Logo small

TAG: kanalizacyjne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64
1.    Sidex oczyszczanie i udrażnianie rur i kanalizacji Warszawa

W firmie Sidex Warszawa doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo problematyczna jest nagła awaria rur odpływowych. Dlatego zawsze działamy szybko i skutecznie. Rozwiązujemy problem z kanalizacją na długo i skutecznie. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody czyszczenia rur takie jak wuko, ciśnieniowe, pisaną, wideo inspekcję całej kanalizacji. Zatkana rura? Nie czekaj i zadzwoń do Sidex. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy nasze pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne. Jesteśmy gotowi do pracy 24 h 7 dni w tygodniu. Zapraszamy

  oczyszczaniekanalizacji.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22370

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    hydraulikwarszawa.net udrażnianie rur Warszawa

Wśród armatury hydraulicznej możemy wymienić baterie zlewozmywakowe. Z czasem takie urządzenie jak z resztą inne, potrafi zepsuć się. Z częstych usterek możemy wymienić skrzypiącą i ciężko działającą głowicę. Albo, niesprawna głowica może przepuszczać tylko zimną wodę tak, że przekręcając wajchę na ciepłą stronę, woda w ogóle może nie płynąć. Żeby naprawić baterię wcale nie trzeba wzywać hydraulika Warszawa, bo można w prosty sposób samemu naprawić problem. Do naprawy potrzebny będzie klucz nastawny oraz klucz imbusowy. Kluczem nimbusowy przeważnie o rozmiarze 2,5 mm należy odkręcić śrubę znajdującą się pod okrągłym kapslem wskazującą strony zimnej i ciepłej wody. Następnie zdejmujemy uczy wt i odkręcamy okrągłą maskownicę. Pod nią znajduje się pierścień dociskający głowicę do gniazda baterii. Aby odkręcić go potrzebny będzie klucz nastawny, lub (przeważnie) klucz płaski 27. Potem wyjmujemy zepsutą głowicę i wsadzamy nową. Następnie wszystko skręcamy i powinno działać. Firma Udrażnianie rur Warszawa hydraulik-warszawa.net oferuje naprawy baterii kuchennych, więc w razie problemów polecamy nasze usługi hydrauliczne na terenie Warszawy, Legionowa, Mare i Wołomina. Ponadto przepychamy kanalizację wuko i ciśnieniowo. W razie awarii które mogą wystąpić w godzinach nocnych uruchomiliśmy pogotowie kanalizacyjne Warszawa. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością. Mamy duże doświadczenie i zaplecze sprzętowe. Przepychanie rur trwa przeważnie krótką chwilę dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod udrażniania.

  hydraulik-warszawa.net

katalog >> Dom i Ogród >> uslugi >> 21499

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Pogotowie hydrauliczne i kanalizacyjne

Doświadczona firma przepychanierurwarszawa.pl od wielu lat zajmuje się usługami związanymi z awariami i problemami hydraulicznymi na terenie Warszawy i okolic. Przede wszystkim firma skutecznie i fachowo wykonuje udrażnianie oraz przepychanie rur wybierając skuteczna metodę w zależności od konkretnego przypadku wymagającego udrożnienia. dzięki nowoczesnym maszynom i technologiom, firma oferuje ciśnieniowe likwidowanie niedrożności w rurach za pomocą metody Wuko jak również z zastosowaniem metod mechanicznych i elektrycznych. Doświadczony Hydraulik Warszawa, dostępny jest dla mieszkańców jako pogotowie hydrauliczne, działające 24h. Firma oferuje także czyszczenie pionów, instalacje hydrauliczne, inspekcja kanalizacji tv, naprawy wykopowe kanalizacji.

  przepychanierurwarszawa.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20997

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Skuteczne udrażnianie rur Warszawa

Stojąca woda, zapchany odpływ i kąpiel staje się niemożliwa. To zdarza się każdemu, w niektórych mieszkaniach bardzo często. Co zrobić, kiedy zator w rurze tkwi za głęboko lub kiedy nie masz pod ręką w ogóle żadnych środków, by zwalczyć go samodzielnie. Udrażnianie rur Warszawa to popularne usługi kanalizacyjne. Czasami wydaje się, że to sytuacja jedna z wielu, tymczasem miejsce, gdzie rura jest zablokowana, może znajdować się zbyt głęboko i daleko, aby sięgnąć tam samodzielnie, bez odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy i doświadczenia jak poradzić sobie skutecznie z takim zatorem. Domowe sposoby wtedy, zamiast pomóc, mogą czasem jeszcze pogorszyć sytuację. Znajdź zamiast tego pogotowie kanalizacyjne, które dojedzie do twojego domu. Czystarura.pl to specjaliści którzy przywrócą twoją łazienkę kuchnię lub inne pomieszczenie do stanu używalności. Gdy masz problem z rurami, potrzebujesz solidnego udrażniania rur, a może potrzebujesz wykonać udrażnianie kanalizacji wuko gdy zatka się zewnętrzna instalacja kanalizacyjna, koniecznie skontaktuj się z fachowcami.

  czystarura.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18491

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Pogotowie kanalizacyjne | HydroSeb

Pogotowie kanalizacyjne - W udrażnianiu kanalizacji osiągamy niemal 100% skuteczność. Wykonujemy usługi na terenie całego woj. śląskiego. Dojazd gratis i wycena możliwa już za pomocą kontaktu telefonicznego. Usługi które realizujemy: - udrażnianie kanalizacji wewnętrznych oraz zewnętrznych takich jak: wc, studzienki kanalizacyjne, odpływy od szamb, piony kanalizacyjne, itp. - czyszczenie sieci kanalizacyjnych o różnych średnicach rur - posiadamy pojazdy typu WUKO do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji - inspekcja kanalizacji dla różnych średnic rur, również możliwość pomiaru spadku - zadymianie instalacji kanalizacyjnych w celu zlokalizowania nieszczelności - czyszczenie przepompowni kanalizacyjnych - usuwanie awarii kanalizacyjnych

  hydraulik-zapchania.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 18273

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Instalacje gazowe

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku od 1994 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kotły i pompy ciepła jak i również klimatyzację oraz instalacje kanalizacyjne. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz montażem tych urządzeń. Pełna oferta wraz ze specyfiką naszych produktów dostępna jest na stronie internetowej. Zachęcamy do współpracy!

  elektroman.info/

katalog >> Dom i Ogród >> pompy >> 17990

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pogotowie-kanalizacyjne - kan-max.pl

Kan-Max czyszczenie kanalizacji Opole, udrażnianie kanalizacji Strzelce. Usługi świadczone przez tę firmę to między innymi usuwanie awarii zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, przepychanie rur, rozmrażanie rur czy chociażby inspekcja kanalizacji. Firma od 2012 roku świadczy je przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, zarówno w niedziele, jak i w święta.

  kan-max.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17141

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    instalacje wodociągowe - tapi.pl

Instalacje przeciwpożarowe, przemysłowe, grzewcze i chłodnicze oraz instalacje sanitarne to oferta firmy TAPI. Nasze Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. znajduje się w Gdańsku i jest liderem na rynku instalacyjnym na Pomorzu. W ciągu 22 lat aktywności wyspecjalizowaliśmy się w wykonawstwie instalacji przeciwpożarowych - tryskaczowych i hydrantowych zgodnie z wymogami i pod nadzorem VdS. Nasze realizacje objęły też obiekty ze specjalistycznymi instalacjami przemysłowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio jakie prezentujemy na stronie.

  https://www.tapi.pl/

katalog >> Budownictwo >> instalatorstwo >> 22494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Udrażnianie Rur i Odpływów Kanalizacyjnych Warszawa

Udrażnianie Rur i Odpływów kanalizacyjnych Warszawa posiada wieloletnie doświadczenie. Odpływ np. zlewu może się zatkać w najmniej oczekiwanym momencie. Wśród naszych klientów zdarza się że dość często stosują chemię do udrażniania dostępną w sklepach. Część sukcesywnie co pewien czas inni tylko w przypadku zatoru rury. Niestety żaden z dostępnych detergentów nie zapewnia 100% gwarancji. Prędzej lub później zawsze muszą oni skorzystać z naszej pomocy. Resztki jedzenia, włosów, brud, tłuszcz pod wpływem czasu zatykają rury i generują duży problem z drożnością. Do udrażniania wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt. Specjalne sprężyny, wuko, czyszczenie pianą, ciśnieniowe, wideo inspekcja. Udrażnianie rur i odpływów Warszawa zapraszamy do kontaktu.

  udraznianie-odplywow.pl

katalog >> Usługi >> dom i ogrod >> 22371

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    przepychanie.com

Poziomy i piony kanalizacyjne, podejścia kanalizacyjne, wc czy studzienki kanalizacyjne, udrażnia i czyści firma Piotra Sobóra - Przepychanie kanalizacji w Zgierzu. Obsługujemy także sanitariaty, kratki ściekowe, wpusty uliczne i podwórzowe. Zapewniamy sprzęt elektromechaniczny WUKO z wykorzystaniem wody, a dobierając odpowiednie końcówki z powodzeniem usuwamy każdy zator. Korzenie, piasek czy tłuszcze nie są dla nas przeszkodą. Na rynku działamy od 1990 roku. Jako pogotowie kanalizacyjne szybko naprawiamy i czyścimy rury. Zachęcamy do kontaktu!

  www.przepychanie.com

katalog >> Usługi >> hydraulika siłowa >> 16378

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64