ, które mieści się w Czarnowąsach w województwie opolskim. W naszej propozycji znajdą Państwo kamery termowizyjne, detektory gazu, drabiny, gaśnice, hydranty, przecinarki i umundurowanie dla strażaków. Mamy też sprzęt dla ratowników medycznych i wodnych. Prócz tego znajdą Państwo u nasz szeroki wybór produktów BHP takich jak odzież ochronna, kaski, maski, instrukcje BHP i inne, jakie pomagają zapewnić bezpieczeństwo w Państwa przedsiębiorstwie. Zamówienia można składać w naszym sklepie internetowym. Więcej informacji znajduje się na stronie www.

  sprzet-poz.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> bhp >> 11902

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    GLOVEX buty robocze

Sklep internetowy oferuje szeroki wybór najwyższej jakości artykułów BHP takich jak rękawice robocze, maski i okulary ochronne. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty. Hurtownia Glovex mieści się w Warszawie.

  www.glovex.com.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> bhp >> 6890

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.behapert.pl odzież robocza Szczecin

Artykuły BHP, sprzęt p-poż, art. pierwszej pomocy i szkolenia BHP to oferta sklepu BEHAPERT Krzysztof Kukliński z siedzibą w Szczecinie. Hurtownia działalność prowadzi od 2000 r., oferując swoim klientom szeroki asortyment specjalistycznej odzieży i akcesoriów niezbędnych do zachowania bezpieczeństwa w pracy. Nasze zaopatrzenie, które od lat dostarczamy naszym klientom to wysokiej jakości odzież robocza i ochronna, wśród której znajdą Państwo m. in. kombinezony robocze, obuwie robocze, kaski i hełmy ochronne oraz duży asortyment rękawic. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem handlowym!

  behapert.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15973

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.      abis - artykuły bhp produkcja odzieży

O firmie Nasza firma istnieje na rynku od początku 2003 roku w branży odzież, artykułów i sprzętu BHP. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór asortymentu ochrony indywidualnej: głowy (hełmy, kaski), słuchu (zatyczki, nauszniki) oraz obuwie ochronne, rękawice robocze, sprzęt do pracy na wysokości, środki czystości jak również profesjonalna chemię przemysłową. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Nasz rozwój i pozycję na rynku zawdzięczamy wysokiej jakości oferowanych wyrobów oraz doświadczonym i ambitnym handlowcom, którzy profesjonalnie podchodzą do wykonywanej pracy a jednocześnie indywidualnie do każdego klienta. Firma wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom rynku postawiła kolejny krok na przód i uruchomiliśmy szwalnię. Naszym atutem jest produkcja odzieży reklamowej. Od początku specjalizujemy się w szyciu: T-shirtów, koszulek polo oraz polarów. Kolorystykę oraz fason dobieramy odpowiednio do charakteru i potrzeb wykonywanej pracy. Wykonujemy również nadruki techniką sitodruku oraz haftu. Wyroby produkowane przez naszą firmę spełniają wymagania Polskich i Europejskich Norm. Jak wiadomo na cenę każdego produktu mają wpływ pośrednicy i tu nasza firma jest konkurencyjna, gdyż jesteśmy producentem i mamy możliwość dostosowania cen indywidualnie do potrzeb odbiorców. Zapraszamy do współpracy gdyż jesteśmy elastyczni, nasze wyroby są wysokiej jakości a załoga naszej firmy jest otwarta na współpracę z małymi i dużymi przedsiębiorstwami.

  www.twojekoszulki.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> bhp >> 7348

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4