Logo small

TAG: izolacji

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 52
1.      Kołki do styropianu Kemplast

Kupując kołki do styropianu marki Kemplast masz pewność, że spełniają one wszelkie wymogi stawiane materiałom do mocowania termoizolacji. O ich przydatności świadczy aprobata techniczna i certyfikat zakładowej kontroli produkcji wystawiony przez Instytut Techniki Budowlanej. Łączniki izolacji dostępne są w 2 wariantach: z trzpieniem plastikowym lub metalowym. Dodatkowo kołki mogą posiadać wydłużoną strefę rozpierania, której celem jest jeszcze lepsze mocowanie w styropianie lub innym podłożu. Pomożemy w dobraniu kołka o odpowiedniej długości, znamy się na tym dobrze. Kołki do styropianu produkujemy od ponad 20 lat.

  kemplast.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 19877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.cstr.com.pl

Pokryciami dachowymi dachów płaskich w halach na konstrukcjach metalowych bądź betonowych zajmuje się firma Constructions Patryk Obara w Suchedniowie. Wykonujemy paraizolacje, ocieplenia oraz krycie właściwe. Świadczymy też serwis dachowy oraz podejmujemy się napraw bądź poprawek dachów. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z ogromnym doświadczeniem w dekarstwie. Cenimy jakość i solidność, dlatego do realizacji zleceń wykorzystujemy produkty i narzędzia cenionych producentów, takich jak: Leister, Festool, Makita i Bosch. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy!

  cstr.com.pl

katalog >> Budownictwo >> dachy >> 16846

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    SCAFFO

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Scaffo, znajdującej się w Bielsko-Białej. W naszej działalności zajmujemy się produkcją profesjonalnych wzorników przemysłowych i siatek rusztowaniowych wykorzystywanych w branży budowlanej. Ponadto zajmujemy się produkcją systemów ekspozycyjnych POS, stojaków, tablic PCW, odzieży reklamowej i roboczej oraz wzorników książkowych. Wszystkie produkty są produkowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszego sprzętu. Do każdego zamówienia staramy się podchodzić kompetentnie i indywidualnie. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na stronie internetowej.

  scaffo.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 16453

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    usuwanie wilgoci

Marcco Nowy Tomyśl to specjalistyczne usługi budowlane a w szczególności osuszanie budynków, izolacje natryskowe i frezowanie kominów, naprawa kominów. Obszar działania to Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawa i inne miasta w Polsce. Odgrzybianie domów, podcinanie ścian, usuwanie wilgoci, osuszanie domów oraz osuszanie ścian i odtwarzanie izolacji. Zapraszamy Państwa gorąco - izolacje poziome, iniekcja krystaliczna, rozwiercanie kominów Poznań.

  www.marcco.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 8985

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    AQS pomiary hałasu

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy AQS z siedzibą w Krakowie. Jesteśmy założonym w 2006 roku przedsiębiorstwem specjalizującym się w pomiarach akustycznych, ekspertyzach oraz mapach hałasu. Nasze usługi świadczymy w budynkach, na budowach jak też w środowisku. Korzystamy z nowoczesnych metod pomiarowych umożliwiających nam precyzyjne pomiary hałasu, pogłosu, zrozumiałości mowy, izolacyjności akustycznej lub akustyki wnętrz. Zapewniamy szybką realizacje zlecenia, konkurencyjne ceny i fachową obsługę. Szczegóły oferty i dane kontaktowe zamieszczone są na naszej witrynie.

  www.aqs.com.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 14455

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Polecamy

Profesjonalne osuszanie budynków, odgrzybianie i odwilgacanie (izolacje przeciwwilgociowe ). Marccoo Nowy Tomyśl (blisko Poznań) - specjalizacja to osuszanie budynków, cięcie ścian i cięcie murów, usuwanie wilgoci, iniekcja krystaliczna, podcinki czyli podcinanie ścian. Kompleksowe osuszanie domów i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej. Zapraszamy - izolacje poziome, osuszanie budynków, izolacje przeciwwilgociowe, cięcie ścian i murów Poznań oraz inne miasta w całym kraju.

  www.osuszamybudynki.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 8592

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.termex-fiber.pl

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy oferującej skuteczne i ekologiczne systemy ocieplenia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Termex-Fiber z Białogardu w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo od 2003 roku zajmuje się produkcją oraz kompleksowym montażem wełny celulozowej Termex. Oferowana metoda zapewnia doskonałą izolację, przyjazność dla środowiska jak i zgodność z obowiązującymi normami. Z naszej strony zapewniamy montaż, wynajem maszyn jak również fachowe doradztwo. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe.

  www.termex-fiber.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 14124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Plandeki okryciowe - plandeki-okryciowe.pl

W ofercie Fol-Tech znajdą Państwo najwyższej jakości folie i okrycia wykonane z wytrzymałej i solidnej folii. Stale doskonalimy naszą ofertę i wzbogacamy ją o nowe produkty. Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw wygórowanym potrzebom klientów. W ofercie Fol-Tech folie okryciowe, plandeki samochodowe, folie rolnicze, folie budowlane.

  plandeki-okryciowe.pl

katalog >> Motoryzacja >> plandeki >> 13898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    DACHLUX BETA pokrycia dachowe

Dachlux zapewnia profesjonalne również porządne czynności. Jest nowoczesnym importerem oraz autoryzowanym reprezentantem producentów pokryć dachowych. Posiada 15 oddziałów handlowych, w których świadczy czynności doradcze w obszarze doboru certyfikowanej ekipy dekarskiej również zakupu materiałów dekarskich. Do tego przeprowadza transport, zamówionego asortymentu na plac budowy. Przygotowuje kosztorysy, prezentujące komplet wydatków za wykonanie dachu. Dużą uwagę przywiązuje do solidnej również kompleksowej obsługi klienta. Jeśli chcą Państwo dobrać rozsądną ofertę czynności dekarskich, zapraszamy oczywiście do nas i odwiedzenia naszej stronie internetowej.

  dachlux.pl

katalog >> Budownictwo >> dachy >> 11747

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    maxpur.com.pl Pianka PUR Bielsko-Biała

Nowoczesne rozwiązania termiczne w zakresie izolacji oferuje firma Maxpur z Bielsko-Białej. Specjalizujemy się w ocieplaniu domów oraz innych budynków z zastosowaniem technologii natryskowej. Zajmujemy się ocieplaniem hal, ocieplaniem poddaszy i strychów, fundamentów. Posiadamy wysokiej klasy zapleczem sprzętowym, zapewniając skuteczne i ekonomiczne rozwiązania szybko i terminowo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  www.maxpur.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20285

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 52