Logo small

TAG: irobot

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    Serwis elektroniczny ElektroSzpital

ElektroSzpital jest serwisem elektroniki ogólnie. Zajmujemy się naprawą takich urządzeń jak automatyczne odkurzacze marki iRobot czy wielofunkcyjne roboty kuchenne Thermomix. Posiadamy również ogromne doświadczenie w pracy z komputerami stacjonarnymi, laptopami, telefonami. Potrafimy naprawić w tym zakresie każdą usterkę. Zarówno naprawa laptopa po zalaniu czy jego kompleksowe czyszczenie i konserwacja to nasza specjalność. Kochamy muzykę, dlatego nasi specjaliści dbają również o sprzęty audio - naprawę, konserwację i wymianę zużytych części bez względu na wiek i stan urządzenia. Nasi technicy cechują się zdobywaną przez lata wiedzą, pasją oraz zaangażowaniem do wykonywanych obowiązków. ElektroSzpital to także wysokiej jakości blog, na którym znajdziecie wszelkie potrzebne informacje z zakresu historii elektroniki oraz dbania o sprzęty codziennego użytku.

  elektroszpital.pl

katalog >> Komputery i internet >> serwis komp. >> 21630

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    IVITER SERWIS Naprawa sprzętów elektronicznych

Kiedy Twoje ulubione urządzenia elektroniczne ulegną uszkodzeniu i przestaną działać - nie wpadaj w panikę, tylko zgłoś się do nas! Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, który w krótkim czasie daje drugie życie urządzeniom. Naprawiamy thermomixy, odkurzacze automatyczne i pionowe, laptopy, komputery, hulajnogi elektryczne, sprzęt audio (również zabytkowy i retro), ekspresy do kawy (automatyczne, kolbowe, przelewowe, kapsułkowe), stacje parowe, telewizory i wiele innych. Na początku zawsze przeprowadzamy darmową diagnozę, po której jesteśmy w stanie określić powód usterki i ewentualne części zamienne. Na każdą naszą naprawę wystawiamy gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Posiadamy doświadczenie, sprawdzonych dostawców części zamiennych i profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne. Zapraszamy do kontaktu!

  iviterserwis.pl

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 21917

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Roboty sprzątające

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży robotów sprzątających. Nasz zespół to grupa pasjonatów, a nasza historia sięga roku 2002. Na polskim rynku robosklep oficjalnie pojawił się w 2010 roku. Nasz sklep był pierwszym profesjonalnym salonem sprzedaży automatycznych robotów sprzątających. Oferujemy Państwu tylko profesjonalne produkty najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi oraz największymi dostawcami i dystrybutorami robotów na świecie. Nasz sklep współpracuje także z serwisem robotów sprzątających SERWIS.COM. Serwis iRobot Roomba dokonał przeszło 300 000 napraw urządzeń. Naszą wizją jest podtrzymywanie pozycji lidera na rynku robotyki użytkowej oraz poszerzanie asortymentu o produkty technologii robotycznej, które zawierają elementy sztucznej inteligencji. Sklep iRobot Roomba to doskonały wybór najlepszych produktów. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową robosklep.pl.

  robosklep.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 15202

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 3 z 3