Logo small

TAG: jednorazowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 54
1.    Sklep online viGO!

Poznaj viGO! - hurtownię opakowań gastronomicznych. Dodatkowo oferujemy worki na śmieci, opakowania jednorazowe, sztućce jednorazowe, naczynia jednorazowe oraz aluminiową folię spożywczą. Nie zapomnieliśmy również o akcesoriach piknikowych i rękawiczkach do sprzątania. Nasze produkty są wysokiej jakości i spełniają najwyższe standardy higieny. Wybierz ofertę sklepu viGO! i ciesz się łatwym i wygodnym zakupem online! Odkryj sklep online viGO! - Twoje idealne miejsce na zakupy dla gastronomii i domu!

  vi-go.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 23648

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Sklep Czysty Szop rękawiczki jednorazowe, dezynfekcja

Sklep online Czysty Szop to wyjątkowe miejsce, w którym możesz zaopatrzyć się w artykuły higieniczne najwyższej jakości. Już teraz wejdź na naszą stronę internetową czystyszop.pl i sprawdź, w jaki sposób możesz załapać się na darmową dostawę. Oddajemy w Wasze ręce rękawiczki jednorazowe, środki do dezynfekcji, płyny do dezynfekcji, rękawiczki nitrylowe, środki czystości.

  czystyszop.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 22064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Producent odzieży roboczej jednorazowej - globalhygiene.pl

Global Food Hygiene to importer, dystrybutor i producent odzieży roboczej jednorazowej przeznaczonej dla branży spożywczej. W swojej ofercie firma posiada odzież ochronną do głowy, rąk i nóg zarówno jednorazową, jak i specjalistyczną. Firma Global Food Hygiene oferuje także akcesoria masarskie, systemy dozowania, narzędzia rozbiorowe oraz dozowniki.

  globalhygiene.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 21644

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Opakowania dla cateringu

W przypadku gdy prowadzą Państwo firmę cateringową lub bar typu fastfood, być może planujecie organizację pikniku czy przyjęcia w plenerze polecamy skorzystać z oferty proekologicznej firmy Packman. Jesteśmy uznanym fabrykantem pojemników do cateringu dietetycznego. Oferujemy całkowicie ekologiczne naczynia biodegradalne. Biorąc pod uwagę dobro klienta i całej planety zainwestowaliśmy w produkcję naturalnych jednorazowych opanowań przyjaznych środowisku. Nie pozostając w tyle i dbając o dobro konsumenta staliśmy się nowocześni, przeistaczając się w firmę EKOpackman. Plastikowe i styropianowe pojemniki i sztućce zastąpiliśmy całkowicie ekologicznymi pojemnikami do zgrzewu z pulpy, naczyniami z trzciny cukrowej, liści palmowych, bodegradowalnego plastiku i drewna. Nasze kubki, talerze, sztućce i słomki są nie tylko ciekawe pod względem wizualnym, ale i bardzo ergonomiczne - odporne na różne temperatury. Nie wahaj się, skorzystaj ze zróżnicowanej oferty ekologicznych opakowań do cateringu dietetycznego posiadających certyfikaty i deklarację zgodności.

  www.ekologicznenaczynia.pl/

katalog >> Gastronomia >> inne >> 23021

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Opakowania cateringowe - horecapak.pl

Firma Horeca przygotowała ofertę dla osób prowadzących m.in. catering, restauracje, kawiarnie. Hurtownia naczyń jednorazowych oferuje rzeczy z kategorii: eko opakowania, chemia, dozowniki, handel. Ponadto na stronie znajduje się zakładka gastronomia i higiena. Kupić można także produkty do domu i skorzystać z wyprzedaży. Produkty Horeca są wytrzymałe i w świetnych cenach.

  horecapak.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 22769

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    kupdogabinetu.pl

Internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL posiada ofertę całościowego zaopatrzenia gabinetów lekarskich, weterynaryjnych, stomatologicznych oraz kosmetologicznych. Zapewniamy produkty do profesjonalnej higieny wnętrz, akcesoria i narzędzia do dezynfekcji i sterylizacji skóry i rąk, narzędzi oraz małych i dużych powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo także produkty jednorazowego użytku. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami, a dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w sektorze służby zdrowia, dbamy o najwyższą jakość asortymentu. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

  www.kupdogabinetu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16926

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    industripalety.pl

Firma Industri Palety w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Specjalizujemy się w produkcji palet to składowania materiałów przemysłowych i budowlanych. Nasze produkty są przystosowane do obciążeń od 300 do 3000 kg. Oferujemy palety o wymiarach standardowych: 1200 x 1200, 1200 x 800 oraz 800 x 800. Realizujemy także zamówienia na produkty o niestandardowych wymiarach. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne oraz doświadczonych pracowników, co daje nam możliwość przekazania Państwu produktów w wysokim standardzie. Więcej informacji na nasz temat znajduje się na naszej stronie internetowej.

  www.industripalety.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 21313

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Sklep z naczyniami jednorazowymi - AleOpakowania.pl

Firma Ale Opakowania zajmuje się dystrybucją: - opakowań jednorazowych - chemii gospodarczej - produktów higienicznych Działalność prowadzimy od 25 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, a co za tym idzie zaufanie szerokiej grupy klientów. U nas można nabyć: - pudełka jednorazowe - opakowania dla cukierni - opakowania duni - serwetki gastronomiczne - kubki jednorazowe - sztuczce jednorazowe Więcej na stronie Ale Opakowania.

  aleopakowania.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 14361

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


9.    www.zak-med.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Wrocławskiego Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Ortopedycznego. Oferujemy szeroki wybór urządzeń i materiałów medycznych stosowanych w placówkach służby zdrowia. Oferujemy monitory, metkownice, sprzęt jednorazowego użytku, materiały opatrunkowe, rękawice, środki dezynfekcyjne, odzież ochronną, materiały szewne, cieplarki, akcesoria do sterylizacji, narzędzia chirurgiczne, kleje tkankowe, inkubatory, porty naczyniowe, obuwie profilaktyczne oraz wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.zak-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 13667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Naczynia jednorazowe AKAR

Gastronomia, sektor bez którego nie wyobrażamy sobie opakowań jednorazowych. Z myślą o tej branży powstała firma Akar proponująca wysokiej jakości produkty, począwszy od naczynia jednorazowe, a skończywszy na specjalnych kubkach jednorazowych z nadrukiem. Dzięki różnorodności opakowań, które oferujemy, cieszymy się dużym zaufaniem i zainteresowanie klientów pochodzących z różnych sektorów.

  www.akar-opakowania.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> opakowania >> 12490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 54