Logo small

TAG: izolacje

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 85
1.    izolbyd.pl izolacja pianką poliuretanową

Izolacje domów z wykorzystaniem najnowocześniejszego i najlepszego materiału izolacyjnego dostępnego na rynku, jakim jest izolacja natryskowa w postaci piany poliuretanowej oferuje firma IZOLBYD S.C. w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w ocieplaniu poddaszy, elewacji, fundamentów, stropodachów oraz posadzek. Naszym klientom zapewniamy25 lat gwarancji na niezmienność parametrów izolacyjnych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  izolbyd.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20149

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    szczelnytaras.pl

Membranę tarasową eksponowaną GT, balastowe płyty betonowe na stopkach plastikowych, taras balastowany deskami czy też kompozytem to propozycje firmy SZCZELNY TARAS w Szewcach. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą unikalną ofertą, której celem sa fachowe hydroizolacje tarasów oraz balkonów z użyciem certyfikowanych membran PVC. Zapraszamy do współpracy!

  www.szczelnytaras.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 19965

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Hydroizolatorzy fundamentów

Izolacje przeciwwilgociowe to nasza domena. Nazywamy się Hydroizolatorzy i od wielu lat świadczymy usługi budowlane z zakresu hydroizolacji tarasów, dachów, czy fundamentów. Nie boimy się żadnych wyzwań, gdyż wiemy, że możemy pomóc każdemu. Także Tobie! W indywidualny sposób podchodzimy do każdego zlecenia, wykorzystując nowoczesne technologie oraz innowacyjne metody pracy. Hydroizolatorzy to firma, z którą poznasz nowy wymiar jakości i zrozumiesz, że można łączyć bezpieczeństwo i profesjonalizm z błyskawicznym wykonywaniem prac. Sam się przekonaj.

  www.hydroizolatorzy.com.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 19709

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Matbau.com

Firma MATBAU to dystrybutor materiałów budowlanych pochodzących od najlepszych marek na rynku. W naszej ofercie znajdują się produkty Weber, Remmers, Sika, Stauber, Mapei czy Steinbacher. Oferujemy wszystko co niezbędne przy budowie czy remoncie, np. hydroizolacje mineralne i bitumiczne, tynki renowacyjne, posadzki przemysłowe czy też powłoki żywiczne.

  www.matbau.com/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 19203

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Remont dachu - termopian.com.pl

Sprawdzona i polecona marka termopian.com.pl wykonująca izolacje zbiorników to propozycja nie do odrzucenia. Jest to najlepsza jakościowo oferta, dzięki której pozyskamy dziś niezwykle istotne dla nas izolacje na rynku. Dzięki tej marce będziemy mogli zadbać o natrysk pianki a także wiele innych rozwiązań. Gorąco polecamy wszystkim!

  termopian.com.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 19046

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Hydrostop-3 - izolacja fundamentów, osuszanie po zalaniu

Planujesz wykonać hydroizolacje swojego domu i zastanawiasz się gdzie szukać odpowiednich fachowców? Zapraszamy do nas! Działamy na rynku ponad 25 lat. W naszej ofercie znajdziecie między innymi taki usługi jak zabezpieczenie fundamentów, osuszanie fundamentów czy też hydroizolacja ścian fundamentowych. Pełna oferta dostępna na stronie internetowej. Zapraszamy!

  hydrostop3.pl

katalog >> Budownictwo >> osuszanie budynków >> 18953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.frizo.pl

Instalacje grzewcze, wentylacja i klimatyzacja dla przemysłu i obiektów użyteczności publicznej, a także izolacje termiczne i chłodnictwo przemysłowe to zakres działalności, jaka w Warszawie prowadzi firma FRIZO Sp. z o.o. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Swoją działalność prowadzimy od 30 lat, również w uzupełnieniu oferty GRUPY BUDOWLANEJ GI POLSKA. Zapraszamy do współpracy.

  frizo.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 18929

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    hydroizolacjepiszczek.pl

Na terenie województwa dolnośląskiego swoje usługi świadczy firma Hydroizolacje Piszczek ze Ścinawki Średniej. Oferujemy szeroki zakres usług związany z osuszaniem, izolowaniem, odwilgacaniem jak i naprawą budynków każdego typu, również starych oraz zabytkowych. Proponujemy wykonanie okresowych przeglądów budynku lub wydawanie opinii technicznych o ich stanie. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów i dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami. Zapewniamy najwyższą jakość usług, terminowość i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie.

  https://www.hydroizolacjepiszczek.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 18766

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.thpur.pl izolacje natryskowe pianką stargard

Izolacja przeciwskropleniowa, izolacja natryskowa dachów płaskich, a poza tym ocieplanie przechowalni warzyw i owoców, komór chłodniczych i magazynów to oferta firmy THpur w Stargardzie. Specjalizujemy się w ociepleniach natryskowych pianką poliuretanową (PUR) i powłokami izolacyjnymi. Wykonujemy termoizolacje i hydroizolacje fundamentów, izolację podłogi na gruncie czy izolacja poddaszy domków jednorodzinnych. Pianką izolujemy także budynki inwentarskie, kurniki, chlewnie. Przeprowadzamy natrysk posadzek hal magazynowych i parkingów. Zapraszamy do współpracy!

  thpur.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18018

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.stanepoxyd.pl

Zabezpieczanie betonu z zastosowaniem polimoczników, iniekcji oraz hydroizolacje oferuje firma STANEPOXYD Stanisław Świtalski w miejscowości Lipie. Oferujemy systemy żywiczne i iniekcje poziome oraz pionowe, wiercimy studnie drenażowe oraz izolujemy w technologii białej wanny. Stosujemy również systemy naprawcze betonu typu PC lub PCC, jak też pianowe izolacje dachów. Zajmujemy się pracami przy nowych inwestycjach, jak i przy już istniejących budynkach, także w obiektach zabytkowych, współpracując m. in. z instytucjami publicznymi i spółdzielniami mieszkaniowymi. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań.

  www.stanepoxyd.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16731

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 85