Logo small

TAG: higiena

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 17
1.    www.czarnecka-stomatolog.com.pl

Leczenie i odbudowę zniszczonych zębów oferuje Gabinet stomatologiczny prof. dr hab. Beaty Czarneckiej. Oferta placówki obejmuje ponadto stomatologię estetyczną, periodontologię - leczenie chorób przyzębia, profilaktykę i higienę jamy ustnej. W ramach praktyki obsługiwane są zarówno dzieci, jak i dorośli. Leczenie stomatologiczne zębów realizowane jest metodą minimalnie inwazyjną (Minimally Invasive Dentistry) a leczenie próchnicy metodą atraumatyczną (Atraumatic Restorative Treatment). Zapraszamy!

  czarnecka-stomatolog.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 18742

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Apteka online - aptekaopt.pl

Kiedy planujesz kupić leki bez recepty, wcale nie musisz iść do apteki. Wystarczy dobra apteka online i zakupy możesz zrobić we własnym domu. Bez tracenia czasu na dojazd, bez konieczności stania w kolejce i do tego o dowolnej porze dnia i nocy. Kiedy potrzebujesz porady farmaceuty, także nie musisz się martwić, wystarczy zadzwonić, wysłać maila lub wiadomość na czacie.

  www.aptekaopt.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> apteki >> 17348

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Zdrowie i Higiena, sprzedaż detaliczna

Preparaty do utrzymania zdrowia, czystości i higieny. Środki czyszczące, dezynfekujące, nawaniające. Profesjonalna chemia.

  zdrowie-higiena.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> chemia >> 7685

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    DelPHi Szkolenia BHP

Firma DelPhi świadczy usługi, które obejmują Bezpieczeństwo i Higienę Pracy oraz Ochronę Przeciwpożarową. W ofercie firmy znajduje się stała opieka nad daną instytucją i jednorazowe, eksperckie usługi. Na stronie internetowej ukazano szczegółowe informacje na temat usług firmy, w skład których wchodzą m.in: szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla służb BHP, projektantów, konstruktorów maszyn i innych urządzeń technicznych, szkolenia z ochrony przeciwpożarowej, metod oceny ryzyka zawodowego i z przeprowadzania ewakuacji w czasie pożaru. Ponadto eksperci z firmy Delphi pomagają rozwiązać problemy i udzielają konsultacji dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy zainteresowanym klientom.

  www.delphi.edu.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 6232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Pasta wybielająca zęby

Niezwykle nowoczesny i innowacyjny Instytut Blend-a-med i Oral-B to miejsce, w którym w prosty sposób możesz się dowiedzieć o najczęstszych problemach w jamie ustnej, zwłaszcza dziąseł i zębów oraz o ich leczeniu i zapobieganiu. Przejrzysty panel pomaga z łatwością odnaleźć produkty, które wspomagają leczenie i codzienną higienę jamy ustnej. Dzięki temu możesz samemu o wiele lepiej o to zadbać we własnym domu.

  www.instytut.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 5456

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Drogeria Internetowa ArtKoch.pl

Drogeria Internetowa ArtKoch.pl działa na rynku od kilku lat. Już dziś mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą produktów. Każdy produkt znajduje się w odpowiedniej dla niego kategorii dlatego też nie będzie problemu aby go znaleźć. Drogeria internetowa ArtKoch to również środki czystości niezbędne w każdym domu zwłaszcza przed okresami świątecznymi. Gorąco zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

  www.artkoch.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> kosmetyki >> 4195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Chemia profesjonalna - higienagpt.pl

Warto potraktować z uwagą ofertę naszej firmy, która dostarcza profesjonalne środki czystości. Zarówno z przeznaczaniem dla sanitariatów publicznych, przemysłu oraz domów prywatnych. Zapraszamy do przyjrzenia się konkretnym rozwiązaniom, które będą świetnie odpowiadały na zapotrzebowanie różnych odbiorców. Sprawdź.

  www.higienagpt.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> chemia >> 15065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Wyposażenie dla gastronomii

REA jest producentem systemów do przechowywania w pełni wykonanych z tworzyw sztucznych, które sprawdzają się zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest higiena. W swojej ofercie ma bogaty asortyment: regałów, w tym dla żeglugi, półek, wózków na pojemniki i tace, stołów roboczych, ławek, kojców, stolików do przewijania, itd. Mamy nie tylko to, ale również wszystko do wyposażenia gastronomii, przejrzyj naszą ofertę i złóż zamówienie już dziś na wyposazenie-gastronomii.pl.

  www.wyposazenie-gastronomii.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> serwis i wyposażenie kuchni >> 13730

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Mycie wykładzin pcv Opole

Wykładziny dywanowe oraz różnego rodzaju tapicerki bez wątpienia mogą w łatwy sposób ulec różnym zabrudzeniom. Niektóre z owych zabrudzę na pewno są bardzo trudne do usunięcia, aczkolwiek nie ma takiej plamy, nie ma takiego zabrudzenia, z którym nie poradziła by sobie firma SerwisCzyszczenia z Gliwic. Wieloletnie doświadczenie na naszym rynku, doświadczenie w usuwaniu bardzo trudnych plam i zabrudzę powoduje, że na pewno warto skorzystać z tej jakże atrakcyjnej oferty, bez wątpienia warto się z nią znacznie bliżej zapoznać i warto się do niej przekonać. Mówimy tutaj nie tylko o czyszczeniu tapicerki czy też wykładzin dywanowych, ale także o bardziej rozszerzonym zakresie świadczonych przez tenże podmiot usług.

  higienaposadzek.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 13115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Strzyżenie psów Bydgoszcz - studiopsiaka.pl

Wykonujemy strzyżenie psów w Bydgoszczy, a także proponujemy wiele innych usług pielęgnacyjnych Państwa pupilom. Nasze główne specjalizacje to kąpiele lecznice, rozczesywanie, obcinanie pazurów, higiena oczu, uszu, usuwanie martwych włosów. Stawiamy na klasyczne lub indywidualne stylizacje tworzone po konsultacji z klientami. Nasz salon fryzjerski dla psów podchodzi do opieki nad zwierzętami kompleksowo, a co najważniejsze bezpiecznie. Każdy psiak jest odpowiednio przygotowywany do zabiegów pielęgnacyjnych.

  studiopsiaka.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> zwierzeta >> 10706

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 17