Logo small

TAG: językowa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38
1.    Szkoła Językowa Pruszków - benedu.pl

Szkoła językowa Benedu z Pruszkowa prowadzi kursy językowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz firm. Szeroka lista nauczanych języków obejmuje angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, jak również język polski dla cudzoziemców. Oprócz tego firma oferuje kursy na odległość poprzez platformę online Mulitikurs.pl.

  benedu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 21797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Kurs angielskiego Lublin - noproblem.edu.pl

W XXI wieku nauka angielskiego to podstawa. Warto o nią zadbać już teraz. Szkoła językowa noProblem oferuje swoich słuchaczom doświadczonych trenerów angielskiego, których wiedza potwierdzona certyfikatami stanowi Twoją gwarancję zdobycia umiejętności. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy posiadasz już wysoki poziom kompetencji. Razem z noProblem przygotujesz się do celu, który sobie założyłeś.

  www.noproblem.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 19397

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Szkoła językowa Metropolitan Language Professionals

Nasza szkoła języków obcych w Opolu powstała, aby ułatwić osobom zainteresowanym rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki różnych języków. Staramy się przekonać każdego, że dzisiaj jest to umiejętność bardzo przydatna - zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnych. Dlatego właśnie zatrudniamy nauczycieli z powołaniem, odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Dzięki nim już wielu naszych klientów przekonało się, że kursy i korepetycje bardzo ułatwiają zaznajomienie się z tajnikami języków obcych. Staramy się nauczać ciekawie i w sposób, który zapewni intuicję w posługiwaniu się konkretnym językiem. Staramy się ułatwić naukę także osobom, które podchodzić do tego niechętnie i bez wiary we własne siły. Przekonujemy ich, że w nauce obcego języka wszystko jest możliwe, jeżeli ktoś tylko naprawdę chce nauczyć się w nim mówić. Nasza szkoła językowa działa z pasją i wiarą w to, że każdy może nauczyć się danego języka obcego. Zapraszamy do nas wszystkich, niezależnie czy i na jakim poziomie znają dany język.

  mlp.opole.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16705

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Szkoła Językowa Prolang

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych dla kadry pracowniczej i zarządzającej. Organizujemy szkolenia z zakresu języka biznesowego, bankowego, prawniczego, medycznego i farmaceutycznego oraz IT. Działamy na terenie całej Polski.

  www.prolang.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 15632

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Kursy językowe w Bielsku - Białej to Twoja szansa na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. Szkoła For You oferuje kursy stacjonarne oraz online dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Nieważne, czy jesteś studentem, czy przedsiębiorcą: z nami nauczysz się zwrotów oraz słówek przydatnych w Twojej branży. Wybierz For You teraz i zacznij rozmawiać w obcym języku bez lęku oraz wstydu.

  www.foryou.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    lingpartner.pl

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Ling Partner we Wrocławiu. Proponujemy solidne tłumaczenia pisemne i ustne w wersji uwierzytelnionej i zwykłej oraz profesjonalne kursy oraz szkolenia językowe. W ofercie posiadamy szeroki wybór języków, wśród których znajdą Państwo m.in. angielski, hiszpański, fiński, szwedzki, rosyjski, chiński lub koreański. Prowadzimy również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy dla firm oraz kursy języka specjalistycznego. Organizujemy warsztaty językowe o każdej tematyce. Pracujemy na autorskich materiałach. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  https://www.lingpartner.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 19548

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Szkoła językowa Warszawa

British School to nauka języków obcych w profesjonalnym wydaniu na terenie Warszawy (Wola). Mamy kursy dedykowane dzieciom (od 3 lat), przedsiębiorstwom, maturzystom, gimnazjalistom, osobom pragnącym szybko zdobyć umiejętności konwersacyjne. Zapewniamy intensywne programy nauki języka na wakacjach. W pracy wykorzystujemy tablice interaktywne i oddajemy do dyspozycji platformę e learningową.

  britishschool.pl/warszawa-wola-centrum/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 13952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    akademos.edu.pl angielski dla firm warszawa

Posiadająca siedzibę w Warszawie firma AKADEMOS serdecznie zachęca klientów indywidualnych jak również firmy do współpracy oraz zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Od 1990 roku zajmujemy się prowadzeniem kursów stacjonarnych oraz wyjazdowych, szkoleń branżowych, tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi, korektą oraz audytami językowymi. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów ceniących sobie profesjonalizm i skuteczność. Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów i zapewniamy najwyższą jakość usług. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  www.akademos.edu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19138

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    bradburyschool.com

Jeżeli poszukujesz szkoły językowej, która pomoże Ci w przełamaniu bariery językowej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą English School. Oferujemy atrakcyjne kursy języka angielskiego i hiszpańskiego indywidualne i grupowe. Koncentrujemy się na poprawie umiejętności komunikacyjnych naszych uczniów. W trosce o rozwój naszych kursantów zajęcia prowadzimy w języku obcym. Z naszych usług korzysta setki osób. Lekcje są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli oraz native speakerów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat istnienia szkoły zapraszamy na stronę internetową.

  www.bradburyschool.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 18328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Szkoła językowa i biuro tłumaczeń Tarnowskie Góry

Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną naukę angielskiego online. Uczymy od podstaw skutecznymi metodami przynoszącymi szybkie efekty. Oferujemy szereg różnych kursów języka angielskiego szytych na miarę. Wśród nich znajdują się m.in.: kursy egzaminacyjne, kursy specjalistyczne, kursy języka angielskiego ogólnego, kursy konwersacyjne. Proponujemy naukę angielskiego online, jednakże oferujemy również zajęcia stacjonarne. Działamy również jako biuro tłumaczeń w Tarnowskich Górach, które skupia wokół siebie najlepszych tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski ze specjalizacją w tłumaczeniach prawniczych, technicznych i finansowych. Przykładamy wielką wagę do zadowolenia klientów z naszych tłumaczeń na język angielski.

  www.e-naukaangielskiego.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 12308

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38