Logo small

TAG: jednokomorowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.    szambabetonowesolidbet.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy SOLIDBET. Nasza siedziba znajduje się w Skaryszewie w województwie mazowieckim, a produkcją szamb betonowych zajmujemy się już od wielu lat. Proponujemy wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają wszystkie obowiązujące normy. Produkujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe, monolityczne, szeregowe a także kanały samochodowe i piwnice betonowe. Zajmujemy się też przepompowaniem betonu. Zapewniamy doradztwo, terminowość i fachową współpracę. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą witrynę.

  www.szambabetonowesolidbet.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 20973

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    szambaonline.pl

Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją firmy JESBET, która znajduje się w Jedlińsku nieopodal Radomia. Oferujemy produkcję szamb i zbiorników. W ciągłej sprzedaży posiadamy szamba betonowe, szamba ekologiczne, oczyszczalnie przydomowe i zbiorniki na gnojówkę. Nasze szamba są wysoce wodoodporne, posiadają mocne i trwałe zbrojenie oraz zabezpieczenie w postaci izolbetu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu oraz montażu szamb i zbiorników. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  szambaonline.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 20440

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Szamba betonowe 6 lat gwarancji

Trudnimy się w wyrobów także sprzedaży szczelnych zbiorników betonowych. Fabrykujemy je z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, uszczelniamy szamba wyjątkowymi domieszkami jakie opracowaliśmy przez 18 letnie badanie aby zapewnić 100% szczelności. Zbiorniki na szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe objęte są 6 letnią gwarancją oraz mają całkowitą dokumentację dzięki której odbiór budynku to jedynie formalność. Zbiorniki betonowe przeznaczone na ścieki, deszczówkę, gnojowicę, gnojówkę i separator tłuszczów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się kominki betonowe, płyty najazdowe i sygnalizatory napełnienia szamba.Dodatkiem szerokiej palet artykułów są żeliwne dekle na szamba betonowe. Lokalnym klientom proponujemy fachowe doradztwo, pomoc na każdym etapie współpracy także transport zakupionego produktu na obszarze kraju w niskiej cenie. Pozyskując szamba betonowe odbieracie fachowy montaż gratis. Wybierając ofertę naszej firmy jesteśmy przekonani że zrealizujemy Państwa oczekiwania.

  tanieszambabetonowe.com.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 12842

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    PrimaGran Sp. z o.o.

Zlewozmywaki granitowe od PrimaGran utrzymane w designerskiej stylistyce, to idealny dodatek do Twojej kuchni. Nasze produkty wykonane są z niezwykle wytrzymałego materiału, dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach; posiadamy zlewy dwu i jednokomorowe w pięciu wariantach kolorystycznych. Oferowane przez nas produkty są wysoce odporne na zabrudzenia i zarysowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą PrimaGran.

  primagran.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 12188

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Baterie kuchenne - zlewozmywak24.pl

Zlewozmywaki granitowe to oferta przygotowywana przez naszą firmę. W ofercie znajdziecie u nas zlewozmywaki w różnych kształtach, realizowane w taki sposób, by oferta była dopasowana do potrzeb różnych klientów. Stale pracujemy nad naszymi rozwiązaniami, staramy się je udoskonalać. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z naszą firmą macie gwarancję doskonałych rozwiązań praktycznych do Waszych kuchni.

  zlewozmywak24.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> serwis i wyposażenie kuchni >> 14697

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    szambobetonowe24.pl

Szamba betonowe jednokomorowe ze stali żebrowanej i szamba betonowe dwukomorowe oferuje firma SEPTIC w miejscowości Jastrzębia. Jako producent wykonujemy też kosztorys zbiorników betonowych i zapewniamy transport na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie praktyka, dzięki czemu możemy zagwaarntować fachowe doradztwo przy doborze maksymalnych rozwiązań i darmowy montaż. Zapraszamy do współpracy.

  www.szambobetonowe24.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 20972

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Szamba betonowe | zamow-szambo.pl

Producent szamb betonowych działający pod adresem Zamow-szambo.pl oferuje szamba betonowe ekologiczne w pojemnościach 3-12 metrów sześciennych jednokomorowe, dwukomorowe i trzykomorowe. W ofercie także inne zbiorniki betonowe. Zamów szambo telefonicznie z dostawą na terenie całej Polski oraz z profesjonalnym montażem!

  zamow-szambo.pl/

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 15646

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Szamba betonowe Producent

Trudnimy się w produkcji oraz sprzedaży szczelnych zbiorników betonowych. Robimy je z najlepszych artykułów dostępnych na rynku, spajamy szamba wyjątkowymi domieszkami które zaprojektowaliśmy przez 18 letnie doświadczenie. Zbiorniki na szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe objęte są 6 letnią gwarancją oraz posiadają pełną dokumentację dzięki której odbiór budynku to tylko formalność. Zbiorniki betonowe przeznaczone na ścieki, deszczówkę, gnojowicę, gnojówkę i separator tłuszczów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się kominki betonowe, płyty najazdowe i sygnalizatory napełnienia szamba. Uzupełnieniem obfitej gamy wyrobów są żeliwne dekle na szamba betonowe. Naszym klientom proponujemy fachowe doradztwo, pomoc na każdym etapie współpracy oraz transport zakupionego towaru na terenie kraju w niskiej cenie. Kupując szamba betonowe otrzymujecie fachowy montaż gratis. Wybierając propozycję naszej firmy jesteśmy przekonani iż zaspokoimy Państwa wyczekiwania.

  www.szczelneszambabetonowe.com.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 14175

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    SZAMBA BETONOWE szamba poznań

Zachęcamy Państwa serdecznie do współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji i montażu szamb betonowych. Proponujemy profesjonalny montaż zbiorników w przygotowanym wykopie oraz przyłącze kanalizacji zewnętrznej a usługi świadczymy na terenie całego kraju. Proponujemy Państwu trwałe, solidne i wodoszczelne zbiorniki jednokomorowe lub dwukomorowe. Mogą one służyć jako zbiorniki na nieczystości, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę, jako studzienki wodomierzowe jak również separatory tłuszczu. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny i współpracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę.

  www.szambabetonowe-24.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14132

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Szamba betonowe z gwarancją

Działamy na rynku polskim od 18 lat fabrykując dodatkowo dostarczając Państwu wodoszczelne szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. W asortymencie naszej firmy znajdują się zbiorniki na szambo, ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separator tłuszczów. Co więcej mamy płyty najazdowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz kominki betonowe. Wzbogacamy propozycję o sygnalizatory napełnienia oraz włazy żeliwne na szamba betonowe. W Matszamb posiadamy rozległą i wykwalifikowaną kadrą która służy Wam pomocą także doradzi przy doborze właściwej wielkości zbiornika. Lokalnym atutem jest także wysoce zaawansowane zaplecze techniczne dzięki jakiemu zapewniamy przewóz zakupionych towarów na terenie państwa w atrakcyjnie małych cenach. Kulminacją oferty Matszamb jest 6 letnią gwarancja szczelności oraz wytrzymałości szamba oraz montaż gratis. Do każdego zakupionego zbiornika całkowita dokumentacja(aprobata ITB, atest PZH, deklaracja Zgodności). Konsumenci którzy wybiorą ofertę naszej firmy mogą liczyć na niskie ceny i długoletnie zadowolenie.

  szamba-betonowe-zbiorniki.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 12843

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12