Logo small

TAG: imprezy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 249
1.    58OkkkedWWsd

Agencja Obsession umożliwia wynajem wykwalifikowanych hostess, hostów oraz modelek i modeli w ramach potrzeb biznesowych, marketingowych oraz reklamowych. Starannie wyselekcjonowane hostessy na imprezy firmowe posiadają odpowiednie doświadczenie - nie tylko we współpracy z przedsiębiorstwami z miasta Warszawa, ale także z przedsiębiorstwami z terenów całej Polski oraz zza granicy.

  agencjaobsession.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> inne >> 22900

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    PulsGdanska.pl - informacje i wydarzenia z Gdańska

Zastanawiacie się, jakie imprezy odbywają się w Gdańsku i okolicach? W takim razie zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajdziecie wszystko, czego szukacie. Mamy również ogłoszenia o pracę. Wszystko, co jest dodawane na stronie jest świeże, dlatego możecie na informacjach polegać. To samo dotyczy ogłoszeń o prace. Oferty są jeszcze aktualne i możecie dzwonić.

  pulsgdanska.pl

katalog >> Aktualności >> informacje >> 20709

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    lemoniada-bistro.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą restauracji Lemoniada ze Zgierza w województwie łódzkim. Oferujemy szeroki wybór świeżych, zdrowych i przyrządzonych ze starannie dobranych składników dań. W naszym bistro skosztować można pożywnych śniadań, smacznych obiadów a także podwieczorków i kolacji. Oferujemy dania na słodko, wytrawne jak i dietetyczne dla osób z alergiami pokarmowymi. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kucharzy i obsługę, która zapewni doskonały nastrój posiłku lub imprezy okolicznościowej. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów.

  www.lemoniada-bistro.pl

katalog >> Usługi >> restauracje >> 20123

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Szkoła Ochrony Skierniewice

Profesjonalne szkolenia ochrony, indywidualne podejście i doskonała współpraca z kursantami oraz przygotowany program nauczania są gwarancją idealnego wyszkolenia uczestników do pracy w agencjach ochrony. Kursy prowadzimy na terenie całego kraju. Terminy i harmonogramy szkoleń dostosowujemy do potrzeb kursantów po zebraniu grupy chętnych. W naszej ofercie znajdziecie kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony, kursy doskonalące (co 5 lat) , szkolenia na imprezy masowe, kursy na broń. Zadzwoń do nas już dziś.

  www.kursochrony.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 20064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Imprezy integracyjne dla firm

Fun Faktoria to doświadczona agencja eventowa, która organizuje bardzo różne imprezy integracyjne. Poznań to jedno z miast, gdzie firma świadczy swoje usługi, choć to samo tyczy się również Warszawy, Torunia, Wrocławia, Krakowa i innych mniejszych oraz większych miast. Firmę cechuje ogromne doświadczenie oraz ogromne kwalifikacje osób, które organizują ów imprezy.

  www.funfaktoria.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 17939

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    JEDYNA imprezy okolicznościowe gdynia

Znajdująca się w Gdyni Witominie Restauracja Jedyna gorąco zaprasza wszystkich Gości do skosztowania swoich wyjątkowych potraw. Przygotowujemy urozmaicone i zdrowe dania kuchni domowej w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych jak również spotkań biznesowych. Świadczymy także usługi cateringowe dla firm i osób prywatnych a zamówione dania dowozimy zawsze punktualnie i gorące. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami oferty bądź skontaktować z nami, zapraszamy na stronę internetową.

  restauracjajedyna.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> restauracje >> 17501

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Telewizja Łuków - lukow.tv

Portal informacyjny Łuków tv to strona internetowa publikująca informacje o najważniejszych wydarzeniach z regionu łukowskiego. W serwisie odnajdziemy dane na temat firm działających w regionie, a także aktualne oferty pracy. Ponadto udostępniane są relacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie portalu znajdują się również ogłoszenia motoryzacyjne, a także oferty nieruchomości.

  lukow.tv

katalog >> Sport i rekreacja >> serwisy informacyjne >> 22864

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.locomotiva.pl przyjęcia okolicznościowe

W Lublinie znajduje się ekskluzywny hotel LOCOMOTIVA. W naszym obiekcie świadczymy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Proponujemy wypoczynek w jednym z 14 komfortowo wyposażonych pokoi, organizujemy imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, jubileusze) na 100 osób, proponujemy wyborne i zdrowe wyżywienie w naszej restauracji a co więcej udostępniamy obszerną i posiadającą niezbędne zaplecze technologiczną salę biznesową. Zatrudniamy doświadczonych kucharzy i kelnerów oraz zapewniamy profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny usług. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na naszą witrynę.

  www.locomotiva.pl

katalog >> Gastronomia >> inne >> 17129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    atrybut.com.pl

Wydarzenie artystyczne, edukacyjne i rozrywkowe w każdej placówce organizuje Agencja ATRYBUT Lucyna Labudda z Gdańska. Opracujemy gościnne spektakle w Twojej okolicy, ciekawe spotkania, inspirujące warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbiorców sztuki oraz barwne pełne uśmiechu festyny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając fachowe wsparcie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej agencji.

  www.atrybut.com.pl

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 22259

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 249