Logo small

TAG: hydroizolacje

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21
1.    szczelnytaras.pl

Membranę tarasową eksponowaną GT, balastowe płyty betonowe na stopkach plastikowych, taras balastowany deskami czy też kompozytem to propozycje firmy SZCZELNY TARAS w Szewcach. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą unikalną ofertą, której celem sa fachowe hydroizolacje tarasów oraz balkonów z użyciem certyfikowanych membran PVC. Zapraszamy do współpracy!

  www.szczelnytaras.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 19965

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Matbau.com

Firma MATBAU to dystrybutor materiałów budowlanych pochodzących od najlepszych marek na rynku. W naszej ofercie znajdują się produkty Weber, Remmers, Sika, Stauber, Mapei czy Steinbacher. Oferujemy wszystko co niezbędne przy budowie czy remoncie, np. hydroizolacje mineralne i bitumiczne, tynki renowacyjne, posadzki przemysłowe czy też powłoki żywiczne.

  www.matbau.com/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 19203

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    hydroizolacjepiszczek.pl

Na terenie województwa dolnośląskiego swoje usługi świadczy firma Hydroizolacje Piszczek ze Ścinawki Średniej. Oferujemy szeroki zakres usług związany z osuszaniem, izolowaniem, odwilgacaniem jak i naprawą budynków każdego typu, również starych oraz zabytkowych. Proponujemy wykonanie okresowych przeglądów budynku lub wydawanie opinii technicznych o ich stanie. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów i dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami. Zapewniamy najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie.

  https://www.hydroizolacjepiszczek.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 18766

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.stanepoxyd.pl

Zabezpieczanie betonu z zastosowaniem polimoczników, iniekcji oraz hydroizolacje oferuje firma STANEPOXYD Stanisław Świtalski w miejscowości Lipie. Oferujemy systemy żywiczne i iniekcje poziome oraz pionowe, wiercimy studnie drenażowe oraz izolujemy w technologii białej wanny. Stosujemy również systemy naprawcze betonu typu PC lub PCC, jak też pianowe izolacje dachów. Zajmujemy się pracami przy nowych inwestycjach, jak i przy już istniejących budynkach, także w obiektach zabytkowych, współpracując m. in. z instytucjami publicznymi i spółdzielniami mieszkaniowymi. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań.

  www.stanepoxyd.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16731

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Membrany płynne - chemiabudowlana.eu

W sklepie internetowym ChemiaBudowlana.eu znajdziesz szeroki wybór membran płynnych do hydroizolacji, pianek montażowych, klejów, uszczelniaczy, czy podkładów gruntujących. Z naszymi produktami wykonasz hydroizolację dachu płaskiego, hydroizolację odwróconego dachu płaskiego, a także położysz membranę hydroizolacyjną na istniejące membrany bitumiczne. Sprawdź naszą ofertę na chemiabudowlana.eu!

  www.chemiabudowlana.eu

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 21524

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    budmix.biz

Izolacja nadmuchowa, termoizolacja pianą, czyszczenie elewacji, czy usuwanie azbestu to specjalizacja firmy BUDMIX w miejscowości Firlej k/Lublina. Nasza firma świadczy usługi związane z ocieplaniem stropodachów, dociepleniem stropów piwnic, ocieplaniem poddaszy oraz podłóg i ścian. Oferujemy dodatkowo usługi osuszania budynków, mycie i czyszczenie elewacji z zabezpieczeniem ich przed algami i grzybami. Posiadamy profesjonalne baza sprzętowe, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

  www.budmix.biz

katalog >> Budownictwo >> ocieplanie >> 21433

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Podłogi obiektowe - budmech.pl

Jeżeli budujecie państwo obiekty komercyjne i poszukujecie rozwiązań, które wytrzymają wiele lat to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy między innymi systemy nawadniania, stawy ciśnieniowe jak i również instalacje przemysłowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  www.budmech.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 21089

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    teais.pl

Śmiałe technologie w budownictwie oferuje firma TEAIS Specjalistyczny Producent Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. Od lat 80. zajmujemy się produkcją specjalnych systemów hydroizolacyjnych. Naszym kluczowym produktem-systemem-rozwiązaniem jest m.in. Trójmian. Jesteśmy rozpoznawalną marką z powodu wysokiej jakości produktów. Poza tym tego, że jesteśmy firmą certyfikowaną zgodnie z normami ISO, nasze rozwiązania spełniają wszelkie niezbędne wymogi i normy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  www.teais.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 18259

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Trwaleizolacje.pl

Budowa dużej sali produkcyjnej to nie lada koszt. Najczęściej stosowana jest duża ilość okien, które w naturalny sposób oświetlą hale oraz poprawią komfort pracy. Niestety budynki przemysłowe wymagają większej termoizolacji niż domy mieszkalne. Z jednej strony jest to ogromna powierzchnia, z drugiej temperatura jest uzależniona od produkowanych surowców. Nie może być za zimno i za ciepło, ale jednocześnie wydawanie kroci na ogrzewanie budynku jest mało opłacalne. Najlepszym sposobem jest trwała izolacja za pomocą piany poliuretanowej oraz polimocznika. To szybka i łatwa metoda, która zabezpiecza ściany, podłogę i dach na wiele lat. W Polsce zyskuje sympatyków od wielu lat. Nasze usługi termoizolacji budynków przemysłowych świadczymy w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie wielu przedsiębiorców chwali sobie tę metodę termoizolacji.

  trwaleizolacje.pl/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 14228

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Suprabit Hydroizolacje katowice

Przedsiębiorstwo SUPRABIT nie tylko zajmuje się instalowaniem wodnych tudzież cieplnych uszczelnień dachów, fundamentów, posadzek oraz zbiorników wodnych (stawy lub baseny), lecz również kieruje nadzór nad uskutecznieniem prac hydroizolacyjnych realizowanych poprzez inne firmy z użyciem towarów dostępnych w ofercie firmy. Za pomocą SUPRABIT firmy wykonawcze, inwestorzy lub projektanci mogą brać udział w szkoleniach teoretyczno-praktycznych dotyczących najnowszych acz sprawdzonych rozwiązań osobnych zagadnień hydro- czy też termoizolacyjnych. Pozostałe informacje o elementach usług katowickiego SUPRABIT opublikowano na stronie www.

  hydroizolacje.suprabit.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 4332

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21