Logo small

TAG: inwentaryzacje

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 22
1.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    INTER-GEO inwestycje starachowice

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Inter-Geo z siedzibą w Starachowicach. Jesteśmy profesjonalnym biurem geodezyjnym świadczącym kompleksowe usługi w tej dziedzinie. Wykonujemy pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne, objętości mas ziemnych, inwentaryzacje i wytyczenia budynków, sporządzamy mapy i wszelkie inne prace geodezyjne. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie pomiarowym i zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy miłą atmosferę współpracy jak i atrakcyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.geodezja-starachowice.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.geoekspert.com.pl

Biuro Usług Geodezyjnych „GEOEKSPERT” P. Warmiński sp.j. w Będzinie to profesjonalne usługi geodezyjne oraz obsługa dużych inwestycji w tym zakresie. Oferujemy Państwu przygotowanie terenowo-prawne inwestycji, mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe oraz inne specjalistyczne pomiary i opracowania geodezyjno-kartograficzne. Wieloletnie praktyka oraz kadra inżynierów i techników geodetów pozwalają nam na realizację usług na najwyższym poziomie - dokładnie i terminowo. Naszą pracę wspomaga nowoczesne baza technologiczne i sprzęt. Zapraszamy!

  www.geoekspert.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15911

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Skanowanie 3D - Forma Studio Architektury

Szybkie i dokładne skanowanie 3D w terenie. Wykonujemy inwentaryzacje budowlane wykorzystując nowoczesną technologię skanowania laserowego na podstawie chmur punktów. Profesjonalne pomiary 3D do stworzenia dokumentacji architektonicznej dla osób prywatnych i firm. Naszym Klientom oferujemy również usługi projektowania domów pasywnych oraz energooszczędnych.

  www.formastudio.info

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 5081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    IBERYS DESIGN nawadnianie ogrodów Warszawa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Iberys Design z Warszawy. Proponujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, zagospodarowaniem i pielęgnacją obszarów zieleni i roślin we wnętrzach. Zakładanie ogrodów to nasza pasja. Łącząc ją z naszym doświadczeniem, sporządzamy piękne oraz oryginalne miejsca, gdzie można wypocząć po ciężkim dniu lub spędzić przyjemnie czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą w czasie wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Gwarantujemy punktualną realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Więcej na naszej stronie internetowej.

  www.iberys.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 5674

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    J.P. PRAXIS odbiory developerskie warszawa

Doświadczony rzeczoznawca majątkowy i budowlany (firma J.P. Praxis z siedzibą w Warszawie) zachęca do współpracy osoby prywatne, a także podmioty gospodarcze tj. firmy, banki, organy sądowe, urzędy i instytucje. Zlecenia realizowane są na terenie całego województwa mazowieckiego, z największą dokładnością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustalonym z klientem terminem. W ofercie m.in. oceny techniczne i analizy techniczno-ekonomiczne budynków, wyceny nieruchomości (domów, mieszkań, działek) powiązane z analizą rynku, czy też fachowe porady rzeczoznawcy. Więcej informacji dotyczących działalności przedsiębiorstwa znajdą Państwo na stronie internetowej.

  ekspertyzy.waw.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 5533

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.geonet-gdy.pl geodeta

GEONET to doświadczona firma geodezyjno kartograficzna działająca od 2000 roku w Gdyni. Przyjmujemy zlecenia na terenie województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Precyzyjnie wykonujemy mapy projektowe, dokonujemy pomiarów realizacyjnych i realizujemy inwentaryzacje obiektów budowlanych, dróg oraz przyłączy mediów. Dzięki rozbudowanej ofercie oraz fachowej obsłudze grono usatysfakcjonowanych ze współpracy z naszą firmą Klientów, ciągle się poszerza. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.

  geonet-gdy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16361

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.pracownia-vinci.pl Biuro projektowe

Projektowanie obiektów budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego, obiektów handlowych i usługowych oferuje Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna VINCI Dariusz Lubera w Kamieniu. Dostarczamy nadzór autorski nad przebiegiem inwestycji wraz z biegłym doradztwem oraz - w zależności od potrzeb - badaniami termowizyjnymi. W naszej ofercie znajduję się również adaptacje projektów typowych i projekty zagospodarowania terenu, projekty zamienne, remonty i modernizacje, inwentaryzacje budowlane, jak też rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania. Zapraszamy do współpracy!

  pracownia-vinci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.smart-bud.com.pl świadectwo

Inwentaryzacje budowlane i doradztwo techniczne związane z eksploatacją budynków oferuje firma Smart-Bud Marek Nowak z Zabrza. Na potrzeby umów przygotowujemy kosztorysy budowlane, które zawierają wycenę realizacji inwestycji. Poza tym wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonujemy wydruki wielkoformatowe, wycenę maszyn oraz zapewniamy wypożyczalnię sprzętu budowlanego. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, posiadający niezbędne uprawnienia i certyfikaty w zakresie przeglądów technicznych, inwentaryzacji czy też badań termowizyjnych budynków. Zapraszamy do kontaktu!

  smart-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    AZYMUT podziały działek

Azymut to biuro geodezyjne z Kozienic, działające w branży od wielu lat. Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje: pomiary geodezyjne, podziały nieruchomości i działek, inwentaryzacje podwykonawcze, inwentaryzacje sieci, niestandardowe opracowania geodezyjne. Na zlecenie klientów przygotowujemy mapy geodezyjne do celów projektowych bądź prawnych. Realizując zamówienia, korzystamy z nowoczesnego sprzętu pomiarowego i technologii GPS. Dokładne informacje o świadczonych usługach są dostępne na stronie internetowej.

  geodeta-azymut.pl

katalog >> Budownictwo >> geodezja >> 14707

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 22