Logo small

TAG: jednorazowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 52
1.    Sklep Czysty Szop rękawiczki jednorazowe, dezynfekcja

Sklep online Czysty Szop to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zaopatrzyć się w artykuły higieniczne najwyższej jakości. Już teraz wejdź na naszą stronę internetową czystyszop.pl i sprawdź, w jaki sposób możesz załapać się na darmową dostawę. Oddajemy w Wasze ręce rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji, płyny do dezynfekcji, rękawiczki nitrylowe, środki czystości.

  czystyszop.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 22064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Producent odzieży roboczej jednorazowej - globalhygiene.pl

Global Food Hygiene to importer, dystrybutor i producent odzieży roboczej jednorazowej przeznaczonej dla branży spożywczej. W swojej ofercie firma posiada odzież ochronną do głowy, rąk i nóg zarówno jednorazową, jak i specjalistyczną. Firma Global Food Hygiene oferuje także akcesoria masarskie, systemy dozowania, narzędzia rozbiorowe oraz dozowniki.

  globalhygiene.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 21644

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Opakowania dla cateringu

W przypadku gdy prowadzą Państwo firmę cateringową lub bar typu fastfood, być może planujecie organizację pikniku czy przyjęcia w plenerze polecamy skorzystać z oferty proekologicznej firmy Packman. Jesteśmy uznanym fabrykantem pojemników do cateringu dietetycznego. Oferujemy całkowicie ekologiczne naczynia biodegradalne. Biorąc pod uwagę dobro klienta i całej planety zainwestowaliśmy w produkcję naturalnych jednorazowych opanowań przyjaznych środowisku. Nie pozostając w tyle i dbając o dobro konsumenta staliśmy się nowocześni, przeistaczając się w firmę EKOpackman. Plastikowe i styropianowe pojemniki i sztućce zastąpiliśmy całkowicie ekologicznymi pojemnikami do zgrzewu z pulpy, naczyniami z trzciny cukrowej, liści palmowych, bodegradowalnego plastiku i drewna. Nasze kubki, talerze, sztućce i słomki są nie tylko ciekawe pod względem wizualnym, ale i bardzo ergonomiczne - odporne na różne temperatury. Nie wahaj się, skorzystaj ze zróżnicowanej oferty ekologicznych opakowań do cateringu dietetycznego posiadających certyfikaty i deklarację zgodności.

  www.ekologicznenaczynia.pl/

katalog >> Gastronomia >> inne >> 23021

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Opakowania cateringowe - horecapak.pl

Firma Horeca przygotowała ofertę dla osób prowadzących m.in. catering, restauracje, kawiarnie. Hurtownia naczyń jednorazowych oferuje rzeczy z kategorii: eko opakowania, chemia, dozowniki, handel. Ponadto na stronie znajduje się zakładka gastronomia i higiena. Kupić można także produkty do domu i skorzystać z wyprzedaży. Produkty Horeca są wytrzymałe i w świetnych cenach.

  horecapak.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 22769

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    kupdogabinetu.pl

Internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL posiada ofertę całościowego zaopatrzenia gabinetów lekarskich, weterynaryjnych, stomatologicznych oraz kosmetologicznych. Zapewniamy produkty do profesjonalnej higieny wnętrz, akcesoria i narzędzia do dezynfekcji i sterylizacji skóry i rąk, narzędzi oraz małych i dużych powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty jednorazowego użytku. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami, a dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w sektorze służby zdrowia, dbamy o najwyższą jakość asortymentu. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

  www.kupdogabinetu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16926

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    industripalety.pl

Firma Industri Palety w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Specjalizujemy się w produkcji palet to składowania materiałów przemysłowych i budowlanych. Nasze produkty są przystosowane do obciążeń od 300 do 3000 kg. Oferujemy palety o wymiarach standardowych: 1200 x 1200, 1200 x 800 oraz 800 x 800. Realizujemy także zamówienia na produkty o niestandardowych wymiarach. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne oraz doświadczonych pracowników, co daje nam możliwość przekazania Państwu produktów w wysokim standardzie. Więcej informacji na nasz temat znajduje się na naszej stronie internetowej.

  www.industripalety.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 21313

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Sklep z naczyniami jednorazowymi - AleOpakowania.pl

Firma Ale Opakowania zajmuje się dystrybucją: - opakowań jednorazowych - chemii gospodarczej - produktów higienicznych Działalność prowadzimy od 25 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a co za tym idzie zaufanie szerokiej grupy klientów. U nas można nabyć: - pudełka jednorazowe - opakowania dla cukierni - opakowania duni - serwetki gastronomiczne - kubki jednorazowe - sztuczce jednorazowe Więcej na stronie Ale Opakowania.

  aleopakowania.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 14361

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


8.    www.zak-med.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Wrocławskiego Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Ortopedycznego. Oferujemy szeroki wybór urządzeń i materiałów medycznych stosowanych w placówkach służby zdrowia. Oferujemy monitory, metkownice, sprzęt jednorazowego użytku, materiały opatrunkowe, rękawice, środki dezynfekcyjne, odzież ochronną, materiały szewne, cieplarki, akcesoria do sterylizacji, narzędzia chirurgiczne, kleje tkankowe, inkubatory, porty naczyniowe, obuwie profilaktyczne oraz wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.zak-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 13667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Naczynia jednorazowe AKAR

Gastronomia, sektor bez którego nie wyobrażamy sobie opakowań jednorazowych. Z myślą o tej branży powstała firma Akar proponująca wysokiej jakości produkty, począwszy od naczynia jednorazowe, a skończywszy na specjalnych kubkach jednorazowych z nadrukiem. Dzięki różnorodności opakowań, które oferujemy, cieszymy się dużym zaufaniem i zainteresowanie klientów pochodzących z różnych sektorów.

  www.akar-opakowania.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 12490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    ABC-PAK tacki papierowe producent

Firma ABC-Pak z Sompolna jest jednym z europejskich liderów w zakresie produkcji papierowych naczyń jednorazowego użytku. W branży z sukcesami funkcjonuje już od 25 lat. Oferta producenta zawiera szeroki wybór tacek na dania gotowe, talerzy, kartoników do ciasta, tacek owalnych i prostokątnych oraz podkładek. Produkty te dostępne są w różnych wzorach i rozmiarach. W trosce o stan naszego środowiska, przedsiębiorstwo używa do ich produkcji wyłącznie materiały ulegające szybkiej i całkowitej biodegradacji. Profesjonalne zaplecze techniczne firmy jak i doświadczeni pracownicy są zapewnieniem najwyższej jakości otrzymanych produktów. Szczegóły oferty ABC-Pak dostępne są na stronie internetowej.

  abcpak.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 11930

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 52