Logo small

TAG: instalacje

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 249
1.    Aero System

Aero System to wielobranżowy wykonawca inwestycji w zakładach przemysłowych. Do naszej działalności należy projektowanie oraz budowanie linii technologicznych, dla branży chemicznej i spożywczej. Naszą specjalnością jest budowanie całkowicie zautomatyzowanych mieszalni przemysłowych, pracujących w strefach EX, które projektowane są zgodnie z zamysłem dyrektywy ATEX. Przeprowadzamy prace we wszystkich branżach: budowlana, mechaniczna, wentylacyjna, elektryczna i automatyki. Nasz zespół to fachowi projektanci oraz kierownicy budów sprawujący kontrolę nad procesami budowy instalacji przemysłowych. Wprowadziliśmy w życie kilkadziesiąt dużych projektów przemysłowych, które są potwierdzone referencjami, dzięki temu jesteśmy rzetelnym wykonawcą. Robimy to w czym jesteśmy najlepsi – budujemy nowoczesne i zautomatyzowane instalacje technologiczne.

  aero-system.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 23018

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika

Treelektryk to firma elektryczna z ponad 25 letnim doświadczeniem. Zatrudniani przez nas fachowcy wiedzą, jak obniżyć rachunki za prąd. Stosujemy najnowsze i najbardziej efektywne technologie, dzięki czemu tworzone przez nas instalacje elektryczne pozwalają na optymalizację kosztów za energie. Oferujemy takie usługi jak: budowa rozdzielni elektrycznej oraz kompensacja mocy biernej. Ponadto zajmujemy się tworzeniem stacji TRAFO dla zakładów produkcyjnych. Wykonujemy profesjonalne projekty instalacji elektrycznych. W razie konieczności nasi specjaliści zajmują się budową przyłączy elektroenergetycznych. Elektryk w Olkuszu obsługuje przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami dla instytucji państwowych i prywatnych działalności. Niezależnie od tego czy jest to budowa linii kablowych czy pomiary ochronne budynków, do wszystkich czynności podchodzimy w sposób profesjonalny i rzetelny. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów na terenie Małopolski i Śląska. TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika, kompensacja mocy biernej ul. Kluczewska 2 32-300 Olkusz Tel: 602322921

  www.treelektryk.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.    Instalacje fotowoltaiczne - kobo-energy.pl

Wykonujemy bezawaryjne instalacje fotowoltaiczne, które są ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać. W KOBO Energy samodzielnie realizujemy projekty, które stanowią bazę dla naszej pracy. Działamy w branży aktywnie od 2010 roku, dzięki czemu możemy korzystać z bogatego doświadczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

  kobo-energy.pl/

katalog >> Budownictwo >> kolektory słoneczne >> 22689

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    instalacje gazowe Nowy Sącz - stabill.eu

Stabil Blicharz w Grybowie w województwie małopolskim posiada wieloletnie doświadczenie w robotach instalatorskich. Realizujemy prace na obiektach do 50tys. m2 powierzchni użytkowej w zakresie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Oferujemy również wszechstronną pomoc klientom indywidualnym w zakresie instalacji wod.kan., co oraz gaz. Co więcej zajmujemy się usługami koparko-ładowarką, koparką i minikoparką. Posiadamy również samochód ciężarowy-wywrotkę. Prowadzimy również sprzedaż materiałów sypkich. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  https://stabill.eu/

katalog >> Budownictwo >> instalatorstwo >> 22530

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    instalacje wodociągowe - tapi.pl

Instalacje przeciwpożarowe, przemysłowe, grzewcze i chłodnicze oraz instalacje sanitarne to oferta firmy TAPI. Nasze Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. znajduje się w Gdańsku i jest liderem na rynku instalacyjnym na Pomorzu. W ciągu 22 lat aktywności wyspecjalizowaliśmy się w wykonawstwie instalacji przeciwpożarowych - tryskaczowych i hydrantowych zgodnie z wymogami i pod nadzorem VdS. Nasze realizacje objęły też obiekty ze specjalistycznymi instalacjami przemysłowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio jakie prezentujemy na stronie.

  https://www.tapi.pl/

katalog >> Budownictwo >> instalatorstwo >> 22494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Sprężarki do przemysłu

Obecnie instalacje sprężonego powietrza stają się coraz powszechniej stosowane w wielu branżach przemysłowych oraz gospodarczych. Jednym z czołowych dostawcą tego typu rozwiązań, jest przedsiębiorstwo Czemar. Firmę cechuje Fachowa obsługa, ogromne doświadczenie w sprzedaży oraz lata działania jako funkcjonalny serwis sprężarek. Oferują m.in. profesjonalne osuszacze, oraz specjalistyczny sprzęt taki jak sprężarki przemysłowe czy fachowe dmuchawy, doskonałej klasy osuszacze lub nowoczesne kompresory.

  czemar.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 22148

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Fotowoltaika APP Energy sp. z o.o.

Jeżeli myślicie o tym, aby posiadać własną elektrownię słoneczną, która w przyszłości pomoże Wam zaoszczędzić na rachunkach, to koniecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Instalacje fotowoltaiczne w Lublinie cieszą się wśród klientów dużą popularnością. My wszystkim zainteresowanym osobom pomagamy wybrać najbardziej odpowiednie systemy, dzięki którym będzie można wytworzyć prąd przy pomocy słońca. Nowoczesne systemy fotowoltaiczne wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, które można zastosować wszędzie. Nie tylko w domach, ale również w przedsiębiorstwach, czy też w gospodarstwach rolniczych. Tak, takie obecnie oferujemy Wam możliwości. Zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie z naszymi pracownikami, dzięki czemu będziemy mogli opowiedzieć Wam o korzyściach, jakie w obecnych czasach daje fotowoltaika. Nie tylko sprzedajemy panele fotowoltaiczne, ale również zajmujemy się ich montażem. Nie czekajcie dłużej, tylko poznajcie nasze nowoczesne rozwiązania. Fotowoltaika APP Energy sp. z o.o. ul. Willowa 42a 20-819 Lublin woj. lubelskie Tel: 693 345 471

  appenergy.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 21776

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Instalacje auto-gaz (LPG) montaż, serwis - Bydgoszcz Fordon

Instalacje auto-gaz do Twojego samochodu, najlepszych polskich marek (Stag, KME, Optima, Elpigaz). Montaż z indywidualną kalibracją dostosowaną do Twojego stylu jazdy. Oszczędności na paliwie. Obsługujemy samochody z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem. Pełen serwis gwarancyjny.

  gaz-auto.bydgoszcz.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 21154

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Podłogi obiektowe - budmech.pl

Jeżeli budujecie państwo obiekty komercyjne i poszukujecie rozwiązań, które wytrzymają wiele lat to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy między innymi systemy nawadniania, stawy ciśnieniowe jak i również instalacje przemysłowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  www.budmech.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 21089

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Instalacje ciepłownicze - Ferrox Białystok

Nasza firma przygotowuje instalacje ciepłownicze. Możemy zająć się projektowaniem i wykonywaniem u klientów. Możemy również zaoferować Wam modernizacje istniejących instalacji. Wszystko przygotowujemy w pełni profesjonalnie. Znamy się na takich praca, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Korzystamy z najlepszych rozwiązań dostosowanych do ciepłownictwa.

  ferrox.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 21078

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 249