Logo small

TAG: język

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 286
1.    bradburyschool.com

Jeżeli poszukujesz szkoły językowej, która pomoże Ci w przełamaniu bariery językowej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą English School. Oferujemy atrakcyjne kursy języka angielskiego i hiszpańskiego indywidualne i grupowe. Koncentrujemy się na poprawie umiejętności komunikacyjnych naszych uczniów. W trosce o rozwój naszych kursantów zajęcia prowadzimy w języku obcym. Z naszych usług korzysta setki osób. Lekcje są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz native speakerów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat istnienia szkoły zapraszamy na stronę internetową.

  www.bradburyschool.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 18328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Speakin.pl - języki obce online

W dzisiejszych czasach trudno jest planować swoją karierę na ciekawym stanowisku bez znajomości języka obcego. Z tego powodu warto jest poznać angielski czy też niemiecki. Czasami nauka jeżyków idzie nam bardzo mozolnie. Warto odwiedzić stronę Speakin.pl, opisane tam sposoby nauki oraz wiele przydatnych materiałów znacząco ułatwią nam naukę a w przyszłości biegłe porozumiewanie się po angielsku. Wejdź na stronę i poznaj skuteczne metody na naukę jeżyka i poznawanie nowych słówek.

  speakin.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 17834

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.yes-school.pl

Szkoła Języków Obcych YES Your English School w Pruszczu Gdańskim to oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych oraz realizujemy kursy specjalistyczne dla firm z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Proponujemy ponadto kursy General English dla dzieci, młodzieży, dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz do matury i wiele innych. Zapraszamy!

  www.yes-school.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Przedszkole Konstancin Świat Dziecka

Przedszkole Świat Dziecka to niepubliczna placówka w Konstancinie z profilem językowym. Troszczymy się tutaj o każdy detal, dbamy o to by wspierać rozwój dziecka oraz zapewnić maksimum bezpieczeństwa. W przedszkolu maluchy dostają zdrowe ekologiczne posiłki. Mamy własna kuchnię, dzięki czemu możemy szczególnie zadbać o potrzeby dzieci z alergiami. W naszym przedszkolu istnieje możliwość przygotowania urodzin w godzinach popołudniowych również dla dzieci spoza przedszkola.

  www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 17368

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.alkon24.pl

Prezentujemy Państwu Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik z Warszawy. Trudnimy się przeprowadzaniem tłumaczeń, zarówno z języka obcego na polski, jak również z jednego języka obcego, na inny. Pracują u nas tłumacze, którzy biegle znają m.ni. język angielski, niemiecki, francuski, włoski czy rosyjski. Poza tłumaczeniami pisemnymi, realizujemy także ustne - możemy pomóc u notariusza, podczas spotkania biznesowego, także poza granicami Polski. W przypadku, gdy naszemu Klientowi zależy na czasie, umożliwiamy również skorzystanie z opcji tłumaczenia ekspresowego, które możemy wykonać już w ciągu godziny. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.alkon24.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    imbierowicz.pl

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się tłumaczeniami przysięgłymi z języka angielskiego? Zależy Ci na najwyższej jakości przekładów, terminowości i miłej współpracy? Doskonale trafiłeś! Biuro tłumaczeń ABC od 1991 roku świadczy swoje usługi w Gdyni i trójmieście. Specjalizuje się w przekładach ustnych oraz pisemnych a oprócz tego tłumaczeniach przysięgłych dokumentów, aktów notarialnych, pism oraz zaświadczeń. Biuro współpracuje z klientami indywidualnymi a także przedsiębiorstwami oferując atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.imbierowicz.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17187

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Po niemiecku - język niemiecki dla każdego

Strona www.poniemiecku.com przybliża język niemiecki w każdej możliwej formie od krótkich i prostych tekstów ogłoszeń po dłuższe formy wypowiedzi i oficjalne dokumenty. Autorzy systematyzują wiedzę, uczą, a także podają przykłady, przez co pokazują, że nauka niemieckiego nie jest trudna, wystarczy tylko chcieć.

  poniemiecku.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16878

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    angielski - poangielsku.com

Nasze publikacje ułatwiają opanowanie języka angielskiego na poziomie podstawowym, a także średnio zaawansowanym. Prezentujemy niezbędne zwroty po angielsku. Pokazujemy, jak napisać wartościowe CV, aby trafiło w oczekiwania pracodawców zagranicznych. Dyskutujemy o zasadach gramatycznych, czy o krótkich i długich formach wypowiedzi, często spotykanych na maturze.

  poangielsku.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 16867

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    instytutenter.pl

Działalność Instytutu Języków Obcych ENTER w Lesznie opiera się o innowacyjne metody nauki oraz nowoczesne modele zarządzania. Prowadzimy kursy językowe dla trzech grup wiekowych, zawodowe dla dorosłych oraz z możliwością nauki indywidualnej dla dzieci w domu (Homeschooling). W ramach biura tłumaczeń uruchomiliśmy usługę Tłumaczenia 24h, jakie obsługuje tłumaczenia dokumentów w 11 językach. Plusem naszego biura jest tłumaczenie zgodne z Europejską normą tłumaczeniową PN- EN 15038 oraz bogate doświadczenie translatorskie. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie zapoznacie sie ze szczegółami oferty.

  www.instytutenter.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Szkoła językowa Metropolitan Language Professionals

Nasza szkoła języków obcych w Opolu powstała, aby ułatwić osobom zainteresowanym rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki różnych języków. Staramy się przekonać każdego, że dzisiaj jest to umiejętność bardzo przydatna - zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnych. Dlatego właśnie zatrudniamy nauczycieli z powołaniem, odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Dzięki nim już wielu naszych klientów przekonało się, że kursy i korepetycje bardzo ułatwiają zaznajomienie się z tajnikami języków obcych. Staramy się nauczać ciekawie i w sposób, który zapewni intuicję w posługiwaniu się konkretnym językiem. Staramy się ułatwić naukę także osobom, które podchodzić do tego niechętnie i bez wiary we własne siły. Przekonujemy ich, że w nauce obcego języka wszystko jest możliwe, jeżeli ktoś tylko naprawdę chce nauczyć się w nim mówić. Nasza szkoła językowa działa z pasją i wiarą w to, że każdy może nauczyć się danego języka obcego. Zapraszamy do nas wszystkich, niezależnie czy i na jakim poziomie znają dany język.

  mlp.opole.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16705

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 286